Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Klasy postaci Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się, jakie klasy postaci dostępne są w grze Destiny 2 oraz jaka jest ich charakterystyka.

Każda podstawowa klasa postaci w grze Destiny 2 posiada także po trzy subklasy. Zmieniają one nieco charakter gry danym bohaterem, lecz możesz je przełączać w dowolnej chwili wraz z przypisanymi im umiejętnościami.

Przy rozpoczęciu gry musisz stworzyć własną postać. Dostępne są trzy klasy oraz proste narzędzia edycji wyglądu. Te elementy nie mają większego znaczenia. Ważne za to jest, jaką klasę wybierzesz, a dostępne są trzy:

Tytan (Titan)

Ten typ bohatera jest najbardziej zbalansowany i skierowany do graczy, którzy lubią prostą grę, a zarazem chcą szybko zabijać wrogów i rzadko umierać. To wszystko jednak kosztem mobilności. W rozgrywkach wieloosobowych Tytan jako jedyny nadaje się na tanka, by zbierać na siebie ciosy przeciwników i zbyt szybko nie umierać.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie