Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Destiny 2 - Ekran ekwipunku
Destiny 2 - Ekran ekwipunku
Powiększ mapę

Destiny 2: Ekran ekwipunku Destiny 2 poradnik, solucja

Ekran ekwipunku umożliwia ci zmianę broni, pancerza, a także superzdolność i podklasę.

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się, jak został podzielony ekran ekwipunku postaci oraz jakie są jego kluczowe elementy.

Ekran ekwipunku w Destiny 2 został podzielony na dwie odrębne części (przedmioty główne i dodatkowe przedmioty kosmetyczne, pojazdy) i niewiele różni się od tego z pierwszej części. Znajdziemy tutaj wszystkie noszone przez nas bronie, elementy pancerza, sezonowy Artefakt, proporzec klanowy, aktywnego Ducha oraz dostępne podklasy. Po ekwipunku poruszamy się natomiast klasycznym kursorem.

Główny ekwipunek w Destiny 2

Główny ekran ekwipunku w grze Destiny 2 umożliwia szybką zmianę broni, pancerza, Ducha, a także zapewnia dostęp do sezonowego Artefaktu, jak i informacje na temat aktualnie używanej superzdolności i podklasę postaci.

1 - Destiny 2: Ekran ekwipunku - Destiny 2 - poradnik do gry

1. Superzdolność/podklasa - w tym miejscu wyświetlana jest aktualnie wybrana superzdolność. Wystarczy najechać kursorem, żeby zobaczyć jak działa oraz jak jej użyć. Po kliknięciu na niej trójkątem/Y/PPM otworzy się nam drzewko podklasy i wybór jej zdolności.

2. Broń kinetyczna - miejsce na broń kinetyczną, czyli zadającą obrażenia bez żadnego żywiołu. Do tej kategorii zaliczają się: rewolwery, karabiny automatyczne, pistolety maszynowe, karabiny pulsacyjne, karabiny zwiadowcze, strzelby, karabiny snajperskie.

3. Broń energetyczna - miejsce na broń energetyczną, czyli taką, która zadaje obrażenia od różnego typu żywiołów. Niektórzy przeciwnicy są bardzo wrażliwi na dany żywioł. Do tej kategorii zaliczają się: rewolwery, karabiny automatyczne, pistolety maszynowe, karabiny pulsacyjne, karabiny fuzyjne, karabiny snajperskie, strzelby, granatniki, karabiny zwiadowcze.

4. Broń ciężka - miejsce na broń ciężką. Zadaje ona bardzo duże obrażenia, ale amunicja do niej jest bardzo ograniczona. Do tej kategorii zaliczają się: granatniki, wyrzutnie rakiet, miniguny oraz miecze.

5. Duch - wybór obudowy ducha.

6. Artefakt sezonowy.

7. Hełm.

8. Rękawice.

9. Osłona korpusu.

10. Osłona nóg.

11. Pancerz klasowy - jego wygląd zależy od klasy postaci.

12. Proporzec klanowy.

Dodatkowy ekwipunek w Destiny 2

Zjeżdżając poniżej standardowej karty ekwipunku, możesz dopasować mniej znaczące elementy. Łatwo zapomnieć o tej kategorii, a warto od czasu do czasu tu zajrzeć, szczególnie po ukończeniu fabuły, by m.in. przypisać sobie pojazd, który możesz wezwać w trakcie rozgrywki.

1 - Destiny 2: Ekran ekwipunku - Destiny 2 - poradnik do gry

1. Pojazd - pojazd, który możesz wezwać i się nim poruszać. Możesz odblokować nowe pojazdy które mają inny wygląd, różną prędkość i nierzadko specjalne cechy (np. możliwość przeładowania wszystkich broni po zajęciu miejsca w pojeździe, czy możliwość częstszego przyzywania pojazdu - krótsze przerwy).

2. Statek - wygląd statku, którym podróżujesz w przerywnikach podczas przemieszczania się między planetami (znaczenie tylko estetyczne).

3. Emblemat - wygląd interfejsu użytkownika.

4. Finishery - animowane ciosy wykańczające przeciwników z małym poziomem zdrowia..

5. Emotki - gesty/pozy, które możesz przypisać i używać w trakcie rozgrywki (interakcje społeczne).