Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destiny 2 - poradnik do gry

Destiny 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destiny 2: Punkty zapalne (Flashpoints) - znaczniki i aktywności Destiny 2 poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Destiny 2 dowiesz się czym są punkty zapalne, gdzie je znaleźć, jak wykonać oraz jakie nagrody można z nich uzyskać.

Aktywności typu Flashpoint (Punkty zapalne) są dobrym sposobem na zdobycie nowego, lepszego ekwipunku. Raz w tygodniu masz możliwość wykonania zadań typu Punkt zapalny (Flashpoint), które zmieniają się co wtorek o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego i odbywają się na innej z planet.. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o operacjach pojawiających się okresowo i zapewniających świetne nagrody, raz na jakiś czas zajrzyj na stronę producenta, którą znajdziesz pod tym adresem.

Punkty zapalne (Flashpoint) - jak znaleźć?

W pierwszej kolejności zlokalizuj na której planecie aktualnie jest Flashpoint. Łatwo możesz to rozszyfrować, gdy obok danej planety znajdziesz złote słońce oznaczające cotygodniowy Challenge. Po najechaniu na głównego NPC danej planety zobaczysz dodatkowe zadanie, za które można otrzymać nagrodę Powerful Gear Tier 1 - to znak, że Flashpoint jest tutaj aktywny.

Dodatkowego zadania związanego z wydarzeniem Flashpoint nie trzeba nigdzie odbierać, ponieważ dostępne jest dla wszystkich Graczy od początku danego tygodnia - Destiny 2: Punkty zapalne (Flashpoints) - znaczniki i aktywności - Destiny 2 - poradnik do gry

Dodatkowego zadania związanego z wydarzeniem Flashpoint nie trzeba nigdzie odbierać, ponieważ dostępne jest dla wszystkich Graczy od początku danego tygodnia. Po wykonaniu określonej ilości aktywności na danej planecie zadanie zostanie wykonane i będziesz mógł zgłosić się do NPC po odbiór swojej nagrody.