Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2009, 12:50

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Rabbids Go Home potwierdzone, zestaw Tomb Raider dla posiadaczy PSP, MadWorld za stówkę, najczęściej kupowane gry z PSOne na PSN i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Rabbids Go Home potwierdzone, zestaw Tomb Raider dla posiadaczy PSP, MadWorld za stówkę, najczęściej kupowane gry z PSOne na PSN i inne. Zapraszamy do lektury.

Clover

Jeszcze w tym miesiącu do oferty Xbox Community Games trafi dwuwymiarowa platformówka Clover, autorstwa studia Binary Tweed. W grze duży nacisk położony został na sposób przedstawienia historii nastolatka o imieniu Sam. Cena tej niecodziennej, niezależnej produkcji ustalona została na poziomie 400 punktów.

Trine

W czerwcu do oferty PlayStation Network i internetowych serwisów cyfrowej dystrybucji trafi Trine, gra akcji osadzona w świecie fantasy będąca dziełem fińskiej grupy Frozenbite. Wydaniem produkcji zajmie się niemiecka firma Ascaron. Więcej informacji na jej temat dostarczy Wam nasza Encyklopedia.

Rabbids Go Home

Koniec plotek. W najnowszym numerze magazynu Nintendo Power zamieszczona została oficjalna zapowiedź nowego zestawu mini-gier z Kórlikami w roli głównej. W związku z tym możemy być pewni, że Rabbids Go Home, podobnie jak poprzednie odsłony serii, na pewno zostanie wydane na Nintendo Wii. To wszystkie ujawnione informacje na temat nowej gry Ubisoftu.

Tomb Raider

Gratka dla fanów Lary Croft i posiadaczy PSP zarazem. 10 kwietnia w krajach Europy wydany zostanie specjalny zestaw Tomb Raider przeznaczony dla przenośnej konsoli firmy Sony. W jego skład wejdą gry Tomb Raider: Anniversary oraz Tomb Raider: Legend.

MadWorld

Brytyjskie sklepy (w tym game.co.uk, gameplay.co.uk oraz GameStation) obniżyły cenę gry akcji MadWorld na Wii, autorstwa Platinum Games. Aktualnie można ją nabyć za równowartość około 20 funtów, czyli niecałe 100 złotych. Oficjalna cena wydawcy, firmy Sega, ustalona została na poziomie 34,99 funtów.

PlayStation Network

Koncern Sony Computer Entertainment opublikował listę najczęściej kupowanych gier z pierwszego PlayStation w ramach PlayStation Network. Przewodzą mu takie tytuły, jak: Street Fighter Alpha, Castlevania: Symphony of the Night, Crash Bandicoot oraz Twisted Metal 2. Pełne zestawienie możecie znaleźć w tym miejscu.

Team Fortress 2

Ekipa Valve odpowiedzialna za wsparcie Team Fortress 2 poinformowała, że kolejna aktualizacja gry skupi się na postaci Snajpera, choć możemy także liczyć na drobne nowości dla każdej innej klasy. Oprócz tego twórcy udostępnią już niedługo jeden z największych update’ów gry – w jego skład wejdą m.in. nowe mapy oraz poprawki do systemu rozgrywki. Powyższe aktualizacje otrzymają także posiadacze gry w wersji na Xboxa 360. W tym wypadku konieczne jest jednak przeskoczenie kilku technicznych trudności, utrudniających implementację nowych elementów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Free Realms

Terminator Salvation: The Videogame

Mortal Online

Scratch: The Ultimate DJ

Ultimate Band

Third Soldier

Dynasty Warriors: Gundam 2

Apassionata: Magiczna gala

PDC World Championship Darts 2009 Wii

PDC World Championship Darts 2009 NDS

Vancouver 2010

Gothic 4: Arcania

Stormrise

WarioWare: Snapped!

Leisure Suit Larry: Box Office Bust

League of Legends: Clash of Fates

Jumpgate: Evolution

Dragonology

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Mount & Blade: Warband

Battlestations: Pacific

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

Leisure Suit Larry: Box Office Bust

Sacred 2: Fallen Angel

Ratchet & Clank: A Crack in Time

Wolfenstein #1

Wolfenstein #2

Wolfenstein #3

Brutal Legend - rozmawiamy z Timem Schaferem wywiad

gry