Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Atak i uzbrojenie - walka Destiny 2 poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Destiny 2 znajdziesz wszelkie istotne informacje na temat walki i uzbrojenia - jak walczyć, jak zachowują się przeciwnicy w trakcie walki oraz czego używać w trakcie starć z przeciwnikami.

W Destiny 2 przeciwnicy są dość inteligentni - nie zdziw się, jeśli któryś z nich poza twoim zakresem widoczności zacznie zachodzić cię od boku lub pleców, albo gdy schowani za osłonami będą czekać, aż podejdziesz bliżej. Poznanie podstawowych zasad, jakimi rządzi się walka w tej grze jest kluczem do uniknięcia pomyłek i szybszego startu z wyższego poziomu.

Jak walczyć?

W grze możesz wykorzystywać ostrzał z dostępnych broni palnych, używać granatów oraz walki wręcz. Jednocześnie możesz nosić trzy bronie, do których niezależnie zbierasz amunicję z pokonanych wrogów. Pierwsza broń nigdy nie zapewnia bonusów do obrażeń "gatunkowych" - nie posiadają owych kolorowych ikonek, które zapewniają bonus do obrażeń dla określonego typu barier. Innymi słowy, nazywamy je broniami kinetycznymi, w przeciwieństwie do pozostałych energetycznych. Posiadają za to najwięcej łatwej i powszechnej amunicji (białe skrzynki). W tym miejscu dobrze wyposażyć się w bronie automatyczne lub pół-automatyczne.

Drugie pole reprezentuje broń palną dodatkową - tu także często masz sporty zapas amunicji (zielone skrzynki amunicji), jednak nie przesadny - Destiny 2: Atak i uzbrojenie - walka - Destiny 2 - poradnik do gry

Drugie pole reprezentuje broń palną dodatkową - tu także często masz sporty zapas amunicji (zielone skrzynki amunicji), jednak nie przesadny. Warto wykorzystać tu bronie odwrotne do broni pierwszorzędnych: np. jeśli tam wybrałeś broń automatyczną o niskim współczynniku ataku, tu lepiej wybierz broń wolno-strzelną i precyzyjną, aby nie znaleźć się w sytuacji, gdzie zabraknie ci amunicji lub posiadając bronie na krótki/długi dystans.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie