T_bone

T_bone ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

25.06.2026 22:07
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Lubiłem tę epokę w grafice. W przypadku gier BISu moderzy jeszcze pakowali poteżne tekstury na te modele.

25.06.2026 15:13
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Dead Men Fotorealistyczna, lepszej nie uda się zrobić!

25.06.2026 13:14
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

lordpilot Jest to zdecydowanie pilna plotka.
Co do maila z supportu to jeden powie, że chodzi o pudło z płytą, drugi powie że physical wcale nie oznacza płyty w środku.

25.06.2026 12:34
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

lordpilot a jak nie zadebiutuje, to kto o tym będzie pamiętał? Grunt że linkbuilding na reddicie i paru serwisach zrobiony.

O tym że Prince of Persia: Piaski Czasu Remake miało mieć podobno premierę 15 stycznia (według konkurencji), a zostało skasowane 6 dni później ktoś pamięta?

24.06.2026 08:23
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

No właśnie jak się nad tym zastanowić to nie do końca - jak to zmierzyć?
Jeśli segment AAA jest miarą optymalizacji to w 2015 bywało gorzej bo wychodziły kiepskie wersje PC Arkham Knight. RDR2 na PC też był kiepskawy na premierę.
Segment strategiczno/symulatorowy zawsze był wymagający, bo te gry dużo liczą.

Najlepiej trzyma poziom Bohemia Interactive, bo ich gry zawsze ledwo działają.

23.06.2026 07:57
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

W Polsce nie bronią, "na zachodzie" raczej tak. U nas są akcje typu polishourprices plus ludzie i tak wolą taniej w keyshopach.

23.06.2026 07:50
T_bone
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

16 GB to ja potrzebuje na odpalenie menu głównego w symulatorach lotniczych.

22.06.2026 09:36
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Na 8 osób w klanie chyba 6 jechało na piracie, takie to były czasy, AllSeeingEye i wbijamy na serwer.

Niektórzy wspominają multi MoH:AA przez różowe okulary, więc przypomnę parę problemów:
- tylko search and destroy miało sens, w tym trybie były jedynie 3 map;
- Hunt to był tak tunelowy, że taktyki obejmowały celowanie w pixel chmury żeby rzucić granatem w przeciwnika po drugiej stronie ulicy lub ćwiczenie granatów do wanny;
- kampienie na radiu na V2 :D
- wszyscy biegali z StG lub Garandem. Niektórzy się popisywali Mauserem, ale w praktyce to trzeba było zabierać StG;
- każdy miał ustawiony lean przy poruszaniu się lewo - prawo, więc niektóre pojedynki wyglądały jak cyrk.

post wyedytowany przez T_bone 2026-06-22 09:38:40
18.06.2026 09:40
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Grifter Jak w to grałem to sobie wymyśliłem, że moim głównym rywalem jest ten typ w Porsche 959.
Dzieciństwo.

16.06.2026 14:05
T_bone
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Z wyścigów Amigowych zaliczyłem co najmniej pierwszego Lotusa, Jaguar XJ220, Fire & Forget 2: The Death Convoy i Test Drive 2.

15.06.2026 10:33
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Poprawka została wprowadzona na ślepo, zaraz zostanie zmienione.

13.06.2026 11:07
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Morena Dodane.

13.06.2026 08:16
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Gothic nie moja bajka, ale życzę fanom 8-9 przy Gothic 2 Remake i nie tylko w serwisach na wschód od Frankfurtu.

13.06.2026 08:14
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

stud3nciq "ale ona już zostanie na zawsze"
No właśnie tak nie do końca, tutaj w recenzji tak, ale oceny osób ze statusem eksperta i innych redaktorów wpływają na to co pojawia się na karcie encyklopedii. Ten system był tworzony z myślą o ewolucji stanu gier.
https://www.gry-online.pl/gry/gothic-remake/zd5a16

12.06.2026 12:46
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Janczes Chodzi o Dawn of the Dukes.

11.06.2026 10:39
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ta konkretna współpraca została ogłoszona 10 czerwca, więc mamy zapłon miej więcej jak Wall Street Journal.

11.06.2026 09:46
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Lista zainspirowana ogrywaniem nowego DLC do Master of Command.
Jeśli czegoś brakuje - piszcie.

09.06.2026 15:09
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Chodzi mi o "uwięzione środki", więc nie wiem co ma BLIK do tego, na WT zawsze pakowałem jakieś drobniaki i resztki co się walały. Jak się w to grało w 2018 roku, to paczki były względnie tanie, promki na premium nawet częste i jeszcze od czasu do czasu trafił się darmowy samolot lub zrzut złotych orłów.
Doświadczenie "wieloryb lite 2026" to zapłacić za pół roku premium, kupić wciąż drogi czołg premium i dostawać baty od ruskich frajerów w BMPT.

09.06.2026 12:29
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To też jest downgrade - teraz są dwie okazje na premium 180, po COVID już roczne nie jest tak łaskawie dawane.

Pominę, że złote czasy, to były jak można było orły czy inne rzeczy opłacić z konta operatora sieci komórkowej.

09.06.2026 11:09
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To jest najlepsza gra tego typu, ale od strony kasy wygrywają chciwością - na wyższych tierach postepy gwarantuje właściwie kombo premium + pojazd premium. Pakiety premium w cenie modułów DCS to masakra.
Kiedyś było inaczej, promocja na roczne premium to było "grzech nie brać".
Wargaming to czasami da jednak coś za free za lojalność, chociaż i tak olałem ich gry już dawno.

09.06.2026 10:49
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"to tylko takie przekomarzanie sie z czytelnikami"

09.06.2026 10:02
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

neXus Bo to growy odpowiednik kokainy i gra w modelu Pay to Jakikolwiek Progress, maybe Pay some More "Frajerze".

post wyedytowany przez T_bone 2026-06-09 10:02:28
09.06.2026 09:59
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Starfield.
Nie powiedziałbym, że uwielbiam, ale toleruję ten prymitywny design - trochę jak RPG z lat 80. wpakowane na Creation engine.

05.06.2026 10:47
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

05.06.2026 08:48
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

ameon Z Ace Combat jest trochę tak, że przez pierwsze półtorej godzin masz wrażenie, że cały czas "naciskasz przycisk i wszystko spada". Gra dopiero gdzieś po 5-6 misjach zaczyna wywierać presję czasową, rzucać podkręcone piłki i pokazywać synergię miedzy gameplayem a muzyką.
Rozumiem jednak czemu ludzie się odbijają, to specyficzna seria.

04.06.2026 18:21
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Akurat jak zacząłem oglądać od początku.

04.06.2026 18:20
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Drakkar84 Zjadam cię. Próbowałem wrócić do AH po AC7 i maratonie 0,4,5 - nie potrafiłem już strawić Dogfighting mode.

02.06.2026 08:01
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ergo W grze dochodzi do sytuacji, że siedzę z kolegami w konwoju - mam do wbicia końcówkę opaski i jedyne co mi zostało to kilka rzeczy z open worda do zaliczenia i z 3-4 wyścigi terenowe, których nikt nie chce ze mną jechać. Ale męczymy te terenówki, pasek idzie do przodu.

01.06.2026 12:53
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"przekombinowana i nieczytelna"

UI robił Palantir.

01.06.2026 09:57
T_bone
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

7.0
PC

To Forza w Japonii, więc powinna być szczytowym punktem, jeśli chodzi o ambicje tej serii. Tak jednak nie jest, przy czym wielu graczy będzie miało na to wywalone, bo mogą sobie zbić maskotkę przy drodze. AI może wylecieć z trasy i mimo pominięcia checkpointa będzie jechać, jakby nigdy nic. Drivatary cheatują jak w poprzednich odsłonach, jadąc w wyższych kategoriach jak po sznurku. UI nadal wymaga przeklikania się przez dziesiątki okienek. Nie, nie chcę znowu wracać do miasteczka festiwalowego, żeby kupić nowy samochód. Dostarczcie mi go pod dom. Błagam, dajcie mi wgrać tuning przed wyścigiem co-op. Dlaczego nie mogę?

