Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Strike - jak ukończyć z tą samą podklasą co żywioł? Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do Destiny 2 dowiesz się, jak ukończyć Challenge, który wymaga od Gracza użycia tej samej podklasy, co aktualnie aktywny żywioł.

Strikes to jeden z trybów rozgrywki dostępnych w grze Destiny 2 w którym Graczce samodzielnie lub w grupach przenoszeni są do losowej instancji, na której będą musieli wykonać określone zadanie. Większość Strikeów posiada dodatkowe modyfikacje, które mogą być związane z Challengami tygodniowymi. Jeśli utknąłeś na etapie wykonywania Strike'a przy użyciu tej samej podklasy, co aktualnie aktywny żywioł mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie tego problemu!

Jak sprawdzić aktywny żywioł w trybie Strike?

Jeden z tygodniowych Challengry w grze Destiny 2 wymaga od Gracza przejścia 3 misji typu Szturm Straży Przedniej postacią, która ma aktywną subklasę związaną z takim samym żywiołem co aktualnie aktywny żywioł w Strike'u. Niestety w grze nie znajdziesz żadnej podpowiedzi jak to zrobić dlatego poniżej zamieszczamy krótką instrukcję.

Zanim przejdziesz do wykonywania Challengu sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, czyli z której subklasy postaci musisz skorzystać w trakcie rozgrywki - Destiny 2: Strike - jak ukończyć z tą samą podklasą co żywioł? - Destiny 2 - poradnik do gry

Zanim przejdziesz do wykonywania Challengu sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, czyli z której subklasy postaci musisz skorzystać w trakcie rozgrywki. Przejdź do obszaru Vanguard Strikes, kliknij na wybrane wyzwanie i sprawdź w lewym dolnym rogu ekranu, jaki żywioł jest aktywny w danej misji. Na powyższym obrazku można zauważyć, że misja ma modyfikację o nazwie "Void Singe" co sugeruje, że trzeba wybrać taką samą podklasę postaci.

Skoro wiesz już, jak należy przygotować się do danego wyzwania przejdź do widoku postaci i zmień aktualną klasę postaci na podklasę Void - Destiny 2: Strike - jak ukończyć z tą samą podklasą co żywioł? - Destiny 2 - poradnik do gry

Skoro wiesz już, jak należy przygotować się do danego wyzwania przejdź do widoku postaci i zmień aktualną klasę postaci na podklasę Void. Teraz możesz wrócić do widoku Vanguard Strikes i zacząć wykonywać zadanie.