Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Białe Engramy i Jasny Pył - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Oba wymienione elementy są ściśle ze sobą powiązane. Białe engramy zdobędziesz za każdy kolejny poziom powyżej 20-ego. Fizycznie nie możesz mieć wyższego poziomu, jednak pasek postępu, przybierający teraz kolor złoty, nadal będzie się zapełniał. Gdy to się stanie, na ekranie pojawi się informacja o owej nagrodzie i będziesz mógł znaleźć ją w ekwipunku. Białe engramy zapewniają przedmioty na przyzwoitym poziomie, jednak ciężko traktować je jako te, które pomogą ci szybko awansować z Mocą, dlatego nie warto "grindować" Białych Engramów.

Jasny Pył otrzymasz za rozmontowanie przedmiotów znalezionych w Białych Engramach - Destiny 2: Białe Engramy i Jasny Pył - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Jasny Pył otrzymasz za rozmontowanie przedmiotów znalezionych w Białych Engramach. Umożliwiają ci one zakup unikalnych rzeczy, takich jak nowe statki, barwy broni czy funkcjonalne skórki Ducha. Wszystkie działania z owymi dwoma przedmiotami wykonujesz u Tess Everis w lokacji społecznej (czyli dekodowanie engramów i zakupy za pył). Białe engramy możesz także zakupić za srebro, które to możesz pozyskać jedynie płacąc za nie prawdziwymi pieniędzmi.

Zwróć uwagę, że w owych engramach często znajdujesz np. Barwy lub nowe skórki Ducha, pojazdu lub statku kosmicznego. Wszystkie te możesz również rozebrać i przy poziomie ok. 270 Mocy powinno cię być stać na dowolną rzecz ze sklepu, bez użycia Srebra.