Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się jak zdobyć rewolwer Thorn - jak rozpocząć questa oraz jak wykonać wszystkie jego etapy.

Zdobycie Egzotycznej broni Thorn nie będzie łatwe, ponieważ wymaga od Graczy wykonania złożonego zadania podzielonego aż na 8 etapów. Niektóre subquesty będą wymagały kilku godzin grindowania w trybie PVE i PVP, a inne będzie można w prosty sposób wykonać w trakcie jednego wydarzenia typu Heroic. Poniżej znajdziesz kompletną listę zadań na Egzotyczna broń Thorn oraz porady, jak je wykonać.

Jak zacząć questa?

Niestety, nie znajdziesz w Destiny 2 żadnych wskazówek, jak rozpocząć specjalne zadanie, z którego możesz otrzymać broń Egzotyczną Thorn dlatego poniżej dokładnie wyjaśniamy, jak rozpocząć tego unikatowego questa.

Przejdź do mapy układu słonecznego, wybierz planetę European Dead Zone i przeteleportuj się w miejsce wskazane na powyższym obrazku - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Przejdź do mapy układu słonecznego, wybierz planetę European Dead Zone i przeteleportuj się w miejsce wskazane na powyższym obrazku. Następnie udaj się w stronę lokacji Salt Mines - po drodze możesz przy okazji wykonać jakieś dzienne zlecenie związane z eliminacją przeciwników.

Gdy dotrzesz do wskazanego miejsca rozejrzyj się za teleporterem - znajdziesz się obok windy - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do wskazanego miejsca rozejrzyj się za teleporterem - znajdziesz się obok windy. To ten sam teleporter z którego mogłeś skorzystać w trakcie przechodzenia pierwszej kampanii gry Destiny 2.

Idź przed siebie aż dotrzesz do klifu z wygiętą barierą i kawałkiem drogi, który można zauważyć na powyższym obrazku z lewej strony - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Idź przed siebie aż dotrzesz do klifu z wygiętą barierą i kawałkiem drogi, który można zauważyć na powyższym obrazku z lewej strony. Idź dalej prosto i wskocz nieco wyżej - dotrzesz do porzuconego obozu. Po lewej stronie znajdziesz wygaszone ognisko, z którym trzeba wejść w interakcję i przeszukać popiół, aby rozpocząć pierwszy etap zadania na broń Egzotyczną Thorn - A Melted Hunk of Metal.

A Melted Chunk of Metal

Wykonanie zadania A Melted Chunk of Metal jest niezwykle proste, ponieważ wystarczy udać się do The Tower i porozmawiać z NPC Banshee-44. Po rozmowie Twoje zadanie zostanie automatycznie zaktualizowanie i będziesz mógł przystąpić do wykonywania kolejnego etapu.

Do wykonania zadania The Essence trzeba zebrać 50 esencji Hadronic Essence wykonując różne aktywności - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

The Essence

Do wykonania zadania The Essence trzeba zebrać 50 esencji Hadronic Essence wykonując różne aktywności:

  1. Bounties dla NPC Asher Mir na planecie Io;
  2. Zabijanie przeciwników typu Warlock w trybie Crucible;
  3. Ukończenie Nightfall: The Ordeal.

W momencie pisania tego poradnika najszybszym możliwym sposobem na zebranie 50 esencji Hadronic Essence było wykonywanie misji Nightfall: The Ordeal. Nightfall wystarczy ukończyć żeby otrzymać aż 15 esencji i bez różnicy jest wynik punktowy, który uzyskasz na sam koniec więc najlepiej jest grać na najniższym poziomie trudności.

Do wykonania zadania The Steel trzeba zebrać 50 Plasteel Plating wykonując różne aktywności - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

The Steel

Do wykonania zadania The Steel trzeba zebrać 50 Plasteel Plating wykonując różne aktywności:

  1. Bounties dla NPC Sloane na planecie Titan;
  2. Zabijanie przeciwników typu Titan w trybie Crucible;
  3. Ukończenie wydarzenia publicznego The Blind Well.

W momencie pisania tego poradnika najszybszym możliwym sposobem na zebranie 50 Plasteel Plating było wykonywanie eventu publicznego The Blind Well na poziomie Heroic. Za każdy ukończony event na poziomie Heroic otrzymasz aż 10 Plasteel Plating. Jeśli nie wiesz w jaki sposób zmienić zwykłe wydarzenie The Blind Well w Heroic krótką instrukcję znajdziesz w rozdziale FAQ niniejszego poradnika.

Do wykonania zadania The Binding trzeba zebrać 50 Sapphire Wire wykonując różne aktywności - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

The Binding

Do wykonania zadania The Binding trzeba zebrać 50 Sapphire Wire wykonując różne aktywności:

  1. Bounties dla NPC Ana Bray na planecie Mars;
  2. Zabijanie przeciwników typu Hunter w trybie Crucible;
  3. Ukończenie wydarzenia publicznego The Escalation Protocol.

W momencie pisania tego poradnika najszybszym możliwym sposobem na zebranie 50 Sapphire Wire było uczestniczenie w evencie publicznym The Escalation Protocol i wykonywanie Bounties dla Ana Bray jednocześnie. Za każdy ukończony etap tego wydarzenia otrzymasz 5 Sapphire Wire i dodatkowe 5 za każde questa pobocznego.

Weaponize the Unknow to jedno z najbardziej wymagających zadań pobocznych w queście na broń Egzotyczną Thorn - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry

Weaponize the Unknown

Weaponize the Unknow to jedno z najbardziej wymagających zadań pobocznych w queście na broń Egzotyczną Thorn. Twoim zadaniem będzie zdobywanie zabójstw na przeciwnikach typu Guardian w trybie rozgrywki Crucible używając do tego energii Void (np. umiejętności z subklasy postaci) lub broni typu Hand Cannon.

Najszybszym sposobem na napełnienie paska postępu zadania Weaponize the Unknown jest używanie broni typu Hand Cannon z żywiołem Void i zdobywanie precyzyjnych zabójstw.

Something Yet Reminds

Something Yet Reminds to dla odmiany bardzo proste zadanie, które polega na odwiedzeniu NPC Tyra Karn, którą znajdziesz na Farmie. Do Farmy możesz dostać się bezpośrednio z widoku planety European Dead Zone. Po rozmowie Twój quest zostanie automatycznie uaktualniony.

The Chasm of Screams

Zadanie The Chams of Screams to już ostatni przystanek na drodze do broni Egzotycznej Thorn jednak bardzo wymagające. Aby zaliczyć tego questa musisz pokonać przeciwników Arbiters, Sardav i Telesh, a następnie wyeliminować głównego Bossa Savathun's Song. Wszystkich przeciwników znajdziesz w Strike'u o nazwie The Chasm of Screams na planecie Titan. Po wykonaniu tych czynności Egzotyczny rewolwer Thorn będzie Twój!

1 - Destiny 2: Rewolwer Thorn - jak zdobyć? - Destiny 2 - poradnik do gry