Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka WarioWare: Snapped! (NDS)

WarioWare: Snapped! NDS

Zestaw czterech mini-gier, w których pojawią się charakterystyczne postacie znane z gier Nintendo. Tytuł wykorzystuje kamerkę wbudowaną w konsolę DSi.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka WarioWare: Snapped! (NDS)

wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

24grudnia2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WarioWare: Snapped! to zestaw mini-gierek, w których występują postacie znane z kilku gier firmy Nintendo. Tytuł został opracowany przez studio Intelligent Systems (odpowiedzialne chociażby za: Advance Wars, Fire Emblem oraz Paper Mario: The Thousand-Year Door). Produkcja wchodzi w skład szerszej serii WarioWare i jest przeznaczona na konsolę DSi.

W WarioWare: Snapped! pojawiają się cztery zabawne i wciągające mini-gierki, w których wcielamy się w kilka charakterystycznych postaci, włącznie z tytułowym Wario. Oprócz znanego przeciwnika Mario pojawiają się także: Mona (czyli bardzo zaradna studentka), Jimmy T. (miłośnik dyskotek posiadający niebieskie afro) oraz Kat & Ana (czyli bardzo nietypowe, młodociane wojowniczki ninja). Każdy z wymienionych bohaterów przypisany jest do danej zabawy. Całość rozgrywa się w parku rozrywki,.

Najważniejszym aspektem gry jest wykorzystanie kamery obecnej w konsoli DSi. Dzięki niej możemy kontrolować poszczególne mini-gierki ruszając głową lub rękoma, uprzednio wpasowując naszą sylwetkę w odpowiedni kontur wyświetlany na ekranie. W przykładowej mini-gierce musimy więc wysuszyć mokrą sierść psa, potrząsając energicznie głową. Po ukończeniu każdej rozgrywki tytuł oferuje możliwość zobaczenia powtórki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI WarioWare: Snapped!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
GDC - najciekawsze wieści z konferencji Nintendo
GDC - najciekawsze wieści z konferencji Nintendo

wiadomość26 marca 2009

Dzień drugi Game Developers Conference przyniósł kilka interesujących informacji i wydarzeń. Do grona tych drugich z pewnością aspirować mogła konferencja japońskiego koncernu Nintendo, w trakcie której jego szefostwo, na czele z prezesem Saturo Iwatą, przekazało kilka nowych wieści o aktualnych planach producenta i wydawcy.