Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Migot - jak farmić, na co wydać? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się czym jest Migot (Glimmer), jak go zdobyć oraz na co wydać po zebraniu maksymalnej ilości ten waluty.

Migot (Glimmer) to główna waluta pieniężna w grze Destiny 2 i jest niezbędna do robienia zakupów u NPC, a także do ulepszania wyposażenia i wykonywania innych rutynowych czynności. W trakcie rozgrywki Glimmer można dostać dosłownie za wszystko: za zabójstwa, za wykonanie Bounties, za ukończenie zadań cotygodniowych lub wydarzeń publicznych. Niestety, nie można nosić nieograniczonej ilości Glimmeru więc warto wiedzieć jaki jest limit i na co wydać zebrane fundusze.

Migot (Glimmer) - jaki jest limit?

W momencie pisania niniejszego poradnika, a więc po wprowadzeniu DLC Shadowkeep limit Glimmeru w grze Destiny 2 wynosi 250 000. Po dobiciu do tego poziomu nie będziesz w stanie przyjąć większej ilości tej waluty co oznacza, że wydropione lub zdobyte za questy fundusze po prostu przepadną.

Glimmer w grze Destiny 2 można znaleźć dosłownie wszędzie i otrzymać na wykonywanie wszelkich możliwych aktywności, jak eliminowanie jakichkolwiek przeciwników, ukończenie Bounties, Patroli, Przygód, meczy w trybie Gambit itd - Destiny 2: Migot - jak farmić, na co wydać? - Destiny 2 - poradnik do gry

Migot (Glimmer) - jak farmić?

Glimmer w grze Destiny 2 można znaleźć dosłownie wszędzie i otrzymać na wykonywanie wszelkich możliwych aktywności, jak eliminowanie jakichkolwiek przeciwników, ukończenie Bounties, Patroli, Przygód, meczy w trybie Gambit itd. W momencie pisania tego poradnika najlepszym sposobem na farmienie Glimmeru w grze Destiny 2 jest:

  1. Otwieranie skrzyń danego regionu;
  2. Uczestniczenie w Heroicznych wydarzeniach publicznych (Heroic Public Events);
  3. Rozbijanie niepotrzebnych przedmiotów;
  4. Uczestniczenie w meczach w Tyglu (Crucible);
  5. Wymiana ze Spider'em, głównym NPC w Splątanym Brzegu (Tangled Shore).

Za dużo Glimmeru - na co wydać?

Gdy osiągniesz limit Glimmeru warto wiedzieć w jaki sposób wydać go najefektywniej, czyli z potencjalnym zyskiem. W grze Destiny 2 jest na szczęście wiele sposób na zainwestowanie nadwyżek Glimmeru i poniżej prezentujemy kilka z nich.

Imperial Chest

Otwieranie skrzyń Imperial Chests na barce w lokacji Watcher's Grave na planecie Nessus jest niezwykle istotne do ulepszania Kielicha Bogactwa (Chalice of Opulence) i personalizowania nagród otrzymywanych z Menażerii (The Menagerie). Otwarcie każdej skrzyni typu Imperial Chest kosztuje 5 000 Glimmeru, a w środku znajdziesz Runy i Imperiale. Jeśli jeszcze nie masz dostępu do skrzyń na barce w Watcher's Grave informacje o tym w jaki sposób odblokować dostęp do Imperial Chests znajdziesz w osobnym rozdziale niniejszego poradnika.

Skrzynie Imperial Chests na barce na planecie Nessus resetują się w każdy wtorek o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Upewnij się, że każdego tygodnia będziesz mieć w swoim portfelu co najmniej 75 000 Glimmeru, aby otworzyć je wszystkie.

Bounties w grze Destiny 2 to główny sposób na zbieranie dużej ilości punktów doświadczenia, a także dodatkowych materiałów rzemieślniczych i oczywiście Glimmeru więc nadwyżki tej waluty warto przeznaczyć właśnie na dodatkowe misje codzienne - Destiny 2: Migot - jak farmić, na co wydać? - Destiny 2 - poradnik do gry

Zlecenia (Bounties)

Bounties w grze Destiny 2 to główny sposób na zbieranie dużej ilości punktów doświadczenia, a także dodatkowych materiałów rzemieślniczych i oczywiście Glimmeru więc nadwyżki tej waluty warto przeznaczyć właśnie na dodatkowe misje codzienne.

Każdego dnia każdy Gracz może wykupić od określonych NPC kilka misji codziennych, zazwyczaj za mniej więcej 250 Glimmeru - Destiny 2: Migot - jak farmić, na co wydać? - Destiny 2 - poradnik do gry

Każdego dnia każdy Gracz może wykupić od określonych NPC kilka misji codziennych, zazwyczaj za mniej więcej 250 Glimmeru. Można jednak kupić dodatkowe misje o nazwie Additional Bounties, które kosztują już 3 000 Glimmeru.

Dodatkowe zlecenia (Bounties) kosztują aż 3 000 Glimmeru ze względu na to, że można wykonywać ich nieograniczoną ilość, a tym samym w szybkim tempie zdobywać spore ilości punktów doświadczenia.

Materiały rzemieślnicze

W grze Destiny 2 istnieje bardzo dużo materiałów rzemieślniczych, które są potrzebne do modyfikowania wyposażenia. Chcąc stworzyć potężne kombinacje przedmiotów będziesz potrzebować sporo materiałów rzemieślniczych, dlatego nadwyżki Glimmeru warto także przeznaczyć na ten właśnie cel.

Niektóre powszechne materiały rzemieślniczce u NPC, jak np. Spider w Splątanym Brzegu (Tangled Shore) lub Banshee-44 w Wieży (The Tower) będą kosztować określoną ilość Glimmeru, ale za te bardziej wartościowe trzeba będzie płacić także innymi surowcami jak Enhancement Cores, Legendary Shards, Baryon Bough.

Jeśli masz nadwyżki Glimmeru możesz je także zainwestować w Chorągiew Najazdu - Destiny 2: Migot - jak farmić, na co wydać? - Destiny 2 - poradnik do gry

Chorągiew Najazdu (Raid Banners)

Jeśli masz nadwyżki Glimmeru możesz je także zainwestować w Chorągiew Najazdu. Raid Banner działa tak samo, jak flaga przy publicznych wydarzeniu, czyli natychmiast ładuje super zdolność i uzupełnia do maksimum zapas amunicji wszystkich Graczy, którzy z niej skorzystają. Raid Banners możesz kupić u Petry Venj w Śniącym Mieście (Dreaming City) lub u Suraya Hawthorne w Wieży (The Tower).

1 - Destiny 2: Migot - jak farmić, na co wydać? - Destiny 2 - poradnik do gry