Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2008, 10:15

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 kwietnia 2008)

Aktualizacje oferty Xbox Live Arcade, Virtual Console oraz Xbox Originals, kolejna produkcja z cyklu Naruto także w Europie, nowe NBA Ballers już w sprzedaży, Burnout Paradise na PS3 z możliwością doboru własnej muzyki, Uwe Boll był bliski stworzenia filmu opartego na licencji WoWa – zapraszamy Was do wtorkowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Aktualizacje oferty Xbox Live Arcade, Virtual Console oraz Xbox Originals, kolejna produkcja z cyklu Naruto także w Europie, nowe NBA Ballers już w sprzedaży, Burnout Paradise na PS3 z możliwością doboru własnej muzyki, Uwe Boll zabiera głos w sprawie ekranizacji WoWa – zapraszamy Was do wtorkowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Xbox Live Arcade

Już jutro w ramach serwisu Xbox Live Arcade zadebiutuje produkcja o tytule Lost Cities. Jest to karcianka, w której podejmujemy się próby przedarcia przez tytułowe zaginione miasta – zlokalizowane w Himalajach, brazylijskich lasach deszczowych, pustynnych piaskach, czy w morskich głębinach. Lost Cities będzie kosztować 800 punktów.

Commando: Steel Disaster

Commando: Steel Disaster, dwuwymiarowa gra akcji powstająca z myślą o konsoli Nintendo DS, zostanie wydana w Europie. Dojdzie do tego już 30 maja. Produkcja powstaje w biurach chińskiej firmy Mana Computer Software. Wcielimy się w niej w Storma, bojownika o wolność, który decyduje się na podjęcie nierównej walki ze złowrogą organizacją Rattlesnake.

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2

Jeszcze w lipcu dojdzie do europejskiej premiery Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress – nowej odsłony popularnej bijatyki przeznaczonej wyłącznie dla przenośnej konsoli Sony PSP. Produkcja zaoferuje nam nie tylko rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza, ale także interesującą opcję wieloosobową.

Midway Games

Firma Midway Games poinformowała, że najnowsza odsłona cyklu NBA BallersNBA Ballers: Chosen One – trafiła do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych w dwóch wersjach: na Xboksa 360 i PlayStation 3. W grze możemy przejąć kontrolę nad jednym lub dwoma zawodnikami z puli 65 aktualnych gwiazd NBA.

Blizzard

Uwe Boll planował rozpoczęcie prac nad filmem opartym na historii przedstawionej w hitowej produkcji MMOcRPG, World of Warcraft. Szefostwo Blizzarda nie zgodziło się jednak na sprzedaż praw do ekranizacji. Tak przynajmniej twierdzi sam Uwe Boll. Jak było naprawdę? Tego nie wie nikt poza samym Mistrzem.

Xbox Originals

W ramach serwisu Xbox Originals zadebiutowały kolejne dwie pozycje. Są nimi Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory oraz Metal Arms: Glitch in the System. Obie produkcje można zakupić uiszczając opłatę w wysokości 1200 punktów.

Virtual Console

W dniu wczorajszych oferta amerykańskiej wersji serwisu Virtual Console została wzbogacona dwiema produkcjami. Pierwszą z nich jest kultowa chodzona bijatyka znana z konsoli NES, czyli River City Ransom (500 punktów Wii), z kolei druga to jRPG o tytule Phantasy Star III znany z konsoli Sega Genesis (800 punktów Wii).

Burnout Paradise

Firma Criterion Games poinformowała, że wraz z najnowszą aktualizacją Burnout Paradise posiadacze PlayStation 3 będą mogli wykorzystać w ramach podkładu muzycznego własne utwory, znajdujące się na dysku twardym konsoli. Łatka zostanie wydana w przeciągu najbliższych kilkunastu dni.

Galeria obrazków

Kończąc „Wieści ze świata” proponujemy Wam kilka najciekawszych zestawów zrzutów ekranowych z poprzedniego dnia. Dzisiaj polecamy:

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

TNA iMPACT!

The Wheelman

NBA Ballers: Chosen One

UEFA Euro 2008

Mortal Kombat vs DC Universe

Trauma Center: Under the Knife 2

MechAssault: Phantom War

Ford Racing Off Road

Galeria filmów

Zapraszamy Was również do zapoznania się z porcją najnowszych filmów opublikowanych na łamach naszego serwisu GOL Video. Dzisiaj proponujemy Wam seans z:

Alone in the Dark - Tech Demo Epizod 3

Team Fortress 2 - Scout

Link's Crossbow Training

The Wheelman

Mortal Kombat vs DC Universe

Unreal Tournament III

This is Vegas

Project Origin - Assassin

Wii Fit

Elveon - pre-alfa gameplay

gry