Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Awoken Talisman - jak odblokować Dreaming City? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się, jak ukończyć questa Awoken Talisman oraz jak odblokować Śniące Miasto (Dreaming City).

Do rozpoczęcia zadania Awoken Talisman będziesz musiał w pierwszej kolejności ukończyć kampanię Forsaken i odblokować NPC Petra Venj. To właśnie do Petry musisz się zgłosić, aby rozpocząć pierwszy krok ku odblokowaniu Śniącego Miasta (Dreaming City).

Broken Awoken Talisman

Na samym początku tego zadania Petra poprosi Cię, abyś odnalazł 3 części rozbitego talizmanu, które zostały ukryte gdzieś w lokacjach typu Lost Sector na planecie Splątany Brzeg (Tangled Shore). Poniższa mapa przedstawia wszystkie punkty, które należy odwiedzić, aby zdobyć potrzebne części talizmanu.

Po ukończeniu wcześniejszego etapu zadania wróć do Petry, a otrzymasz przedmiot Mended Awoken Talisman - Destiny 2: Awoken Talisman - jak odblokować Dreaming City? - Destiny 2 - poradnik do gry
  1. 1 - w starej kryjówce Korsarzy (In an old Corsair hideout);
  2. 2 - w sercu sieci Pająka (In the hearth of Spider's web);
  3. 3 - w rzadkim zielonym miejscu (In a rare green place).

Mended Awoken Talisman - jak szybko ukończyć?

Po ukończeniu wcześniejszego etapu zadania wróć do Petry, a otrzymasz przedmiot Mended Awoken Talisman. Twoje kolejne zadanie będzie polegać na naładowaniu talizmanu mocą pobraną z poległych przeciwników typu Taken.

Do wylevelowania Mended Awoken Talisman będziesz musiał zabijać przeciwników typu Taken z których talizman będzie pobierał mroczną energię - Destiny 2: Awoken Talisman - jak odblokować Dreaming City? - Destiny 2 - poradnik do gry

Do wylevelowania Mended Awoken Talisman będziesz musiał zabijać przeciwników typu Taken z których talizman będzie pobierał mroczną energię. Najlepszym i najszybszym sposobem na ukończenie questa Key of Light and Darkness jest udanie się na planetę Io i wejście do lokacji Lost Sector Sanctum of Bones oznaczonej na powyższym obrazku.

Po jednym przejściu sektora Sanctum of Bones talizman będzie ukończony w około 17-20% więc będziesz musiał powtórzyć tę czynność mniej więcej 5-6 razy - Destiny 2: Awoken Talisman - jak odblokować Dreaming City? - Destiny 2 - poradnik do gry

Po jednym przejściu sektora Sanctum of Bones talizman będzie ukończony w około 17-20% więc będziesz musiał powtórzyć tę czynność mniej więcej 5-6 razy. Na szczęście sektor Sanctum of Bones znajduje się bardzo blisko teleportera więc po zabiciu wszystkich przeciwników i zebraniu łupów przeteleportuj się w to miejsce i zacznij wszystko od początku.

W pobliżu teleportera znajduje się NPC od którego możesz wziąć Bounties, które możesz wykonać w trakcie levelowania talizmanu Mended Awoken Talisman. Zyskasz dzięki temu dodatkowe punkty doświadczenia, a także inne przedmioty.

Semi Charged Awoken Talisman

Twoim kolejnym zadaniem będzie pobranie mrocznej energii w trakcie publicznego wydarzenia o nazwie Ether Harvest. Event ten odbywa się na lokacji Four-Horn Gulch jednak jego występowanie jest całkowicie losowe więc musiałbyś poczekać na odpowiednie wydarzenie, aby ukończyć to zadanie. Na szczęście jest na to szybszy sposób!

Udaj się w miejsce zaznaczone na powyższym screenie - jeśli akurat trafisz na wydarzenie Ether Harvest będziesz mógł natychmiast ukończyć zadanie - Destiny 2: Awoken Talisman - jak odblokować Dreaming City? - Destiny 2 - poradnik do gry

Udaj się w miejsce zaznaczone na powyższym screenie - jeśli akurat trafisz na wydarzenie Ether Harvest będziesz mógł natychmiast ukończyć zadanie. W innym wypadku pozabijaj kilku wrogów i poczekaj, aż na mapie pojawi się mocniejszy przeciwnik z żółtym paskiem zdrowia i tarczą energetyczną. Gdy wyeliminujesz mocniejszego przeciwnika na tym obszarze zadanie również zostanie wykonane bez konieczności ukończenia eventu Ether Harvest.

Balanced Awoken Talisman

Balanced Awoken Talisman umożliwi Tobie wejście do Śniącego Miasta (Dreaming City), ale w pierwszej kolejności będziesz musiał ukończyć kilka szybkich misji więc rozejrzyj się za odpowiednimi znacznikami questów na mapie. Po wykonaniu tych zadań możesz udać się do Petry Venj, która od tego momentu będzie miała do zaoferowania dodatkowe zadania i Bounties.