Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Broń Masterwork Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się w jaki sposób można ulepszyć broń do Masterwork oraz czego będziesz do tego potrzebować.

W grze Destiny 2 można customizować bronie i podnosić ich statystyki, aby w konsekwencji otrzymać wyposażenie typu Masterwork, czyli najwyższej klasy. Zanim jednak otrzymasz tak potężną broń będziesz musiał w wykonać kilka rutynowych czynności, za które oczywiście trzeba będzie nieco zapłacić i użyć odpowiednich materiałów rzemieślniczych.

Jak ulepszyć broń Legendarną do Masterwork?

Gdy znajdziesz broń, która będzie odpowiadać Twojemu stylowi gry i będziesz chciał zrobić z niej Masterwork musisz przygotować się na nieco wydatków. Pierwszą czynnością, którą należy wykonać jest podniesienie broni do maksymalnego, 10 Tieru.

Bronie znalezione w grze Destiny 2 mogą mieć już określony Tier, jak np - Destiny 2: Broń Masterwork - Destiny 2 - poradnik do gry

Bronie znalezione w grze Destiny 2 mogą mieć już określony Tier, jak np. Hand Cannon widoczny na powyższym obrazku został znaleziony już na 5 Tierze więc trzeba będzie ulepszyć go jeszcze 5 razy, aby w konsekwencji móc stworzyć broń typu Masterwork. Aby podnieść broń z 1 na 10 Tier w grze Destiny 2 będziesz potrzebować określonej ilości następujących materiałów:

  1. Glimmer;
  2. Legendary Shard;
  3. Enhancement Core.

Ilość potrzebnych materiałów będzie zwiększać się wraz z poziomem przedmiotu co oznacza, że chcąc podnieść broń z Tieru 7 na 8 zapłacisz znacznie więcej niż z Tieru 4 na 5.

Jak ulepszyć broń Egzotyczną do Masterwork?

W odróżnieniu od zwykłych broni, które trzeba podnieść z 1 do 10 Tieru, a w konsekwencji do Masterwork bronie Egzotyczne wymagają specjalnego przedmiotu, Katalizatora (Catalyst), a następnie wykonania określonego zadania zanim będzie można je ulepszyć. Na poniższym obrazku można zauważyć, że zanim broń Riskrunner będzie można ulepszyć do rangi Masterwork w pierwszej kolejności należy wyeliminować określoną ilość przeciwników, a także korzystać z dodatkowej właściwości tej broni.

Katalizatory do broni Egzotycznych można znaleźć np. po ukończeniu Nightfall: The Ordeal, za wykonanie określonej misji na poziomie Heroic lub za zdobycie określonej ilości zabójstw w trybie PVE.

Podnosząc swoją broń do rangi Masterwork będziesz mógł korzystać z wielu udogodnień i dodatkowych właściwości - Destiny 2: Broń Masterwork - Destiny 2 - poradnik do gry

Broń Masterwork - co daje?

Podnosząc swoją broń do rangi Masterwork będziesz mógł korzystać z wielu udogodnień i dodatkowych właściwości. Każda broń podniesiona do 7 Tieru odblokowuje kolejną kolumnę w sekcji Weapon Perks i otrzymuje możliwość śledzenia statystyk tego przedmiotu, czyli liczenie ilości zdobytych zabójstw.

Poza stat trackerem, każda broń typu Masterwork zyskuje bonus do jednej z losowych właściwości - na powyższym obrazku można zauważyć, że po podniesieniu broni Auto Rifle do Masterwork otrzymała ona bonus do zasięgu - Destiny 2: Broń Masterwork - Destiny 2 - poradnik do gry

Poza stat trackerem, każda broń typu Masterwork zyskuje bonus do jednej z losowych właściwości - na powyższym obrazku można zauważyć, że po podniesieniu broni Auto Rifle do Masterwork otrzymała ona bonus do zasięgu. Co więcej, broń Masterwork może być dodatkowo modyfikowana przy użyciu specjalnych modów co jeszcze bardziej zwiększa jej możliwości bojowe.

Enhancement Core - jak zdobyć?

Enhancement Core to przedmiot rzemieślniczy, który jest niezbędny do podniesienia Twojej ulubionej broni do rangi Masterwork. W grze Destiny 2 istnieje wiele sposób na zdobycie Enhancement Cores i wśród nich można wyróżnić:

  1. Rozbijanie przedmiotów na co najmniej 4 Tierze;
  2. Można je kupić u Spider'a w Splątanym Brzegu (Tangled Shore);
  3. Weekly Bounties od Spider'a w Tangled Shore;
  4. Dzienne Bounties od Banshee-44.
Kupując Enhancement Core u Spidera musisz zwrócić uwagę na to, że tylko jeden dziennie jest dostępny w cene 10 Legendary Shard - Destiny 2: Broń Masterwork - Destiny 2 - poradnik do gry

Kupując Enhancement Core u Spider'a musisz zwrócić uwagę na to, że tylko jeden dziennie jest dostępny w cene 10 Legendary Shard. Każdy kolejny zakupiony Enhancement Core będzie kosztował dwa razy więcej.