Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Mapy skarbów (Imperial Trasure Map) Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się czym są Imperial Treasure Map, jak je zdobyć oraz co można uzyskać po odnalezieniu ukrytej skrzyni ze skarbem.

Mapy Skarbów (Imperial Treasure Map) to specjalne zadania za wykonanie których na mapie Graczy pojawiają się unikatowe znaczniki zdradzające pozycję skarbu. Warto poświęcić nieco czasu na wykonanie tych zadań, bo są one jednym z głównych sposób na zdobywanie Legendarnych Run do Kielicha Bogactwa.

Mapy skarbów (Imperial Treasure Map) - jak uzyskać?

Co tydzień masz możliwość zakupienia u Wernera 99-40 specjalnych cotygodniowych Bounties, za nieduże ceny Migotu, po których wykonaniu otrzymasz przedmiot o nazwie Treasure Map (mapa skarbu). Prowadzą one do ukrytych skrzynek (niewidocznych bez map) na wybranej planecie, które zawierają losowe Legendarne przedmioty, a także inne wartościowe przedmioty. .

Skarby oznaczone są na mapie na danej planecie charakterystyczną ikoną w kształcie białego kółka z krzyżykiem - Destiny 2: Mapy skarbów (Imperial Trasure Map) - Destiny 2 - poradnik do gry

Jak znaleźć skarb?

Skarby oznaczone są na mapie na danej planecie charakterystyczną ikoną w kształcie białego kółka z krzyżykiem. Oczywiście skrzynie nie są widoczne dla innych graczy i masz cały tydzień (do wtorku, godz. 19:00 (CEST)), by móc zebrać owe skarby - jeśli tego nie zrobisz, nastąpi reset i będziesz musiał zakupić nowe mapy z nowymi skarbami (a stare przepadną).

Każda mapa Imperial Treasure Map prowadzi do jednej skrzyni, po otwarciu której można uzyskać następujące przedmioty - Destiny 2: Mapy skarbów (Imperial Trasure Map) - Destiny 2 - poradnik do gry

Nagrody

Każda mapa Imperial Treasure Map prowadzi do jednej skrzyni, po otwarciu której można uzyskać następujące przedmioty:

  1. Legendarne Runy do Kielicha Bogactwa (Chalice of Opulence);
  2. Imperiale (potrzebne do ulepszania kielicha);
  3. Losowy Legendarny przedmiot.
1 - Destiny 2: Mapy skarbów (Imperial Trasure Map) - Destiny 2 - poradnik do gry