Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Broń Król Szczurów - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się jak zdobyć jedną z Egzotycznych broni w grze Destiny 2 - Król Szczurów (Rat King).

Król szczurów (Rat King) to egzotyczna broń boczna (pół-automatyczny pistolet), który można zdobyć poprzez rozwiązanie serii zagadek. Gwarantuje on zwiększony magazynek i zasięg w porównaniu do podobnych broni, chwilową nietykalność podczas przeładowywania, gdy uprzednio zabijesz przeciwnika, oraz najważniejsze - bonus do mocy, gdy twoi sojusznicy także korzystają z tej broni (np. podczas rozgrywek w Tyglu, czy podczas Najazdów).

Jak zdobyć broń?

Aby zdobyć broń, należy wykonać serię trzech misji na Tytanie, które pojawiają się po zakończeniu fabuły (misje w porządku liniowym). Te zadania oznaczone są granatową ikoną z koroną. Gdy ukończysz je wszystkie, w ekwipażu przy polu broni kinetycznej zobaczysz coś, co nie jest bronią, lecz przedmiotem, który się nią stanie po wykonaniu serii zagadek (pod żadnym pozorem nie pozbywaj się tego przedmiotu - zaprzepaścisz wtedy szansę na pozyskanie Króla szczurów). Cele do wykonania są ukryte i muszą być wykonane po kolei - jesteś jednak informowany o ukończeniu każdego z etapów. Broń pojawi się w twoim ekwipunku automatycznie, gdy wykonasz wszystkie zadania i wyzwania na określonych warunkach. Do ich wykonania potrzebujesz towarzysza - innego gracza. Lista zadań do wykonania w odpowiedniej kolejności znajduje się poniżej:

  1. Wykonaj misję patrolową od Cayde'a-6 po ukończeniu fabuły oraz dodatkowo wykonaj z towarzyszem dwie dowolne misje Patrolu;
  2. Ukończ dwa wydarzenia publiczne z przynajmniej jednym towarzyszem w zespole;
  3. Rozegraj dwie rozgrywki w Tyglu z towarzyszem;
  4. Po wykonaniu w odpowiedniej kolejności powyższych etapów, na koniec musisz ukończyć Nocny Szturm (dostępny raz w tygodniu) na tyle szybko, by po pokonaniu finałowego bossa na liczniku pozostało przynajmniej 5 minut czasu. Jest to trudne zadanie i nie można zagwarantować, że uda ci się za pierwszym razem.
1 - Destiny 2: Broń Król Szczurów - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry