Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Pojazd (Sparrow) - jak zdobyć i używać? Destiny 2 poradnik, solucja

Po ukończeniu fabuły udaj się do Wieży. Znacznik zadania będzie prowadził cię po kolejnych osobach, które zechcą ci podziękować i podarować ewentualne nagrody. Gdy udasz się w końcu do Amanda Holliday w Hangarze wieży, otrzymasz od niej do wyboru darmowy pojazd. Możesz znaleźć lepsze modele w engramach (głównie białych) czy jako wynagrodzenie w specjalnych wydarzeniach.

Możesz znaleźć się w posiadaniu różnych pojazdach o różnych parametrach i cechach - Destiny 2: Pojazd (Sparrow) - jak zdobyć i używać? - Destiny 2 - poradnik do gry
Możesz znaleźć się w posiadaniu różnych pojazdach o różnych parametrach i cechach

Mogą różnić się prędkościami oraz dodatkowymi cechami, jak np. możliwością przeładowania wszystkich broni po zajęciu miejsca w pojeździe. Niestety żaden z nich nie potrafi strzelać. Pojazd ten jest o tyle przydatny, że poza szybszym poruszaniem się po mapie, będziesz miał możliwość błyskawicznego wykonywania niektórych misji Patrolowych. Aby móc zmienić pojazd, gdy odblokujesz inny model, lub zechcesz np. zmienić jego Barwę, w menu ekwipunku przełącz się na drugą, dolną kartę - tam znajdziesz pole zatytułowane Pojazd.

Własny pojazd potrafi być szybszy niż jakakolwiek przechwycona wroga maszyna - Destiny 2: Pojazd (Sparrow) - jak zdobyć i używać? - Destiny 2 - poradnik do gry
Własny pojazd potrafi być szybszy niż jakakolwiek przechwycona wroga maszyna

Pojazd możesz wezwać w niedużych odstępach czasu od poprzedniego wezwania. Aby to uczynić, wystarczy otworzyć Tryb nawigacji (Nav Mode) i przytrzymać wskazany w dolnym lewym rogu klawisz. Postać automatycznie zasiądzie w pojeździe. Nie możesz przyzwać pojazdu, jeśli znajdujesz się w ciasnym pomieszczeniu/budynku. Maszyna łatwo może ulec zniszczeniu, a gdy wybuchnie, zginiesz.