Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Walki z bossami Destiny 2 poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Destiny 2 znajdziesz garść praktycznych porad, które pomogą Ci w trakcie walk z Bossami, na których możesz napotkać się w trakcie przechodzenia kampanii fabularnych lub w momencie wykonywania wydarzeń publicznych i innych aktywności.

W trakcie rozgrywki w Destiny 2 będziesz musiał pokonać nieograniczone ilości słabych przeciwników, ale wśród nich znajdą się nieco mocniejsi przeciwnicy, jak kapitanowie (Championi), mini-bossy, a także prawdziwe Bossy. Warto wiedzieć, jak walczyć z mocniejszymi przeciwnikami, aby sprawnie wykonywać zlecone Ci zadania.

Jak walczyć z bossami?

Zwykli przeciwnicy w grze Destiny 2 są zazwyczaj mali i posiadają zwykły pasek zdrowia. Ci mocniejsi mogą wyróżniać się wśród tłumu swoją posturą, kolorem paska zdrowia, a także dodatkową osłoną w postaci tarczy energetycznej. Przeciwników innych niż standardowi rozpoznasz po kolorze ich paska zdrowia:

  1. Czerwony pasek zarezerwowany jest dla zwykłych oponentów;
  2. Pomarańczowy kolor reprezentuje jednostki Elitarne, którzy często przypominają nieco ulepszonych przeciwników "zwykłych" - i tak zwykle jest - najczęściej poza tarczą czy większą wytrzymałością nie różnią się zbytnio od innych masywniejszych wrogów;
  3. Żółty kolor wskazuje na bossa. Tu licz się z większymi trudnościami oraz możliwościami przeciwnika nierzadko wykraczającymi poza standardy walk, które widziałeś dotychczasowo.
Jeden z pomniejszych bossów wyposażony w barierę, spotkany podczas zwiedzania Utraconego sektora - Destiny 2: Walki z bossami - Destiny 2 - poradnik do gry
Jeden z pomniejszych bossów wyposażony w barierę, spotkany podczas zwiedzania Utraconego sektora

Jeśli jest to walka z pomniejszym bossem, jako przewodnikiem małej grupy, wtedy zawsze lepiej niszczyć najsłabsze ogniwa, jak np. roboty, które padają po 1-2 strzałach, a zadają obrażenia zbliżone do innych oponentów.

Podczas finałowych walk z bossami, warto próbować zdjąć ich jak najszybciej, szczególnie z dystansu. Powód? Jeśli pokonasz głównego bossa w obszarze, pozostali oponenci znikną. Nie zawsze możesz jednak pozbyć się głównego przeciwnika w misji bez wykonania konkretnych czynności lub pozbycia się jego popleczników (jak np. w przypadku, gdy zapewniają mu ochronę w postaci niezniszczalnej tarczy).