Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2009, 12:19

Pierwszym graczem The Sims 3 będzie Agnieszka Chylińska

Zapewne wiecie, kto jest najbardziej zagorzałym i jednocześnie najbardziej znanym fanem serii The Sims w Polsce? Agnieszka Chylińska właśnie została ambasadorem trzeciej części gry w naszym kraju.

Zapewne wiecie, kto jest najbardziej zagorzałym i jednocześnie najbardziej znanym fanem serii The Sims w Polsce? Agnieszka Chylińska właśnie została ambasadorem trzeciej części gry w naszym kraju.

The Sims 3, czyli początek trzeciego odcinka całej serii kolejnych dodatków, pojawi się na rynku 5 czerwca 2009. Pierwszą osobą, która zagra w grę i podzieli się wrażeniami będzie właśnie Agnieszka Chylińska. „Gra The Sims, w którą gram z powodzeniem od momentu pojawienia się jej pierwszej odsłony w 2000 roku, to moje drugie życie. Świat Simów to dla mnie fantastyczna przygoda, która pozwala mi pamiętać o tym, że wciąż mimo upływającego czasu zachowałam w sobie zwariowane dziecko” - powiedziała Agnieszka Chylińska. „Cieszę się, że Electronic Arts zaproponowało mi bycie ambasadorem gry w Polsce. To ukoronowanie mojej drogi jako wiernego gracza.” Miłośnicy świata wirtualnych ludzików doskonale wiedzą, że to nie jest pierwsza oficjalna przygoda wokalistki z serią. W 2004 roku gracze mogli pobrać z Internetu, a następnie zagłodzić lub nakarmić postać wzorowaną właśnie na Chylińskiej.

Electronic Arts w zeszłym roku pochwaliło się, że seria The Sims przekroczyła magiczną barierę 100 milionów sprzedanych sztuk (a tylko w Polsce nabywców znalazło milion pudełek z grą). Wszystko wskazuje na to, że latem liczba ta zacznie się gwałtownie zwiększać (choćby z faktu, że EA nie planuje umieszczać na płycie z trzecią częścią żadnych zabezpieczeń DRM). Więcej o trzecich Simsach przeczytacie oczywiście w naszej Encyklopedii, a z racji zbliżającej się premiery możecie się już wkrótce spodziewać na GRY-OnLine wysypu wielu interesujących materiałów na temat gry.

Pierwszym graczem The Sims 3 będzie Agnieszka Chylińska - ilustracja #1

Czy Agnieszka Chylińska puszcza swoim Simom metal?