Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Przepustka sezonowa/Season Pass Destiny 2 poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Destiny 2 znajdziesz wszelkie istotne informacje na temat Przepustki Sezonowej - czym jest, co można dzięki niej zyskać i czy warto kupić wersję Premium Przepustki Sezonowej.

Przepustka Sezonowa w grze Destiny 2 to specjalnie przygotowany zestaw przedmiotów, które Gracze mogą uzyskać za zdobywanie kolejnych poziomów Season Pass. Wśród możliwych nagród do zdobycia znajdziesz m.in.: Engramy, przedmioty potrzebne do ulepszania wyposażenia, banery, Glimmer, Legendarne oraz Egzotyczne wyposażenie, a nawet nieco Radiante Points.

Każdy Gracz otrzymuje dostęp do darmowej wersji Przepustki Sezonowej i może zdobyć nagrody z górnego paska nagród - Destiny 2: Przepustka sezonowa/Season Pass - Destiny 2 - poradnik do gry

Każdy Gracz otrzymuje dostęp do darmowej wersji Przepustki Sezonowej i może zdobyć nagrody z górnego paska nagród. Pozostałe nagrody z dolnego paska dostępne są po zakupie specjalnej wersji Przepustki Sezonowej Premium. Przepustka Sezonowa w grze Destiny 2 została podzielona na 100 poziomów, a na każdym z nich Gracz może zdobyć określoną ilość darmowych nagród i/lub nagród premium.

Przepustka Sezonowa Premium w Destiny 2 - ile kosztuje?

Przepustka Sezonowa Premium w grze Destiny 2 kosztuje 10 USD (około 9 Euro), czyli mniej więcej 40 PLN. Jeśli jednak zakupisz grę Destiny 2 Upgrade Edition otrzymasz aktualną przepustkę zupełnie za darmo.

Przepustka Sezonowa Premium w Destiny 2 - czy warto kupić?

Jeśli zdobywanie ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych w grze Destiny 2 jest dla Ciebie ważne i będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wylevelować Przepustkę Sezonową do maksimum to zakup jest tego wart. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że wśród przeróżnych nagród Gracz nie znajdzie waluty Srebra (Silver) więc nie będzie mógł w części zrekompensować sobie dokonanego zakupu.

Przepustka Sezonowa Premium w grze Destiny 2 jest ogromnym ułatwieniem dla wszystkich nowych Graczy. Zdobywając zaledwie 57 poziom Przepustki Sezonowej Premium można uzbierać bardzo dobrej jakości zestaw przedmiotów, który na pewno pomoże w dalszym rozwoju postaci.

Przepustka Sezonowa w Destiny 2 - jak najszybciej levelować?

Odblokowanie wszystkich przedmiotów z Przepustki Sezonowej w grze Destiny 2 może zająć sporo czasu, dlatego warto wiedzieć, jak ten proces przyśpieszyć i za co zdobywa się punkty doświadczenia w grze Destiny 2. Przedstawiamy kilka sposobów, które w znacznym stopniu przyśpieszą zdobywanie doświadczenia w Destiny 2 i usprawnią proces odblokowywania kolejnych nagród z Przepustki Sezonowej.

  1. Guiding Light - ta specjalna zdolność Egzotycznego Ducha zapewni Tobie 10% dodatkowych punktów doświadczenia z każdej wykonywanej czynności więc warto mieć przy sobie takiego towarzysza;
  2. Przepustka Sezonowa Premium - kupując Przepustkę Sezonową Premium otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów, które zwiększą ilość otrzymywanych punktów doświadczenia;
  3. Bounties - zanim wybierzesz się na wykonywanie jakiejkolwiek misji poświęć chwilę, aby wykupić wszelkie dostępne Bounties z każdych możliwych źródeł. W trakcie wykonywania misji przy okazji wykonasz Bounties i zbierzesz ogromną ilość punktów doświadczenia;

Egzotycznego Ducha ze zdolnością Guiding Light można zakupić w The Tower u NPC Tess Everis - prowadzi ona sklep z przedmiotami kosmetycznymi i innymi itemami, które można zakupić za Silver. Ducha ze zdolnością Guiding Light szukaj w zakładce Jasny Pył (Bright Dust), kosztuje 2.850 tej waluty.