Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Wyrzutnia rakiet Truth - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się jak zdobyć wyrzutnię rakiet Truth - jak rozpocząć questa oraz jak wykonać wszystkie jego etapy.

Aby zdobyć broń Egzotyczną Truth będziesz musiał przebrnąć przez złożone zadanie podzielone na 8 etapów. Niektóre subquesty będą wymagały kilku godzin grindowania, a także korzystania ze specjalnego przedmiotu (Tincture of Queensfoil) umożliwiającego dostrzeżenie rzeczy, które normalnie są niewidoczne. Poniżej znajdziesz kompletną listę zadań na Egzotyczna broń Truth oraz porady, jak je wykonać.

Jak rozpocząć questa?

Quest na broń Egzotyczną Truth składa się z kilku etapów, a pierwszy z nich to zakupienie specjalnej notatki, która zleci Tobie wejście do trybu rozgrywki The Menagerie i zabicie Bossa Arunak, Beloved by Calus.

W celu zakupienia wyżej wspomnianej notatki udaj się do NPC Benedict 99-40, którego znajdziesz w The Tower, niedaleko pozycji Driftera - Destiny 2: Wyrzutnia rakiet Truth - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

W celu zakupienia wyżej wspomnianej notatki udaj się do NPC Benedict 99-40, którego znajdziesz w The Tower, niedaleko pozycji Drift'era. Zadanie o nazwie Truth kosztuje zaledwie 500 Glimmeru i można je kupić tylko raz.

Arunak to jeden z końcowych Bossów w trybie The Menagerie i dopiero po jego pokonaniu otrzymasz pierwszą część zadania na broń Egzotyczną Truth - A Scrap of Paper - Destiny 2: Wyrzutnia rakiet Truth - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Arunak to jeden z końcowych Bossów w trybie The Menagerie i dopiero po jego pokonaniu otrzymasz pierwszą część zadania na broń Egzotyczną Truth - A Scrap of Paper. Po rozpoczęciu walki Arunak będzie posiadał tarczę, którą w pierwszej kolejności trzeba rozbić, aby wyrządzić Bossowi jakiekolwiek obrażenia.

Aby ściągnąć z Arunak'a tarczę wystarczy wyeliminować przeciwników Arunak's Attendant, którzy pozostawią po sobie kule o nazwie Relic. Kule należy podnieść i rzucać w Ogra, dopóki jego tarcza nie zniknie. Czynność tę należy powtarzać w każdej fazie pojedynku.

A Scrap of Paper

W tej części zadania na broń Egzotyczną Truth musisz udać się do Petry Venj, którą znajdziesz w Dreaming City. Po rozmowie z NPC Twoje zadanie zostanie automatycznie zaktualizowane. Jeśli nie wiesz, jak odblokować dostęp do Dreaming City stosowne informacje na ten temat znajdziesz w rozdziale FAQ niniejszego poradnika.

Hidden Between Realities

Aby zaliczyć zadanie Hidden Between Realities będziesz musiał wykonać jedno z tygodniowych Bounties, które Petra Venj ma aktualnie do zaoferowania i otworzyć Ascendant Chest. Zadania zmieniają się w każdy wtorek o godzinie 19:00 czasu Polskiego więc jeśli wykonałeś wcześniej wszystkie zadania tygodniowe od tego NPC będziesz musiał poczekać na nowe.

W trakcie wykonywania tego zadania i przyszłych części questa na broń Egzotyczną Truth będziesz potrzebować przedmiotu o nazwie Tincture of Queensfoil. Przedmiot ten można otrzymać np. po wykonaniu Ascendant Challenge, po otwarciu skrzyń z lokacji Lost Sector na obszarze Dreaming City lub zakupić przy relikcie Huginn (Dreaming City) za 50 Baryon Boughs.

Do zaliczenia zadania A Map Asunder będziesz musiał znaleźć 4 zaginione części mapy, a następnie je rozkodować, aby złożyć je w jedną całość - Destiny 2: Wyrzutnia rakiet Truth - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

A Map Asunder

Do zaliczenia zadania A Map Asunder będziesz musiał znaleźć 4 zaginione części mapy, a następnie je rozkodować, aby złożyć je w jedną całość. Żeby zdobyć wszystkie części mapy należy wykonać następujące czynności:

  1. Jeden fragment mapy otrzymasz po sukcesywnym ukończeniu Nightfall: The Ordeal na obojętnie jakim poziomie trudności (musisz zabić ostatniego Bossa);
  2. Kolejny fragment znajdziesz w Tangled Shore na obszarze Jetsam of Saturn. Musisz wejść do tunelu w ruinach, który prowadzi w głąb ziemi i zabić przeciwnika Hungering Ogre;
  3. Kolejny fragment mapy otrzymasz po wykonaniu Ascendant Puzzle Chest na planecie Nessus. Oznacza to, że musisz użyć Tincture of Queensfoil i otworzyć jedną z Ascendant Chests. Najlepiej udać się niedaleko barki (zaraz przy ogromnym kraterze) i wykonać jumping puzzle;
  4. Ostatni fragment mapy znajdziesz w Dreaming City. Tutaj także musisz użyć Tincture of Queensfoil i wykonać np. jumping puzzle zaraz przy NPC Petra Venj.

Każdy zdobyty fragment mapy będzie wymagał rozkodowania poprzez wykonanie określonej czynności, jak: zabicie 50 Kombatantów przy użyciu wyrzutni rakiet na planecie Nessus, znalezienie odznaki poległego Corsair'a w Dreaming City (wykonuj różne aktywności na obszarze Dreaming City, aby dostać Corsair Badge, która zdradzi Ci pozycję ciała poległego żołnierza), zabicie 100 Hive w Tangled Shore (najlepiej w Lost Sector Wolfship Turbine) oraz zdobycie 60 zabójstw wyrzutnią rakiet w trybie Nightfall.

Ostatnim etapem questa na broń Egzotyczną Truth jest Candy from a Baby w którym należy ukończyć Strike o nazwie Warden of Nothing (Tangled Shore) i otworzyć finałową ukrytą Ascendant Chest co oznacza, że musisz ponownie użyć Tincture of Queensfoil - Destiny 2: Wyrzutnia rakiet Truth - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Candy from a Baby

Ostatnim etapem questa na broń Egzotyczną Truth jest Candy from a Baby w którym należy ukończyć Strike o nazwie Warden of Nothing (Tangled Shore) i otworzyć finałową ukrytą Ascendant Chest co oznacza, że musisz ponownie użyć Tincture of Queensfoil. Po zabiciu finałowego Bossa The Mad Warden będziesz mieć aż 90 sekund na wykonanie tego dodatkowego zadania i Egzotyczna wyrzutnia rakiet Truth będzie Twoja.

W pierwszej kolejności wejdź do Strike Warden of Nothing i wtedy użyj Tincture of Queensfoil. W trakcie przechodzenia przez Strike zauważysz w różnych miejscach przedmioty wyglądające jak małe planety z pierścieniami - każdy zebrany przedmiot tego typu stworzy jedną platformę prowadzącą do ukrytej skrzyni Ascendant Chest.