I czemu mam ten obowiązkowy, ponad godzinny onboarding na starcie gry z fabuła stylizowaną na weekend na Ibizie w towarzystwie bardzo grzecznych ludzi. Ja chce odpalić co-op z kolegą hejterem.

Kiedy myślę o ściganiu się po Japonii, zawsze przychodzi mi do głowy, że można by tam zrobić następny rajd Dakar, dlatego w Forzie Horizon 6 jest tak dużo wyścigów za kierownicą buggy i terenówek.

Ale ta Japonia! Gra wygląda pięknie z ray tracingiem, samochodów jest dużo i nie trzeba spędzać wielu godzin, żeby je odblokować. Niektórzy chcieliby w tej grze progresji, ale twórcy wiedzą, że większość ich odbiorców przestałaby grać, gdyby nie byli ciągle czymś nagradzani i utkneli. Mi to odpowiada, przyznaję się. Forza to Charlie i fabryka czekolady, tylko że czekoladą są samochody. Gracze mają być zachwyceni słodyczami, a nie zwracać uwagi na to, że Umpa-Lumpasi z Turn 10 Studios tyrają nadgodziny, a i tak nie umieją zrobić prawidłowej symulacji ruchu ulicznego. Ja już trochę zaczynam się budzić, przeszkadzają mi rzeczy, na które przymykałem oczy.
Po 4 i 5 mam wrażenie, że wracam do tego samego. Z kolegami wciąż gra się świetnie, po prostu nie mam ochoty odblokowywać samemu zawartości, z czym poprzednio nie miałem takiego problemu.

post wyedytowany przez T_bone 2026-06-01 17:24:49
28.05.2026 18:27
T_bone
5
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

W połowie kampanii Amerykanie wycofują się z Korei, bo jest daleko i komu to potrzebne. Odpala się tryb Tycoon gdzie tylko sprzedajesz broń.

28.05.2026 08:34
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

marcinbvb Tak, ta starcza na tyle, że Claude idzie powoli na emeryturę, chyba że coś tam zmienią niedługo.

24.05.2026 08:48
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Koszulkę Chrisa Robertsa, ale tylko w drodze do jego kościoła.

24.05.2026 08:44
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ze starych:
Microprose, SSI, Atomic Games, Origin System, Sierra/Dynamix, Westwood, Rowan, EA, Activision.

Z obecnych:
Eugen Systems, Frontier, Larian, Hooded Horse, Overhype Studios, nowy Microprose jak nie idą w slop, mimo wszystko Bohemia Interactive, w sumie CDP RED.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-24 08:45:40
22.05.2026 12:11
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

marcinbvb Rozważ wsparcie Codex, fakt że klepie kod i jeszcze koordynuje się z imagegen, sprawia, że można szybko rozważać alternatywny wygląd spritów czy UI. Przetestować można za darmo w ramach ChataGPT.

21.05.2026 13:07
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Wszystkiego najlepszego.
Mam dla Ciebie losowy obrazek z mojego dysku - to Jack White, znany kiedyś z The White Stripes.

21.05.2026 11:55
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zero ci powinno zapłacić za linkbuilding, bardzo teraz tego potrzebują.

20.05.2026 19:45
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Drzesaru Myślę, że dobry przykład biorąc pod uwagę jakim sukcesem live-service jest dla Ubi Siege w stosunku do tej gry.

20.05.2026 09:19
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Poprawione, chodziło o uniezależnienie od wpływów USA, tyle że w kwestii AI.

19.05.2026 10:24
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nawet najlepsza gra wyścigowa w historii nie może zostać grą roku, bo odwieczne prawo graczy zabrania. Zapis znajduje się pod punktem "gry mobilne, to nie są prawdziwe gry".

18.05.2026 11:56
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dla mnie Wildlands to drugi najlepszy Ghost Recon po "jedynce", mimo że ma masę giereczkowego ubiszajsu jak unlocki, biomy.
Breakpoint z modami też pokazuje potencjał, szczególnie strona wizualna bywa imponująca.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-18 11:56:36
18.05.2026 11:09
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Szkoda, że Azja. Brzmi jak bezpieczny setting w stylu "tu nie ma teraz mainstream media wojen, patrzcie jakie złe rzeczy odwala nasz nowy Marvel złol". No i kojarzy się z Gray Zone Warfare.

18.05.2026 11:07
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Odważna propozycja po Skull and Bones czy For Honor.

16.05.2026 12:33
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie sądziłem, że po 10 minutach będę dalej grał, ale gram.

Dobry tutorial wpleciony w fabułę. W sumie to miks FTL-a, rogalika i tower defence (real-time z pauzą). Jak kiedyś będzie na promce, to warto.

O Battlestar Galactica za wiele nie wiem, widziałem może ze trzy odcinki serialu przed snem kiedyś.

15.05.2026 22:40
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Wideo

Polecam obejrzeć w ramach "nostalgia trip", ostatecznie będziesz miał wrażenie, jakbyś przeszedł :D
https://www.youtube.com/watch?v=7W_1ryWrU5w

15.05.2026 13:12
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie wiem czy bym usuwał, ale niestety nie lubię się z craftingiem i loopem cooper --> iron --> silver --> dimond shit.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-15 13:13:07
15.05.2026 13:00
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

A jest u Clarksona romans?

15.05.2026 12:06
T_bone
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Serial Stardew Valley na Netflixie od twórcy Bridgerton.

14.05.2026 10:38
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Na szczęście w moim przypadku jeśli się niczego nie dorobiłeś, to nic nie tracisz :D Freelancer będzie jak był.

14.05.2026 10:26
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Grałem sobie ostatnio.
Gra bardzo stawia na imersję, więc ładowałem ciała zabitych gości z lootem do ładowni (nie miałem kontenerów bom noob). Niestety potem okazało się, że gra jednak już nie stawia na imersję, bo po wlocie do instancji hangaru ciała się despawnują.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-14 10:26:54
13.05.2026 11:51
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

I cyk, jutro "X godzin do GTA 6".

13.05.2026 09:58
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

"Stary" layout był krytykowany bardziej niż ten obecny, kiedy został wprowadzony.
Nie było też tak łatwo wprowadzać tam zmian, myślę że nowy ma większy potencjał, nawet jeśli się komuś nie podoba.

Przypominam, że już teraz istnieje "alternatywny wygląd" -->
Kto wie czy z czasem, nie będzie można ułożyć i zapisać wyglądu strony wg. widzimisie. Jakbym był Chrisem Robertsem to bym to obiecał.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-13 10:01:42
13.05.2026 09:54
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Są mody jak ktoś nie chce tak grać, ale jednak takie rozwiązanie to rozsądny design, tym bardziej na tym etapie wczesnego dostępu.

12.05.2026 19:23
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Garbol, Tygrys, Kilroy (nie pamiętam czy z nim grałeś w sumie), czasami M2rine. Bardziej w trybie monitoringu co porabiamy na discordzie są Reavek i Volt.

12.05.2026 19:16
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Pozdrawiamy :) -->

12.05.2026 13:40
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Vampire: The Masquerade – Bloodlines w sumie można się ograniczyć do żywienia szczurami, nie wiem czy to się liczy.

12.05.2026 10:05
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Właśnie tak wyglądałaby współpraca Annapurna Interactive z polskim Destructive Creations.

12.05.2026 09:04
T_bone
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Biorąc pod uwagę, że to gra o amerykańskich nastolatkach i szkole w latach 90., istnieje duży potencjał, że dwójka będzie rozgrywać się w latach 2000. i będzie już strzelanką, a główna bohaterka będzie słuchać P.O.D., Papa Roach i Slipknota.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-12 09:05:22
12.05.2026 07:53
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Felipesku Ta gra śmiga na GeForce 1060. Stosunek wydajności do grafiki jest często wymieniany jako zaleta.

10.05.2026 11:00
T_bone
odpowiedz
4 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Naciągałem palcem jak się rozjechało, przewijało normalnie w magnetofonie.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-10 11:02:01
08.05.2026 20:22
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Miałem oryginalnego Warcrafta II, ale sprzedałem koledze pod koniec podstawówki, żałuję.

08.05.2026 14:47
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dodane NORCO, INDUSTRIA i Disco Elysium.

06.05.2026 18:03
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

smartboygod--> Ta gra ma już dość sporą bazę danych, liczy pole widzenia jednostek, mgłę wojny itp. Większość tego typu projektów powstaje dziś na Unity, uznałem, że GameMaker będzie raczej ograniczeniem. Co do drugiego pytania - tak, ale nie stanowią obecnie problemu.

twostupiddogs--> Bo to główna inspiracja. Steel Panthers przedstawiające pole walki post-2020 z usprawnieniami quality of life jak płynne oddalanie kamery, oddawanie kilku strzałów z karabinów maszynowych do jednostki piechoty zamiast upierdliwego klikania, narzędzia do LoS. Byłby miło mieć tyle nacji co kiedyś Steel Panthers, ale do tego potrzebna by była raczej społeczność.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-06 18:49:08
06.05.2026 09:13
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Ok, tam była scena że strażnik za nim idzie i próbuje zatrzymać, potem się okazuje, że "coś upuścił" - okolice 38 minuty filmu.

06.05.2026 08:57
T_bone
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ocean's Eleven.
Pamiętam że był tam zestresowany Eddie Jemison, że mu karta nie wchodzi.

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-06 08:58:02
04.05.2026 12:40
T_bone
👍
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

PlayWay byłby dumny z nazwy.

04.05.2026 11:58
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To jest na Godot, bo nie ma tu 3D, a silnik dość "lekki".

post wyedytowany przez T_bone 2026-05-04 11:59:02
04.05.2026 11:38
T_bone
4
odpowiedz
7 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Nie jest obecnie specjalnym problemem, chociaż wiąże się z kosztami (można zejść do jakiś 150 zł /miesiąc :D).
Od 5 miesięcy klepię grę taktyczną o konflikcie Polska/NATO vs Rosja i jestem na etapie, gdzie:
- mapy są proceduralnie generowane;
- jednostki funkcjonują poprawnie, brane są pod uwagę różne parametry od penetracji pancerza, niszczenia komponentów po morale;
- scenariusze działają poprawnie.

Gra obecnie wygląda tak jak na screenie po lewej, w pierwszym miesiącu wyglądała tak jak na screenie po prawej.

Początkowo pomagał Claude, obecnie bardziej Codex. Grafika to NanoBanana i własne grzebnie w rożnych narzędziach.

Myślałem, że ścianą od której się odbije będzie teren, ale obecnie nie jest już szczególnym blockerem.

30.04.2026 13:59
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Butryk89 https://www.imdb.com/news/ni65472937/ 
With a reported budget of $150 million, Desert Warrior is produced by Saudi-owned Mbc Studios

29.04.2026 15:12
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

RiME?

28.04.2026 09:24
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie. Ekipa utknęła w dropshipie i tyle.
Musiałbym teraz pograć w remaster edition, ale średnio pamiętam wybory z poprzednich części.

28.04.2026 09:04
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Mass Effect 1 akurat dla mnie najciekawszy ze wszystkich trzech, siła świeżości świata, pościg za zbiegiem z większym zagrożeniem w tle, polityka tej całej rady - Star Trek po prostu.

Dwójka - zbieranie pokemonów do niebezpiecznej misji, już zapomniałem z kim się tam walczyło.

Trójka - save się się wywalił w połowie i ameno.

post wyedytowany przez T_bone 2026-04-28 09:06:34
28.04.2026 09:01
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Gram w to głównie solo, co-op. Wyobraź sobie BF1942 tylko z botami.

27.04.2026 10:11
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Easy Red 2 można dodać do inne. Budżetowa gra, ale w sumie jest spoko.

23.04.2026 13:57
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

SerwusX Bo dopisaliśmy ramkę.

22.04.2026 15:05
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Wszystko pięknie, pod ręką i BEZ REKLAM :D AIutopia :D

22.04.2026 09:57
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Fett Jakimś cudem nie ma tego ani w naszej bazie ani w bazie IGDB.

21.04.2026 09:56
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

I stawiam pytanie:
czy The Age of Decadence powinno znaleźć się na takiej liście?

20.04.2026 14:19
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Losiu, ten F-117A Stealth Fighter to nie jest F-117A Nighthawk Stealth Fighter 2.0.

20.04.2026 14:14
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Grałem w 4 gry z tej listy, więc nie jest jednak ze mną tak źle w kwestii RPG.

17.04.2026 10:34
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dziecię 2000 XD

15.04.2026 08:22
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Empire at War niżej od Galactic Battlegrounds, no ciekawe, ciekawe :D

14.04.2026 22:26
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Przypomniało mi się - Stirring Abyss (D?) i w sumie Barotrauma (B).

14.04.2026 18:12
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Na tej liście jest dużo "inspiowanych", ale faktem jest, że ostatnio sporo też tych odnoszących się bezpośrednio (Do No Harm, The Dark Rites of Arkham podobno szczególnie dobre).
A za kilka dni wychodzi Cthulhu: The Cosmic Abyss. W lipcu wpadnie The Mound: Omen of Cthulhu bardziej nastawione na co-op.

13.04.2026 08:02
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Od ciekawych list jest https://www.gry-online.pl/top-listy/wyroznione/ , jeśli te uważasz za ściek to nie możemy ci pomóc.

post wyedytowany przez T_bone 2026-04-13 08:03:07
10.04.2026 08:48
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Biorąc pod uwagę renesans gatunku, to trochę dziwi brak współczesnej S-ki.

Polecam Mashinky.

09.04.2026 15:07
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Od zawsze. W epoce GTA 3 to było prostsze - jeździsz samochodem po mieście, możesz wysiadać i strzelać? Gra w stylu GTA.

08.04.2026 15:46
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

MindsEye :>

07.04.2026 08:39
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Powiedziałbym, że to nawet nie jest najlepsza gra VR, bo za taką uważam Into the Radius.

02.04.2026 15:27
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

MaSzyna pilnie potrzebna.

02.04.2026 08:27
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tam miał być Turok OG a nie 2008, zaraz poprawie :D

02.04.2026 08:26
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

hopkins Można dodać, ale wybierz tier :D

01.04.2026 15:12
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jesteś w stanie zrobić listę takich chodzonych do co-op w stylu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge?

01.04.2026 14:27
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

gzress Komunikat jest z 31 marca.

01.04.2026 11:04
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

GTA V to jedyne które skończyłem :D

01.04.2026 10:20
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dla mnie w tych ocenach (poza Zeldą) ładnie widać "epokę UVła" i miłości do Rockstara.

Nie dałbym RDR2 10/10 głównie dlatego, że uważam, że to dwie gry w jednej, które są twardo oddzielone. Gra "misje" z twardym mission fail jak nie robisz tego co przewidziano nie wchodzi w specjalne interakcje z grą "otwarty świat".
Już wolałem GTA 5 za heisty.

post wyedytowany przez T_bone 2026-04-01 10:26:59
31.03.2026 12:13
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Gandohar--> Nie.

31.03.2026 11:32
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

I Carrier Command 2 trzyma, mimo że to jest taki "40 zł max" gaming.

28.03.2026 17:06
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Adissons Zmienione na obrazek, żeby nie było wątpliwości.

post wyedytowany przez T_bone 2026-03-28 17:07:30
28.03.2026 11:51
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dopisałem - thx.

27.03.2026 12:56
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

W sumie się zgadzam. Najwyżej bym przesunął IV do A za GTA2.

27.03.2026 09:14
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"Odkrywalność" jest problemem i to nawet cieszy, bo znaczy, że funkcjonalność się spodobała - będziemy poprawiać. Tymczasem dobieramy tutaj co lepsze listy https://www.gry-online.pl/top-listy/wyroznione/ , będziemy się starali promować je też w innych miejscach (górny pasek, okazyjnie sociale).

26.03.2026 18:33
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Alpha Protocol wybaczam, bo chciało dobrze. Ubisyfizacja gier taktycznych 2005-2012 (połączona z covershooteryzacją - Vegas), to zjawisko, które zaorało gatunek na lata.

post wyedytowany przez T_bone 2026-03-26 18:33:58
26.03.2026 17:41
T_bone
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"wiele gier z topki jest dodanych tam przez wielką sympatię i sentyment, a nie faktyczną jakość".

Nie trzeba tłumaczyć, widać to po obecności Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter na liście.

spoiler start

he he

spoiler stop

26.03.2026 14:55
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ja dodałem ponad 80. Na start nie ma, ale jeśli pojawią się problemy, to będzie.

25.03.2026 13:27
T_bone
6
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nikomu nie życzę poprawki z Hentaistyki u profesora Jordana.

21.03.2026 08:41
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Rozważę zmianę.

20.03.2026 17:06
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tak, Jagged Alliance 2 powinno być bo Steroid.

20.03.2026 16:28
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

King's Bounty jeszcze.

19.03.2026 19:26
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ciekawe gdzie byś dał Shadows of Doubt.

17.03.2026 12:31
T_bone
8
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Nie zwalniajcie mnie.

12.03.2026 15:43
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

ameon--> są, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę że to RTS, a nie War Thunder.

12.03.2026 15:17
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Bo to klasyczny ruski gaming czyli modele czołgów wymodelowane do najmniejszej śrubki plus fizyka (model zniszczeń też), której w mainstreamowych grach na Unity czy UE często nie ma.

post wyedytowany przez T_bone 2026-03-12 15:17:59
12.03.2026 15:07
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Bo ten silnik jest dość unikatowy. Dialogi w Syrian były na poziomie Codename: Panzers :D

12.03.2026 13:49
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ten czerwony selektor powinien się przesuwać w ramach niebieskiego, mówiłem Dantemu.

12.03.2026 13:16
T_bone
4
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Fakt.

12.03.2026 12:13
T_bone
11
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Jest.

06.03.2026 10:59
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Usunięte Gemini.

post wyedytowany przez T_bone 2026-03-06 10:59:45
04.03.2026 10:15
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Poprawione, dzięki.

03.03.2026 16:13
T_bone
5
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zaraz będzie.

26.02.2026 08:26
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"początkowo wyglądało mi to na mobilkę"

Niestety jak wyłączy się symbolikę NATO to modele czołgów właśnie pachną mobilką, w HoI4 są lepsze.

"tytuł gry też nie porywał"

Play of Plan.

25.02.2026 12:14
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tu znajdziesz wersję MCX rozbudowaną o content społeczności:

https://mechcommanderonline.com/

20.02.2026 15:53
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Narmo--> To zależy jak na to patrzysz. Ja uważam, że obecny newsroom, szczególnie główny growy, "równa do góry" w stosunku do 2023 roku (więcej tytułów gier w newsach, mniej newsów typu spadł z konia w RDR2 i było śmiesznie, Amouranth zbanowana). Czy ta "poprawa" wygląda biednie w stosunku do np. 2010 roku? Tak, ale internet również się zmienił niestety, a konkurencja nie ma litości.

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-20 15:54:06
20.02.2026 14:05
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Polski internet dziś (w innych krajach nie lepiej) :D

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-20 14:06:17
20.02.2026 10:18
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"Promocyjnych jest dużo mniej to z nowu z tej strony".

Miło, że ktoś zauważył.

20.02.2026 08:47
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Piękna rzecz, zazdro.

Najzabawniejsze, że w edycji Catalyst, sprzed kilku lat, jest właściwie ta sama mapa.

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-20 08:48:15
19.02.2026 15:08
T_bone
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ostatnio wróciłem do Steel Panthers, kupiłem też odświeżoną wersję F-22: Air Dominance Fighter.

Regularnie wracam do Mechcommander.

19.02.2026 14:17
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

No i jeszcze to.

19.02.2026 13:47
T_bone
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

No i "prawdziwe gry".

19.02.2026 13:47
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Trochę tego jest.

18.02.2026 08:43
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Star Citiz... A nie, czekaj.

15.02.2026 14:49
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Elo :D

15.02.2026 14:49
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To akurat stary limit sprzed lat, może do zmiany, może nie.

15.02.2026 14:47
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To jest chyba ten słynny shadowdrop.

13.02.2026 12:02
T_bone
5
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Kupimy i zrobimy redirect, skoro to taka popularna opcja.

11.02.2026 23:22
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zakładam, że jak piszesz o końcu ery algorytmów, to dotyczy to wszystkich serwisów internetowych. Brzmi to jako pozytywny scenariusz, o wiele bardziej przewidywalny i wyrównany, niż obecna rzeczywistość, w której kwartalna aktualizacja algorytmu google zabija cały serwis bez jasnych przyczyn i cała załoga musi szukać nowej roboty.

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-11 23:24:33
11.02.2026 11:29
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"idzie to w kierunku, w którym taki dziad jak ja nie chce podążać".

A z boku czyha jeszcze AI. Efekt jest taki, że konkurent może zbić odsłony klepiąc treści AI, a news pisany przez człowieka jest krytykowany za literówki i błędy.

11.02.2026 10:54
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jedyne, co udało się zrobić w podobnym duchu, to „przeglądy”, ale i tak były one ograniczone do współpracowników redakcji. Osobnym problemem jest to, że gdy osoba pisząca widzi statystyki tekstu, na który poświęciła czas, a który przegrywa drastycznie z „newsami-zapychaczami o dodawanych filmach”, zaczyna wierzyć, że żyjemy w symulacji sterowanej przez obcych.

Dlatego to dobry kierunek Premium imho.

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-11 10:58:26
11.02.2026 10:42
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Crisol: Theater of Idols, Relooted, Romeo is a Dead Man były wspominane tutaj.
https://www.gry-online.pl/newsroom/nowosci-na-steam-starcie-tworcow-little-nightmares-z-ojcem-super/ze3026c

11.02.2026 10:15
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Na razie recenzje Cairn opublikowało tylko CDA. Filmweb, który " publikują więcej recenzji" także jej jeszcze nie ma.

04.02.2026 17:41
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Lateralus--> Ty chyba żyjesz w jakieś bajce, gdzie są dobre i złe decyzje, a nie kiepskie i gorsze, jak często w życiu bywa :D

04.02.2026 16:35
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Pisząc dla publi w 2010 wybierałem tematy, które oferowali.

03.02.2026 19:27
T_bone
5
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dlatego zwalniamy, bo robimy dla Ciebie miejsce.

02.02.2026 08:40
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Fyrdraka--> No miałem dokładnie takie samo wrażenie jak zagrałem demo rok temu.
Problem pozostaje - demo było dowodem, na to że jest gra z potencjałem, wczesny dostęp jest dowodem na demo gry z potencjałem :D Ale takich gier się prawie nie robi, więc znowu wchodzi "trzymanie kciuków", zobaczymy co będzie za rok/18 miesięcy.

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-02 08:41:17
01.02.2026 18:16
T_bone
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

7.0
PC

Widząc zawartość Early Access Task Force Admiral, poczułem niepokój. Rok po wydaniu dema otrzymaliśmy Midway, prosty generator bitew, oraz warianty już istniejących scenariuszy. Sugeruje to raczej, że gra pozostanie w EA przez co najmniej 18 miesięcy, a nie 12.

A sama gra?
Łączy zapomniane rozwiązania gameplayowe rodem z lat 90. z nowoczesnym interfejsem i oprawą wizualną, która powinna być standardem we współczesnych grach strategicznych. Trudno uwierzyć, że ten projekt jest w dużej mierze dziełem zaledwie trzech osób.

To nie jest typowe RTS. Gra próbuje symulować wyzwania, przed jakimi stali dowódcy amerykańskich zespołów lotniskowców podczas II wojny światowej. Podejmujemy decyzje, ale nie na poziomie mikrozarządzania.

Naszym pierwszym zadaniem jest wykrycie wroga, dlatego organizujemy misje rozpoznawcze. Jednocześnie chcemy uniknąć zaskoczenia przez wrogie bombowce, więc ustalamy harmonogram patroli CAP. Musimy brać pod uwagę, że startowanie samolotów z okrętów nie jest natychmiastowe, podobnie jak lądowanie, oraz że lotniskowiec musi zmienić kurs, by ustawić się pod wiatr. Byłoby wyjątkowo nieprzyjemnie, gdyby to wróg wykrył nas pierwszy i wysłał bombowce. Podkreślę to jeszcze raz: nasz bezpośredni wpływ na przebieg akcji jest ograniczony. W większości planujemy działania i polegamy na sztucznej inteligencji, która ma je sprawnie wykonać.

Po rozmieszczeniu patroli, jeśli wszystko pójdzie dobrze, lokalizujemy wrogi zespół lotniskowców i wysyłamy własne uderzenie. Cała gra to organizacyjny taniec, w którym czas i dostępne informacje należą do najważniejszych zasobów. Diabeł tkwi w szczegółach. Nawet pozornie prosta decyzja, taka jak wysłanie patrolu złożonego z czterech lub sześciu myśliwców, może mieć dramatyczne konsekwencje.

Poziom dbałości o historyczne detale w Task Force Admiral jest wyjątkowy. Nawet tak drobne elementy, jak nowe oznaczenia namalowane na starych na myśliwcach Wildcat z eskadry VF-42, stacjonującej na USS Yorktown, zostały wiernie odtworzone.

Co więcej, jeśli sprawdzimy nazwiska pilotów wyświetlane obok samolotów w grze, odpowiadają one zapisom historycznym. Tak, każdy pilot, który służył na lotniskowcu takim jak Yorktown podczas bitwy na Morzu Koralowym, jest obecny w grze.

Task Force Admiral oferuje kilka spektakularnych momentów rozgrywki, choć trzeba podkreślić, że pojedynki lotniskowców mogą wydawać się nieco schematyczne. Jeśli ktoś uzna poszukiwanie wrogich okrętów na Pacyfiku za nużące, nawet z przyspieszeniem czasu, nie znajdzie tu zbyt wiele dla siebie.

Pozostaje trzymać kciuki, żeby twórcy dowieźli finalną wersję i dali szansę na podwyższenie oceny, którą na razie obniża po prostu brak zawartości i pewnych elementów quality of life jak ustawianie Standard Operating Procedures (SOP) dla grup samolotów i okrętów.

post wyedytowany przez T_bone 2026-02-01 18:38:36
29.01.2026 14:44
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Fyrdraka Spoko, myślę, że jak nie grałeś w demo to będziesz miał fun.

28.01.2026 18:48
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

ok.

28.01.2026 16:52
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Fyrdraka Dużo rzeczy ma być dodanych "do 6 miesięcy".

28.01.2026 14:21
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Od razu zająłem się tworzeniem misji do Sea Power, tu niestety narzędzi nie ma, a jakby było to pomysłów by szybko zabrakło.

28.01.2026 12:18
T_bone
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jednak poleci szybka opinia, za mało entuzjazmu na AAR.

27.01.2026 13:24
T_bone
1
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"nasilenia lęku, depresji i stresu"

Świetne podsumowanie War Thunder.

27.01.2026 11:34
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Mam w głowie pewien pomysł. Zwykłe "co fajne, co nie" to pewnie trochę nuda, ale jak połączyć to z formą AAR, to może wyjdzie coś fajnego.

27.01.2026 11:31
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Sprawdziłem creditsy gry.

26.01.2026 18:05
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dev nazwa się Gabe, konto na X bazuje w USA, a gra nie ma polskiej wersji językowej.
Jest polska firma Strategos Games zajmująca się planszówkami.

26.01.2026 08:26
T_bone
1
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tylko nie nazywaj go Kaszojad.

23.01.2026 20:03
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Poprawione.

23.01.2026 19:35
T_bone
4
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Roger that.

23.01.2026 19:05
T_bone
9
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Pozdrawiam autora.

23.01.2026 19:03
T_bone
6
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Wzruszyłem się. To motywuje do napisania co najmniej dwóch tekstów o strategiach rocznie :D

22.01.2026 15:22
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Użyli go wczoraj w teaserze, ale generalnie zgadzam się.

21.01.2026 15:19
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Większość gier wojennych musi traktować historię poważnie, bo inaczej ich grupa docelowa by ich nie kupowała. To byłaby pewnie cała osobna lista.

20.01.2026 12:01
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ale fakt, niezależnie w której rzeczywistości się znajdujemy - w obu grany jest w Polsce Gothic w 2026 roku.

20.01.2026 08:53
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

7500 komentarzy, to screen z tej rzeczywistości gdzie nigdy nie rozwalono WTC.

09.01.2026 13:18
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zostanie doprecyzowane:
Ograniczenie finansowania federalnego zwiększyło presję na budżet Kalifornii, która szuka własnych źródeł finansowania ochrony zdrowia.

02.01.2026 10:24
T_bone
4
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

No finał Ok/10. Ostatnie 20 minut najlepsze, bo jednak sentyment do tych postaci przez te wszystkie lata został zbudowany.

31.12.2025 11:36
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

W WH40k: Boltgun chyba coś takiego było, ale może źle pamiętam.

29.12.2025 12:00
T_bone
12
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Decyduje big tech i algorytmy. Za dużo kasy w to jest wkładane, żeby sobie "rynek decydował".
A przy okazji "Bajki Dla Dzieci" mogą sobie zbić kasę na odbiorcach nieświadomych na co patrzą (dziadkowie, dzieci, rodzice) bez konsekwencji kciuków w dół.

29.12.2025 10:15
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

23.12.2025 17:17
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jestem cały tydzień przeziębiony razem z rodzinką, panuje deficyt uśmiechu.
Poza tym to ciężki rok dla redakcji i w sumie mediów internetowych generalnie.

post wyedytowany przez T_bone 2025-12-23 17:19:08
23.12.2025 12:16
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Kliki i komentarze.

23.12.2025 11:00
T_bone
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

TajkaTajka--> W planach nie ma obecnie więcej wiadomości na ten temat.

18.12.2025 13:10
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Było napisane

"Mat Piscatella, dyrektor wykonawczy w firmie analitycznej Circana, uzupełnił swój raport dotyczący rynku gier w Stanach Zjednoczonych w listopadzie tego roku"

Dodaliśmy jeszcze wcześniej.

18.12.2025 11:16
T_bone
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zepsuł mi się save do Mass Effect 3 i nigdy nie skończyłem gry.

17.12.2025 13:57
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie, to ludzka pomyłka.

16.12.2025 08:45
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dodane do submenu, dzięki za feedback.

12.12.2025 20:31
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ale od strony obsługi i technicznej wydaje się, że większych uwag do tej wersji nie było:
https://www.reddit.com/r/CompanyOfHeroes/comments/13ysrhf/those_who_bought_coh3_on_console_is_it_good/

02.12.2025 17:42
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie mamy praw do marki Wiedźmin.

20.11.2025 15:15
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Skoro rozumiesz jak wszystko działa, to usuwam wyjaśnienia.

"No jak zestawić ze sobą te dwa newsy to wygląda to wszystko groteskowo".

Groteskowo to wyglądały dwa newsy o tym samym napisane przez dwa różne działy. Ale zarówno to jak i kwestia o której wspominasz, jest w pewnym stopniu efektem nowej rzeczywistości, w której podserwisy stały się częścią głównego serwisu. Z czasem powinno być lepiej.

post wyedytowany przez T_bone 2025-11-20 15:22:24
18.11.2025 15:27
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jednak opłaca się trzymać kopie newsów na dyskietkach.

18.11.2025 14:59
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Dev drugi raz prompta wpisze, to jest 50% szansy, że hotfix naprawi.

18.11.2025 10:16
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To co pokazałeś w 146.1 tylko kiedy lecisz samolotem - masakra, ALT-F4 klikam.

17.11.2025 11:12
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Na GOLu nie było recenzji Old World, była tylko opinia. Poza tym Old World mocno się zmieniało przez lata.

15.11.2025 19:15
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Hell Let Loose niestety jest brzydkie.
Być może coś takiego jak Lossless Scaling by tu pomogło lub grzebanie w sterownikach https://store.steampowered.com/app/993090/Lossless_Scaling/

Powodzenia.

12.11.2025 13:49
T_bone
1
odpowiedz
8 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

6.0
PC

Z połączonych sił czterech studiów deweloperskich i ogromnej grupy focusowej testerów EA w końcu udało się wypracować kompletnie przeciętną formę Battlefielda. To grywalny hamburger, który wciąga rdzennym gameplayem i w porównaniu do 2042 jest lepiej zoptymalizowany. Gra na tle poprzedników irytuje jednak małymi mapami i jest najbardziej zabugowanym BF-em od czasów pierwszych wersji „czwórki”. Losowe włączanie "termala" na optyce broni, znikające dźwięki, popsuty balans broni (MR missile, rakiety AA - dev musiał nawet wyłączyć) oraz losowo pojawiające się tekstury po bokach ekranu tworzą prawdziwy horror.

Gra została oczywiście doprawiona bogatym zestawem wyzwań, daily i nie tylko, które zmuszają graczy do grania w tryby, których nie chcą, lub sprawdzania klas, którymi nie chcą grać. Nie chodzi tylko o odblokowanie skórek, ale także o zdobycie istotnych dla rozgrywki gadżetów. Uwielbiam, jak we współczesnych grach gracze są traktowani jak chomiki. UI ma fundamentalne braki. W tej grze musiałem pytać, z kim siedzę w pojeździe, bo nick towarzysza nie jest nigdzie wyświetlany.

Mimo natłoku problemów to wciąż Battlefield, w który gra się dobrze w rozgrywce z kolegami, chociaż czasami jakby pod prąd. Nowy revive dla każdego to świetny motyw, a strzelanie jest satysfakcjonujące mimo dość wysokiego TTK. Kampania single istnieje, ale była dla mnie odrzucająca. Lepiej by było, gdyby jej finalnie nie było.

post wyedytowany przez T_bone 2025-11-12 13:59:53
11.11.2025 07:55
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

TraXsoN--> w playtestach to nawet na pierwszej do mnie strzelali. Wczoraj spotkałem friendly ludzi grając duo. Wiadomo, że to jest coś co będzie ewoluować, im dłużej ludzie będą grać, tym więcej będzie strzelania. Ostatecznie gra skończy jak wszystkie Tarkovy, Sea of Thives czy GZW - z osobnym trybem PvE jak uznają, że contentu jest wystarczająco.

10.11.2025 15:05
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tu masz przykład gościa, który przegiął, bo użył AI do pisania przysięgi ślubnej:
https://www.reddit.com/r/BORUpdates/comments/1osfibx/i_35m_was_caught_using_ai_to_write_wedding_vows/

10.11.2025 10:53
T_bone
👍
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Twoje życzenia chyba zostaną spełnione.

10.11.2025 10:35
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To prawda, plus nie pchali się w jedną dużą mapę jak GZW, tylko zrobili podział na kilka sektorów.

10.11.2025 10:02
T_bone
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

7.0
PC

Widziałem teorię, że sukces Master of Command to w dużym stopniu efekt popularności YouTubera stojącego za produkcją – i coś w tym jest. To dość rzadki dziś miks: uproszczona gra wojenna jedynie przypominająca Grand Tactician czy Scourge of War, a z drugiej strony – mocno „gamey” mechaniki zarządzania, rogalika, buffów i debuffów, luźno inspirowane historią. Efekt to coś w rodzaju „entry-level wargame’u”, których na rynku jest niewiele.
Po pierwszym akcie miałem wrażenie, że gra dość szybko popada w schematy, jeśli chodzi o potyczki na mapie. Auto-resolve nie ma, bo bitwy stanowią rdzeń rozgrywki – ale te mniejsze z czasem potrafią nużyć. Tytuł rozwija skrzydła dopiero przy większych starciach, z udziałem dziesięciu tysięcy żołnierzy lub więcej, bo wtedy staje się mniej przewidywalny. Nie podoba mi się też sposób, w jaki zrealizowano przeszkody wodne i teren zabudowany (–X punktów do ruchu, + do osłony) – z jakiegoś powodu razi mnie to bardziej niż w Regiments. Kawaleria w tej grze zamiata i jest kluczowa. Brakuje również kilku funkcji, które mocno ograniczają komfort rozgrywki. W fazie deploymentu nie można wydawać rozkazów, da się jedynie rozstawić jednostki w strefach startowych. Nie wykminiłem też, jak w tej grze utrzymać formację złożoną z kilku jednostek.
Mimo wszystko grę wciąż polecam: zawartość jest adekwatna do ceny, a całość stanowi ciekawe połączenie dobrych pomysłów w przystępnej formie, choć bez jednej, wybitnej mechaniki.
A jak się weźmie pod uwagę, że robiły to jakieś 4 osoby, to Master of Command naprawdę bije powyżej swojej kategorii wagowej: prezentacja jest czarująca.

10.11.2025 09:56
T_bone
3
odpowiedz
5 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

8.0
PC

Gra, w której zamiast wyrzucać śmieci, przynosimy je do domu. Projekt gameplayu jest bardzo przemyślany, a komputerowi przeciwnicy stanowią wyzwanie na tyle duże, że większość graczy solo współpracuje, by zwalczać zagrożenia. PvP to z kolei domena kolejek duo i trio. Świat Arc jest piękny i przywodzi na myśl ilustracje Simona Stĺlenhaga, a całość dodatkowo wzmacnia świetna muzyka autorów ścieżki dźwiękowej do Battlefield 1 i V. Nie jestem fanem postawienia na crafting ani faktu, że nie zbieramy w grze elementów ubioru wpływających na statystyki, ale to i tak najprzyjemniejszy extraction shooter na 15–20 minut, w jaki grałem.
Optymalizacja rewelacyjna jak na UE5.

post wyedytowany przez T_bone 2025-11-10 09:57:16
07.11.2025 12:13
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Yey, ktoś zauważył!

07.11.2025 08:47
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Jeśli chodzi o tytuły, to mamy jeszcze wiele do nauczenia.

15.10.2025 19:36
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tak po prawdzwie to jako go DexteR poważnie nikomu nie proponowałem :D

15.10.2025 11:04
T_bone
1
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ja lubiłem strony zrobione we flashu, to były czasy. Internet wyglądałby pięknie jakby zabrać wszystkim smartfony i spalić Google.

post wyedytowany przez T_bone 2025-10-15 11:12:16
14.10.2025 13:18
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Proponowałem, żeby zmienić na stałe na to, ale sugestia została odrzucona.

14.10.2025 12:16
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Encyklopedia to fundament GOLa, który od +/- 10 lat mierzy się z tym, że Google często zamiast do niej linkować daje opowiedz na pytanie już po wpisaniu frazy w formie snippetu (np. premiera gry X - od razu dostaniesz odpowiedz od googla), a teraz doszło jeszcze AI w wyszukiwarce. Istotny jest też objaw newsyzacji internetu, dlatego wpis encyklopedyczny musi mieć więcej zmiennych informacji świadczących o świeżości (nowe shoty i video juz na wpisie, nagłowki, autorzy itp.).

post wyedytowany przez T_bone 2025-10-14 12:17:09
14.10.2025 12:07
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Powiem Ci wprost, zostawienie encyklopedii w poprzedniej formie byłoby dla niej wyrokiem śmierci.

14.10.2025 10:20
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Już nie.

14.10.2025 09:35
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Ty chyba średnio pamiętasz, jakie zmiany wtedy były wprowadzane i ile czasu potem je poprawiano.

Część rzecz zostanie poprawiona, a inne zmienione na podstawie feedbacku.

post wyedytowany przez T_bone 2025-10-14 09:51:14
14.10.2025 09:17
T_bone
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

14.10.2025 08:46
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

"Strona poprzednio teraz jest szpecona przez te playery i banery śmieciowe na środku strony."

Jest jeszcze sporo bugów do naprawy.

07.10.2025 08:45
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Znowu wywaliłeś serwer żeby ci się narracja zgadzała.

07.10.2025 08:37
T_bone
3
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tak naprawdę to Valve trollowało Jikera, który się pocił żeby newsa strzelić.

06.10.2025 09:37
T_bone
4
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

BF6 jest za szybki na friendly fire, a suppresing tylko przeszkadza w grze nastawionej na fun i fragi.
Po co nam druga Arma Reforger?

BTW zwróć uwagę że wymieniłeś gry nastawione na co-op. W przypadku 2 pierwszych konsekwencje friendly fire są niewielkie, bo można praktycznie od razu "przyzwać" kolegą. W grze co-op nie boli również za barzdo utrata fraga przez friendly fire.

post wyedytowany przez T_bone 2025-10-06 09:47:01
01.10.2025 11:40
T_bone
5
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zmiana? Nienawidzę.

30.09.2025 13:22
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Bo to średni early access.

26.09.2025 08:52
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Za 4 zł, to były czasy. Dziś poszedłbym na rękę MS i dał nawet 8 zł.

post wyedytowany przez T_bone 2025-09-26 08:53:17
26.09.2025 07:12
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Nowy patch to petarda. Możliwość przestawienia sterowania kamerą na WSAD + QE i regulacji prędkości.

24.09.2025 17:51
T_bone
7
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jest jedna linia metra i jedna linia metra redux.

24.09.2025 15:11
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Czas na herbaty zimowe.

24.09.2025 12:30
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Firmy które próbowały 'moderować dyskusję na temat ich własnej gry' przeważnie robiły sobie szkodę.

23.09.2025 18:31
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tylko że prawdziwe Operation Flashpoint to Arma i powstają kolejne części, więc kiedyś robili i dalej robią.

23.09.2025 14:28
T_bone
2
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Bez związku z tematem, tak sobie tylko sprawdzam czy mogę odpowiedzieć na 1 posta w wątku, nothing to see here.

18.09.2025 13:32
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Czemu codziennie? Niech oni rozwiążą problem, tak, żeby nie wracał.

Poza tym, to jak w hostage situtation, niech spełnią jedno "żądanie", które się naprawdę liczy w ramach negocjacji.

post wyedytowany przez T_bone 2025-09-18 13:37:36
16.09.2025 14:47
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tak będzie, core gier bez zmian, tylko poprawki mające ułatwić granie na współczesnych maszynach.

16.09.2025 13:28
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie.

16.09.2025 12:37
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Cena to "5,99 USD i będą objęte ograniczoną czasowo zniżką 10%", zobaczymy jak przeliczą.

12.09.2025 09:26
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Daroslaw---> Done.

12.09.2025 09:07
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

On to ma na drugie - Pomyłka.

08.09.2025 10:23
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Death Stranding 2 (czerwone na wykresie) to rozczarowanie.

08.09.2025 09:29
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Korpo tak na to nie patrzy, poza tym to nie jest powrót do stanu sprzed COVID, to są nowe nurty - młode pokolenie gra w Robloxa, albo uwaza, że gry to cringe ;)

08.09.2025 09:26
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

To było alter ego człowieka, który miał pisać krótkie newsy, o tematach, które GOL często olewał i mógł używać AI (ale stwierdził, że mu wcale nie pomaga). IMHO AI pisze dziś całkiem nieźle i powinno pisać newsy mimo ryzyka algorytmicznego, ale nie pisze.
Wspomniany autor dalej pisze na GOLu.

"Czy treści reklamowe czasem nie powstają z użyciem sztucznej inteligencji?".

Nie, ale wytyczne tych newsów są na tyle specyficzne, że mogą tworzyć takie wrażenie.

"weryfikujecie jakoś redaktorów na tej podstawie?"

Redaktorzy pilnują, żeby ludzie sobie za bardzo nie pomagali.

08.09.2025 06:59
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

post wyedytowany przez T_bone 2025-09-08 07:01:29
07.09.2025 21:40
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Wydajesz się Kompo dość powierzchownie orientować w tym jak działa współczesny internet, dlatego spróbuje co nieco wytłumaczyć.

1. Clickbaity - GOL jest pod tym względem konserwatywny w stosunku do reszty internetu jak na 2025 rok. Po co one w ogóle są internecie - odpowiedź: Google Discover, to ten feed co macie na telefonach z androidem.
Jakie on ma znaczenie możecie zapytać? Posłużę się nie GOLowymi danymi, ale mniej więcej realnymi - współczesny serwis często potrafi mieć 70% ruch z Google Discover. Taki serwis może wypracować np. 5 milionów odsłon w miesiąc z wyszukiwarki i 24 miliony odsłon z Discover na clickbaitach - o takiej skali zepsucia mówimy.

W clickbaitach i Discover liczą się głównie newsy więc w sumie recenzje czy inne typy treści mogłyby nie istnieć. Kiedyś duże znaczenia dla stron miał Facebook (sytuacje że 1 news wrzucony z hip hasełkiem robił gigantyczne odsłony, to było coś realnego), ale ten w pewnym momencie stwierdził, że nie chce się dzielić ruchem i teraz social media zabijają zasięgi postów, które wrzucają linki.

2. "teksty na siłę najeżone słowami kluczowymi pod pozycjonowanie"
Biorąc pod uwagę powyższy temat Discover i nowe trendy jak Ai, to tzw. keywordstuffing jest zjawiskiem bardziej z 2015 roku.

3. "przeciągnięte bezsensem, by wydłużyć czas spędzony na stronie"

Jeśli gdzieś tekst jest wydłużany, to winy upatrywałbym w wymaganiach technicznych wyświetlania reklam.

4. "ciągłe błędy merytoryczne, ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne" vs "Nie zdziwię się, jeśli duża część tekstów powstaje przy użyciu AI" - w sumie wybierze jedno? AI nie pisze na GOLu. Opór przed stosowaniem AI w serwisach nie wynika z jakiś górnolotnych myśli, tylko z prostego powodu - jedna aktualizacja algorytmów Google, która uzna takie treści za śmieci może zabić serwis. Ciekawy zjawiskiem jest również, to że wielu ludzi nie chce nawet odrobinę korzystać z pomocy AI przy tworzeniu treści.

post wyedytowany przez T_bone 2025-09-07 21:58:38
04.09.2025 10:46
T_bone
4
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Mogło być gorzej, mogli wybrać Gal Gadot, która w pierwszym odcinku plądrowałaby zaginiony skarb Palestyny.

28.08.2025 09:44
T_bone
4
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Wkrótce powinniśmy opublikować więcej informacji na ten temat (co wysłano, do kogo i jakie efekty).

Generalnie masz rację, że już późno, wymówek dawać nie będę.

27.08.2025 15:33
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tak było, rzeczywistość jest nudna.

26.08.2025 09:16
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Skoro poruszyłeś ten temat. Szef newsroomu (Jiker) kontaktuje się często z devami w sprawie cen, bywa, że takie wiadomości zostają po prostu bez odpowiedzi.

Ja otrzymałem np. od twórców Door Kickers 2 mail, że cena została obniżona "in line with the euro zone" (czyli 103 zł) - jak tłumaczyłem, że to wciąż odstaje od możliwości polskiego odbiorcy, to już zostałem zlany. Pamiętam też przypadek gdzie dev odpisał mniej więcej "nie, dzięki, wytyczne Steam są dla nas ważniejsze", przy czym to było już z rok temu i nie pamiętam dokładnych słów.

Czy można zrobić więcej? Myślę, że tak, ale czas pokaże, czy uda się coś zorganizować w tym temacie.

post wyedytowany przez T_bone 2025-08-26 09:22:55
23.08.2025 08:58
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Tynwar---> jeśli dobrze zrozumiałem, to chodzi ci o to co jest teraz testowane na https://www.gamepressure.com/ ? Daj znać czy tam wyszukiwarka jest ok.

22.08.2025 19:41
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

W poniedziałek będzie naprawione.

Dzięki

22.08.2025 09:22
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Niech ktoś policzy ile razy wpieprzono tam ten dźwięk odpalania noktowizora.

20.08.2025 13:56
T_bone
odpowiedz
1 odpowiedź
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Slitherine ma Broken Arrow więc inwestycja w Play of Battle byłaby nieco dziwną decyzją.

Microprose ma Regiments, Play of Battle może nawet by pasowało gdyby miało mieć multi, którego Regi brakuje - no ale nie ma.

20.08.2025 13:21
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nawet jakbyśmy wymieniali JSOWy za Iskandery nad Kaliningradem, to nie oznacza to automatycznej aktywacji artykułu 5. i klasycznej wojny.

20.08.2025 10:30
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Na CDA to pisał Karol Laska, były pracownik GOLa.

12.08.2025 15:09
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

A ja to inaczej widzę, The Division może zdychać, ale życzę jak najlepiej Massive Entertainment i liczę, że silnik Snowdrop będzie rozwijany.

P.S Byłem przekonany, że to DM pisał ten tekst, bo miałego go za największego fanb... fana Division.

12.08.2025 13:31
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Napisane było, że znalazły się na liście i link do listy został dodany.

07.08.2025 15:13
T_bone
4
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Bo robienie open worldów jest kosztowniejsze i trwa dłużej. W czasie jak CDP robi jednego open worlda, Japończycy spuszczą trzy Yakuzy z obszarem dzielnicy napakowane fabułą i aktywnościami.

post wyedytowany przez T_bone 2025-08-07 15:13:39
31.07.2025 10:05
T_bone
6
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Meh, tu chodzi tylko o zarabianie kasy.
Core userom sprzedano wizję "dorosłego tactical shootera", mimo problemów gra wypaliła. Przyszedł czas na cash in na konsolach, ale tam są pewne restrykcje co do treści*, plus istnieje taka retro konsola jak Xbox Series S, więc podjęto takie, a nie inne decyzje, bo nie opłaca się rozwijać buildów PC i konsolowych osobno.
Fani płaczą, ciężarówki z kasą parkują pod siedzibą Void.

Aha, do tego Void to Void, więc bugów od cholery, 1 krok do przodu - 5 kroków wstecz.

*nie można mieć zdjęć małych dziewczynek w misjach o pedofilach więc zmienili na lalki. Problem w tym, że ta gra uwielbia misje o pedofilach i ich jaskiniach.

post wyedytowany przez T_bone 2025-07-31 10:17:36
28.07.2025 14:19
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Co-op nie jest problemem, nawet jedynkę można było grać co-op. Po prostu musi on być dodatkiem, a nie fundamentem.

'Dobre AI', brzmi łatwo, jak ktoś to zrobi to chyba Nobla dostanie.

post wyedytowany przez T_bone 2025-07-28 14:20:10
25.07.2025 12:35
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Image

Piękny AI slop wysrałeś.

"Natknąć się możemy na wrogie odrzutowce takie jak MiG-23 i Su-25. Chociaż są one przeznaczone do szturmów naziemnych nie oznacza to, że nie chcą zestrzeliwać celów w powietrzu, kiedy tylko mogą. W sumie to nawet zagrożenia naziemne nie są dla nas bułką z masłem, bo posiadają szeroką gamę uzbrojenia przeciwlotniczego skierowaną przeciwko nam." ---->

Tak po prawdzie, to tam nawet samolotów chyba nie było, a już na pewno nie ma ich wylistowanych w instrukcji. EDIT: poprawka, dodano je w Philippine Islands & Antarctica Scenario Disk.

post wyedytowany przez T_bone 2025-07-25 12:37:51
14.07.2025 18:22
T_bone
1
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Kampanie OF można rozegrać w Arma 3 więc tak jakby jest :D

16.06.2025 10:06
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Masz rację.

post wyedytowany przez T_bone 2025-06-16 10:06:51
15.06.2025 10:16
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Poprawiłem, liczę na czekoladę w redakcji.

11.06.2025 18:49
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Nie no, te co wrzucają syf, to akurat zarabiają i jeszcze jakiś czas powinny mieć się dobrze.

11.06.2025 15:58
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Jestem ciekawy ile osób w tej grze nie wyszło z dworca, bo coś czuję, że sporo.

28.05.2025 09:11
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Mod A-4 to rzeczywiście zawsze dobra opcja :)

28.05.2025 09:10
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Remake to nie do końca tak, bo gra jest bardziej 'inspirowana', ale chodzi ci o Task Force Admiral.
https://store.steampowered.com/app/1281220/Task_Force_Admiral__Vol1_American_Carrier_Battles/?l=polish

Poza tym powstaje Combat Pilot:
https://store.steampowered.com/app/2761800/COMBAT_PILOT_CARRIER_QUALIFICATION/

post wyedytowany przez T_bone 2025-05-28 09:10:37
27.05.2025 08:30
T_bone
3
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Z tego co wiem to recenzja będzie.

26.05.2025 21:09
T_bone
odpowiedz
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Latało się na Hornecie za nim Supercarrier był w sprzedaży, przesadzasz. Poza tym Finlandia nie ma lotniskowców.

post wyedytowany przez T_bone 2025-05-26 21:10:26
26.05.2025 17:59
T_bone
odpowiedz
3 odpowiedzi
T_bone
281

GRYOnline.plNewsroom

Zawsze mówię, że Hornet - podstawy przystępne, potem można ogarniać walkę powietrzną. Wiedze wyniesioną z Horneta łatwo przerzucić na pozostałe amerykańskie samoloty.

Tomcat jest ciężki w pilotażu, ale reszta jest zgamifikowany przez AI Jester, więc w sumie też przystępny się robi na swój sposób.

post wyedytowany przez T_bone 2025-05-26 18:01:01

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl