Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się w jaki sposób rozkodować przedmioty Umbral Engram, Prime Engram oraz Mnemonic Engram.

Engramy to zupełnie nowy sposób na zdobywanie potężnych Legendarnych przedmiotów, a także przedmiotów kosmetycznych w grze Destiny 2. Engramy znajdujesz w postaci szczelnie zamkniętych i dodatkowo zakodowanych sześcianów, które trzeba będzie rozkodować, aby uzyskać nagrodę. Niestety, w trakcie rozgrywki nie otrzymasz zbyt wielu wskazówek, jak rozkodować Engramy w Destiny 2 dlatego poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję jak i gdzie można to zrobić.

Umbral Engram - jak rozkodować?

Umbral Engram to najbardziej powszechny rodzaj Engramu, który kryje w sobie losowy przedmiot o poziomie mocy odpowiadającemu poziomowi mocy Engramu. Zanim jednak będziesz mógł rozkodować Umbral Engram musisz w pierwszej kolejności wykonać kilka zadań. Po pierwszym zalogowaniu się do gry w sezonie Season of Arrivals dostaniesz zadanie Face of Darkness i zostaniesz poproszony o odnalezienie Eris Morn na planecie Io. Po rozprawieniu się z głównym przeciwnikiem Savathun's Witnesses otrzymasz nowy sezonowy artefakt - Seed of Silver Wings.

Po zdobyciu artefaktu Seed of Silver Wings musisz udać się do Wieży (The Tower) i porozmawiać z NPC The Drifter - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Po zdobyciu artefaktu Seed of Silver Wings musisz udać się do Wieży (The Tower) i porozmawiać z NPC The Drifter. Po rozmowie z Drifterem zadanie Face of Darkness zostanie zaktualizowanie i będziesz musiał ponownie udać się na planetę Io, aby wykonać wydarzenie publiczne o nazwie Contact.

Wydarzenie publiczne Contact to eng gameowy event, do którego zgłaszają się Gracze z poziomem mocy około 1000, ponieważ trzeba tu walczyć z najmocniejszymi przeciwnikami, którzy dodatkowo atakują w licznych grupach - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Wydarzenie publiczne Contact to eng game'owy event, do którego zgłaszają się Gracze z poziomem mocy około 1000, ponieważ trzeba tu walczyć z najmocniejszymi przeciwnikami, którzy dodatkowo atakują w licznych grupach. Do skutecznej walki z tak mocnymi wrogami trzeba posiadać dodatkowe modyfikacje na broni, jak np. Unstoppable, Anti-Barrier i Overload Rounds.

Zadanie Face of Darkness wymaga jedynie, aby UKOŃCZYĆ wydarzenie Contact więc możesz spokojnie udać się tam nawet z mniejszym poziomem mocy. Event Contact przyciąga bardzo wielu mocnych Graczy (Szczególnie w czasie wtorkowego resetu o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego) więc na pewno zostaniesz wykerowany. Pozostań w pobliżu wydarzenia i poczekaj na jego koniec. Możesz nawet umrzeć i nie podnosić się z ziemi, ważne żebyś pozostał na określonym obszarze.

Po pomyślnym zakończeniu publicznego wydarzenia Contact możesz wrócić do The Tower i porozmawiać z Drifterem - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Po pomyślnym zakończeniu publicznego wydarzenia Contact możesz wrócić do The Tower i porozmawiać z Drifterem. Za Twoje zasługi otrzymasz jeden Umbral Engram, który będziesz mógł rozkodować w jednej z maszyn Driftera.

Aby odebrać Umbral Engram od Driftera i posunąć postęp zadania Face the Darkness do przodu musisz posiadać co najmniej jedno wolne miejsce na Engramy w swoim inventory. Jeśli będzie to konieczne musisz zniszczyć jeden z wcześniej zdobytych Engramów, aby zwolnić niezbędny slot.

Zaraz obok Driftera znajdziesz specjalną maszynę o nazwie Umbral Decoder w której będziesz mógł rozkodować wszystkie posiadane Umbral Engrams - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Zaraz obok Driftera znajdziesz specjalną maszynę o nazwie Umbral Decoder w której będziesz mógł rozkodować wszystkie posiadane Umbral Engrams. To jednak nie koniec głównego zadania, bo w następnej kolejności będziesz musiał ukończyć Strike, Crucible lub Gambit, aby odblokować dostęp do kolejnej maszyny - Prismatic Recaster.

Po pomyślnym ukończeniu jednej z wcześniej wspomnianych aktywności otrzymasz dostęp do maszyny Prismatic Recaster - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Po pomyślnym ukończeniu jednej z wcześniej wspomnianych aktywności otrzymasz dostęp do maszyny Prismatic Recaster. Prismatic Recaster wykorzystuje Twisted Energy, która jest niezbędna do podnoszenia poziomu tej maszyny i personalizowanie nagród otrzymywanych z Umbral Engrams. Po ukończeniu zadania będziesz posiadać akurat tyle Twisted Energy, aby podnieść poziom Prismatic Recaster i odebrać pierwszą modyfikację, a także otrzymać dostęp do Bounties.

Twisted Energy można zbierać poprzez wykonywanie codziennych i cotygodniowych Bounties, które można zakupić w Prismatic Recaster za określoną ilość Glimmeru.

Prime Engram - jak rozkodować?

Prime Engram to specjalny rodzaj Engramu, który kryje w sobie znacznie bardziej wartościowe przedmioty przez co musi być rozkodowany przez wyspecjalizowanego Kryptarchę. Aby odblokować Prime Engram musisz udać się do NPC Master Rahool, którego znajdziesz w Wieży (The Tower).

Mnemonic Engram to specjalny rodzaj Engramu, który zawiera w sobie przedmioty kosmetyczne, emotki i akcesoria z poprzednich sezonów Destiny 2 - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry

Mnemonic Engram - jak rozkodować?

Mnemonic Engram to specjalny rodzaj Engramu, który zawiera w sobie przedmioty kosmetyczne, emotki i akcesoria z poprzednich sezonów Destiny 2. Mnemonic Engram można rozkodować w The Tower u NPC Tes Everis, która prowadzi tam sklep z przedmiotami kosmetycznymi.

1 - Destiny 2: Engramy - jak rozkodować? - Destiny 2 - poradnik do gry