Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Legenda Acriusa - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się jak zdobyć jedną z Egzotycznych broni w grze Destiny 2 - Legendę Acriusa (Legend of Acrius).

Legenda Acriusa (Legend of Acrius) to kolejna unikalna broń egzotyczna, dostępna dla każdego śmiałka, który ukończy serię zadań i wyzwań. Tym razem droga do zdobycia broni nieznacznie się różni od wyżej opisanych broni, jest także najtrudniejsza z nich. Sama broń jest dość przeciętną strzelbą: posiada jednak wyjątkową moc i zasięg oraz najważniejsze: pociski przechodzą przez przeciwników i mogą zranić stojących za nimi oponentów (jeśli stoją dostatecznie blisko).

Jak zdobyć?

Zadanie rozpocznie się automatycznie, gdy ukończysz misje fabularne. Udaj się na Nessus i walcz z siłami Kombinatu w dowolnych starciach. Po chwili odnajdziesz przedmiot, który pojawi się w twoim ekwipunku przy trzecim slocie broni i wskazywać będzie na możliwość wykonywania zadania: Na łączach (On the Comms). Twoim pierwszym celem jest zebranie pięciu szyfrów komunikacyjnych. Zostają zebrane automatycznie i losowo podczas walk z Czerwonym Legionem (w zadaniach lub poza nimi), lecz koniecznie na Nessusie. Teraz musisz przystąpić do Najazdu Lewiatan - wyjątkowego zadania, do którego potrzebujesz dużej ilości czasu oraz pięciu zgranych towarzyszy.

Kontynuując, udaj się do wieży i porozmawiaj z Benedyktem 99-40. Kolejny celem będzie wykonanie Najazdu: Handlarz Bronią z warunkiem ukończenia go w przeciągu 7 minut. W tym przypadku jest to wszystko co musisz zrobić, by zdobyć Legendę Acrius po powrocie do Benedykta.

1 - Destiny 2: Legenda Acriusa - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry