Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się jak zdobyć Egzotyczny rewolwer Lumina - jak rozpocząć questa oraz jak wykonać wszystkie jego etapy.

Zdobycie Egzotycznej broni Lumina nie będzie łatwe, ponieważ wymaga od Graczy wykonania złożonego zadania podzielonego aż na 7 etapów. Niektóre subquesty będą posiadały rygorystyczne zasady, jak np. korzystanie z broni typu Hand Cannon, a inne będzie można w prosty sposób wykonać w trakcie jednego wydarzenia. Poniżej znajdziesz kompletną listę zadań na Egzotyczna broń Lumina oraz porady, jak je wykonać.

Jak zacząć questa?

Quest na broń Egzotyczną Lumina składa się z kilku etapów, a pierwszy z nich to zakupienie specjalnej notatki, która zleci Tobie odzyskanie zawartości tajemniczej skrzyni, która znajduje się gdzieś na terenie European Dead Zone.

W celu zakupienia wyżej wspomnianej notatki udaj się do NPC Benedict 99-40, którego znajdziesz w The Tower, niedaleko pozycji Driftera - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

W celu zakupienia wyżej wspomnianej notatki udaj się do NPC Benedict 99-40, którego znajdziesz w The Tower, niedaleko pozycji Drift'era. Zadanie o nazwie Lumina kosztuje zaledwie 500 Glimmeru i można je kupić tylko raz.

Przejdź do mapy układu słonecznego, wybierz planetę European Dead Zone i przeteleportuj się w miejsce wskazane na powyższym obrazku - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Przejdź do mapy układu słonecznego, wybierz planetę European Dead Zone i przeteleportuj się w miejsce wskazane na powyższym obrazku. Następnie udaj się w stronę lokacji Salt Mines - po drodze możesz przy okazji wykonać jakieś dzienne zlecenie związane z eliminacją przeciwników.

Gdy dotrzesz do wskazanego miejsca rozejrzyj się za teleporterem - znajdziesz się obok windy - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do wskazanego miejsca rozejrzyj się za teleporterem - znajdziesz się obok windy. To ten sam teleporter z którego mogłeś skorzystać w trakcie przechodzenia pierwszej kampanii gry Destiny 2.

Idź przed siebie aż dotrzesz do klifu z wygiętą barierą i kawałkiem drogi, który można zauważyć na powyższym obrazku z lewej strony - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Idź przed siebie aż dotrzesz do klifu z wygiętą barierą i kawałkiem drogi, który można zauważyć na powyższym obrazku z lewej strony. Idź dalej prosto i wskocz nieco wyżej - dotrzesz do porzuconego obozu. Na końcu tego obozu znajdziesz metalową skrzynię, a w niej dalszą część zadania na broń Egzotyczną Lumina.

A Fateful Gift

A Fateful Gift to drugi etap zadania na broń Egzotyczną Lumina i polega na odnalezieniu broni, która została ukryta w sejfie gdzieś w układzie słonecznym Destiny 2. Na szczęście wraz z zadaniem otrzymujesz specjalne urządzenie namierzające System Positioning Device, które podpowiada w którym miejscu należy szukać wcześniej wspomnianego sejfu.

W trakcie wykonywania tej części zadania musisz sprawdzić, gdzie szukać sejfu, a następnie bezzwłocznie udać się we wskazane miejsce, ponieważ System Positioning Device zmienia położenie sejfu co kilkanaście minut - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

W trakcie wykonywania tej części zadania musisz sprawdzić, gdzie szukać sejfu, a następnie bezzwłocznie udać się we wskazane miejsce, ponieważ System Positioning Device zmienia położenie sejfu co kilkanaście minut.

Sejfy zostały umieszczone w dziwnych i trudno dostępnych miejscach więc przygotuj się na przeciskanie się przez wąskie kanały lub tunele, a nawet na szukanie ukrytych przejść - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Sejfy zostały umieszczone w dziwnych i trudno dostępnych miejscach więc przygotuj się na przeciskanie się przez wąskie kanały lub tunele, a nawet na szukanie ukrytych przejść. Gdy znajdziesz sejf i go otworzysz otrzymasz kolejny etap tego zadania - Bearer of Evils Past.

Bearer of Evils Past

Bearer of Evils Past to jeden z etapów zadania na broń Egzotyczną Lumina i polega na wygenerowaniu 250 Orbs of Light. Jeśli nie wiesz w jaki sposób generować kule światła w grze Destiny 2 w rozdziale FAQ znajdziesz szczegółowy opis jak to zrobić.

Zadanie złożone z 3 subquestów, a każdy z nich dołoży 1 Perk do broni Rose, która będzie potrzebna do wykonania kolejnego etapu questa na Egzotyczną broń Lumina - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Rose, Revealed

Zadanie złożone z 3 subquestów, a każdy z nich dołoży 1 Perk do broni Rose, która będzie potrzebna do wykonania kolejnego etapu questa na Egzotyczną broń Lumina. W skład zadania Rose, Revelaed wchodzą następujące zadania:

  1. Bang Together - Twoim zadaniem będzie uzyskanie wyniku co najmniej 50 000 punktów w Nightfall: The Ordeal. Możesz to łatwo wykonać na drugim poziomie trudności, czyli Hero. Jeśli chcesz możesz także grać na poziomie trudności Adept, ale będziesz potrzebować dodatkowych buffów do zwiększenia mnożnika punktów;
  2. Face the Hordes - Twoim zadaniem będzie wykonywanie eventów publicznych Blind Well, Black Armory forges lub Escalation Protocol;
  3. Defend the Light - Twoim zadaniem będzie wyeliminowanie większej ilości Combatantów bez przeładowania broni.

Face the Hordes oraz Defend the Light można łatwo wykonać jednocześnie w trakcie trwania eventu Blind Well.

Kolejnym etapem zadania na broń Egzotyczną Lumina jest Fireteam Leader, gdzie Twoim zadaniem będzie wykonywanie różnych aktywności w całym układzie słonecznym, gdy broń Rose jest na wyposażeniu Twojej postaci - nie musisz jej używać, ale musi być przyporządkowania do slotu na broń Kinetic - Destiny 2: Rewolwer Lumina - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Fireteam Leader

Kolejnym etapem zadania na broń Egzotyczną Lumina jest Fireteam Leader, gdzie Twoim zadaniem będzie wykonywanie różnych aktywności w całym układzie słonecznym, gdy broń Rose jest na wyposażeniu Twojej postaci - nie musisz jej używać, ale musi być przyporządkowania do slotu na broń Kinetic. Co ciekawe, walka w drużynie fireteam z innymi posiadaczami broni Rose przynosi najlepsze rezultaty.

Zadanie Fireteam Leader najszybciej ukończysz biorąc udział w The Menagerie, Nightfall lub Heroic Public Eventach. Przejście zwykłego Strike daje niestety tylko 3% postępu.

Strength in Numbers

Strength in Numbers to jeden z etapów zadania na broń Egzotyczną Lumina i został podzielony na 3 części.

  1. Należy wygenerować 50 Orbs of Light. Kule światła możesz generować dowolną bronią, ale musisz mieć także na wyposażeniu broń typu Hand Cannon;
  2. Należy zdobyć określoną ilość strzałów kończących na innych Guardianach jako drużyna za pomocą broni Hand Cannon;
  3. Invasion denied - pokonanie Invaders w trybie Gambit zanim zabiją kogokolwiek z Twojej drużyny. Musisz mieć na wyposażeniu broń Rose.

W grze Destiny 2 niestety nie wyjaśniono do końca o co chodzi ze strzałami kończącymi, dlatego umieszczamy tutaj krótkie sprostowanie. Przejdź do trybu Crucible i w trakcie rozgrywki korzystaj z broni typu Hand Cannon (nie musi to być Rose). Każde zabójstwo zdobyte przez Ciebie daje więcej do postępu zadania (około 4%), ale zabójstwa zdobyte przez zespół również będą naliczane (1% postępu).

Bloom

Bloom to ostatni etap zadania na broń Egzotyczną Lumina polega na ukończeniu Strike'a Will of the Thousands posiadając na wyposażeniu broń Rose. W trakcie rozgrywki musisz odzyskać 11 ładunków światła z kryształów Hive oraz pokonać Xol'a. Zadanie musi zostać wykonane w trakcie jednego podejścia. Po zabiciu finałowego Bossa broń Lumina będzie Twoja.