Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Orbs of Light - jak szybko generować? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się, jak w szybki i prosty sposób generować Orbs of Light, które wymagane są do wykonania niektórych zadań na bronie Egzotyczne.

Orbs of Light w grze Destiny 2 nie tylko pomagają w ładowaniu super zdolności postaci, ale także wymagane są do zaliczenia niektórych zadań na bronie Egzotyczne, jak np. Lumina. Orbs of Light generują się w momencie, gdy postać zdobywa zabójstwa, gdy jej super zdolność jest aktywna. Niestety w taki sposób wygenerowanie np. 250 kul światła zajęłoby całą wieczność, dlatego podpowiadamy, jak można zrobić to znacznie szybciej!

Jak szybko generować?

Generowanie dużej ilości Orbs of Light przy użyciu super zdolności postaci byłoby strasznie uciążliwe, dlatego należy zadbać o to, aby ten proces przyśpieszyć. W grze Destiny 2 znajdziesz wiele broni, które będą samoistnie generować kule światła przy zdobyciu multikills, czyli co najmniej podwójnego zabójstwa w krótkim czasie. Na poniższym obrazku można zauważyć broń Riskrunner, która posiada specjalną modyfikację, za pomocą której będzie sama generować duże ilości kul światła.

Gdy masz już odpowiednią broń, która będzie generować Orbs of Light przy zdobyciu multikilla, czyli co najmniej podwójnego zabójstwa w krótkim czasie, musisz teraz znaleźć odpowiednie miejsce, w którym znajdziesz wielu przeciwników - Destiny 2: Orbs of Light - jak szybko generować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Gdzie farmić?

Gdy masz już odpowiednią broń, która będzie generować Orbs of Light przy zdobyciu multikilla, czyli co najmniej podwójnego zabójstwa w krótkim czasie, musisz teraz znaleźć odpowiednie miejsce, w którym znajdziesz wielu przeciwników.

Najlepszym miejscem na farmienie dużej ilości kul światła są duże wydarzenia publiczne, które składają się z kilku etapów, jak np - Destiny 2: Orbs of Light - jak szybko generować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Najlepszym miejscem na farmienie dużej ilości kul światła są duże wydarzenia publiczne, które składają się z kilku etapów, jak np. Escalation Protocol na Marsie Lub Contact na Io lub Tytanie. W trakcie wykonywania zadani złożonego z kilku etapów będziesz miał okazję wyeliminować całą masę słabszych przeciwników i szybko zebrać potrzebną ilość Orbs of Light.

Do zbierania Orbs of Light nie musisz oczywiście korzystać z broni Egzotycznych z Katalizatorem. Po podniesieniu broni Legendarnej do rangi Masterwork będziesz mógł farmić kule światłą w taki sam sposób, czyli po zdobyciu multikilla.