Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności Destiny 2 poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Destiny 2 opisane zostały patrole - jedne z misji pobocznych, które można wykonywać na każdej planecie. Wyjaśnione zostały tu także terminy oraz ikony, którymi oznaczono poszczególne rodzaje patroli.

Te misje nagradzane są zwykle jedynie żetonami i niewielką ilością Migotu. Są proste i krótkie, a do tego ich wykonanie jest niezbędne do ukończenia niektórych Bounties. Pojawiają się co jakiś czas w losowych miejscach na planecie, nieoznaczone na mapie - należy użyć Trybu nawigacji (Nav Mode), by ikony patroli były widoczne z kilkudziesięciu metrów.

Znacznik rozpoczęcia zadania Patrolu - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry
Znacznik rozpoczęcia zadania Patrolu

Na raz możesz podjąć się tylko jednej misji patrolowej, lecz może być ona połączona w rozgrywce z innymi zadaniami i może być ukończona w trakcie wykonywania innej misji. Patrole podzielone są na kilka kategorii:

Misja ratunkowa (Salvage Mission) - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry

Misja ratunkowa (Salvage Mission)

Misja analizacyjna (Analysis Mission) - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry

Misja analizacyjna (Analysis Mission)

Misja bojowa (Combat Mission) - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry

Misja bojowa (Combat Mission)

Misja badawcza (Survey Mission) - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry

Misja badawcza (Survey Mission)

Misja związana z zabójstwem (Assassination Mission) - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry

Misja związana z zabójstwem (Assassination Mission)

Jeśli masz np. Kamień milowy, który wymaga od ciebie wykonania określonej ilości Patroli, a nie każdy cię interesuje, wybierz jeden dowolny najbliżej ciebie, a po pobraniu misji ją anuluj z Trybu nawigacji (Nav Mode). W okolicy pojawią się nowe patrole, także innego typu.

Misja ratunkowa (Salvage Mission)

W tych zadaniach musisz zlokalizować konkretne typy oponentów (po otworzeniu Trybu nawigacji (Nav Mode) ujrzysz informacje, kogo szukasz) i zabić wskazaną ich ilość zbierając wypadające z nich przedmioty misji. Po ich zebraniu zadanie zostaje zakończone i nagroda trafia w twoje ręce. Liczą się tylko przeciwnicy pokonani w określonym obrębie mapy, gdzie wskazuje znacznik zadania.

Misja bojowa (Combat Mission)

W tej misji musisz pokonać określoną ilość wrogów w obrębie danej lokacji. Wrogowie mogą być różnego typu. Ich ilość nigdy nie jest podana, jedynie po zabiciu każdej jednostki podnosi się procentowy wskaźnik ukończenia zadania. Gdy zabijesz tyle, ile zadanie od ciebie wymaga, automatycznie się ono zakończy i otrzymasz nagrodę.

Misje analityczne wymagają odnalezienia określonego obiektu i przeskanowania go - Destiny 2: Patrole - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry
Misje analityczne wymagają odnalezienia określonego obiektu i przeskanowania go

Misja analizacyjna (Analysis Mission)

Jedna z prostszych misji. Dotrzyj do celu i wykonaj analizę wskazanego obiektu (przytrzymując przy nim klawisz akcji). Możesz to zrobić bez walki z oponentami w okolicy, a często napotkasz ich wielu chroniących ów tajemniczy obiekt.

Misja ratunkowa (Survey Mission)

Podobne do misji analitycznych, jednak często prowadzą do dużo odleglejszych, lecz zazwyczaj nieco bezpieczniejszych obszarów. Musisz znaleźć się w odpowiednim punkcie (często łatwo o pomylenie piętra lub przejście w róg pokoju, gdzie skanowanie nie będzie już następować) i odczekanie, aż procentowy znacznik ukończenia skanowania dojdzie do 100%. Dobrze wykonywać te zadania, gdy masz możliwość wezwania pojazdu (po ukończeniu fabuły, pojazd możesz wezwać Trybu nawigacji (Nav Mode)).

Misja związana z zabójstwem (Assassination Mission)

Te zadania spotkasz dość rzadko. Musisz udać się do wybranej części lokacji i wyeliminować wskazane cele. Zawsze są to mocni przeciwnicy, dlatego staraj się ich wziąć z zaskoczenia najsilniejszą bronią jaką posiadasz.