Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Klasy broni i pancerzy Destiny 2 poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Destiny 2 znajdziesz informacje na temat klasy broni i pancerzy, które możesz znaleźć w trakcie rozgrywki.

Wyposażenie w grze Destiny 2 można podzielić na pięć klas, które łatwo odróżnić po kolorze tła danego obiektu. Klasy dotyczą tak uzbrojenia jak i opancerzenia. Kolor z reguły definiuje rzadkość przedmiotu, a te najlepsze (legendarne i "egzotyczne" (Exotic)) gwarantują dodatkowe cechy, tzw. "perki" lub podnoszą biernie pewne statystyki postaci. Zależy przede wszystkim czy mówimy o pancerzu czy broni: w broniach perki najczęściej dostarczają zmodyfikowanych podzespołów, jak celownik, magazynek - czasami masz możliwość bezpłatnie i dowolną ilość razy przełączać się pomiędzy innymi parametrami broni.

Klasy broni i pancerzy

W grze Destiny 2 można wyróżnić następujące klasy broni:

  1. Bez tła (białe) - pospolite i proste, zapewniają maksymalnie jedną cechę. Wartość demontażu: 25 migot;
  2. Zielone - niepospolite, zapewniają do dwóch cech. Wartość demontażu: 50 migot;
  3. Niebieskie - rzadkie, zapewniają do trzech cech. Wartość demontażu: 100 migot, 1 materiał rusznikarski (Weapon parts);
  4. Fioletowe - przedmioty legendarne, które zapewniją do trzech cech. Wartość demontażu: 2 legendarne odłamki (Legendary Shards), 3 części broni;
Bronie egzotyczne posiadają wyjątkowe umiejętności... - Destiny 2: Klasy broni i pancerzy - Destiny 2 - poradnik do gry
Bronie egzotyczne posiadają wyjątkowe umiejętności...
  1. Złote - egzotyczne przedmioty, zawsze dostarczają unikalną umiejętność, jak na zdjęciu powyżej i dostarczają zawsze cztery cechy. Nie warto się ich pozbywać, dopóki nie znajdziesz znacznie lepszego przedmiotu (chyba, że uznasz, że zdecydowanie ów posiadany ci nie odpowiada). Wartość demontażu: 10 legendarnych odłamki, 1 część eksperymentalna (Experiental Part).
  2. Bez tła (białe) - pospolite. Wartość demontażu: 25 migot.
  3. Zielone - niepospolite. Wartość demontażu: 50 migot.
  4. Niebieskie - rzadkie, dopiero one zapewniają cechy (tylko jeden). Wartość demontażu: 100 migot, 1 część pancerza (Armor materials).
  5. Fioletowe - przedmioty legendarne, będziesz spotykać je z reguły dopiero przy zakończeniu fabuły. Zapewniają dwa lub trzy cechy. Wartość demontażu: 2 legendarne odłamki, 3 części pancerza.
  6. Złote - egzotyczne przedmioty, zawsze dostarczają trzy cechy. Nie warto się ich pozbywać, dopóki nie znajdziesz znacznie lepszego przedmiotu (chyba, że uznasz, że zdecydowanie ów posiadany ci nie odpowiada). Wartość demontażu: 10 legendarnych odłamki, 1 część zaawansowana (Advanced materials).

W grze Destiny 2 można wyróżnić następujące klasy pancerza:

Jednocześnie możesz założyć na siebie tylko jeden element zbroi z klasy egzotycznej oraz dodatkowo jedną broń z owej klasy.