Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Heroic Adventure - jak wykonać? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się jak aktywować oraz jak wykonać Heroic Adventure.

Przygody (Adventure) w grze Destiny 2 to swego rodzaju mini misja, którą można wykonać na każdej dostępnej planecie. Wszystkie misje typu Adventure mają pomarańczowe znaczniki na mapie więc łatwo je zlokalizować. Jeśli chcesz wykonać Heroic Adventure i zaliczyć cotygodniowy Challenge musisz patrzeć na mapę układu słonecznego Destiny 2 znacznie dokładniej.

Jak wykonać?

W każdym tygodniu jedna z planet w układzie słonecznym Destiny 2 jest objęta tzw. Flashpoint i można na niej wykonać dodatkowe zlecenia, aby otrzymać ciekawe i wartościowe nagrody. Co więcej, na obszarze tej planety będzie także dostępna jedna misja typu Heroic Adventure.

W pierwszej kolejności zlokalizuj na której planecie aktualnie jest Flashpoint - Destiny 2: Heroic Adventure - jak wykonać? - Destiny 2 - poradnik do gry

W pierwszej kolejności zlokalizuj na której planecie aktualnie jest Flashpoint. Łatwo możesz to rozszyfrować, gdy obok danej planety znajdziesz złote słońce oznaczające cotygodniowy Challenge. Po najechaniu na głównego NPC danej planety zobaczysz dodatkowe zadanie, za które można otrzymać nagrodę Powerful Gear Tier 1 - to znak, że Flashpoint jest tutaj aktywny i możesz wykonać Heroic Adventure.

W następnej kolejności przeszukaj wszystkie pomarańczowe znaczniki na danej planecie i zlokalizuj tę przygodę, która ma dopisek Heroic - Destiny 2: Heroic Adventure - jak wykonać? - Destiny 2 - poradnik do gry

W następnej kolejności przeszukaj wszystkie pomarańczowe znaczniki na danej planecie i zlokalizuj tę przygodę, która ma dopisek Heroic. Udaj się do tego miejsca, aktywuj zadanie i wykonaj je jak każdą inną misję.