Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2008, 10:02

Kreator stworów do Spore – w czerwcu

Maxis poinformował, że w czerwcu, na trzy miesiące przed premierą gry Spore, w ręce graczy trafi tzw. „Kreator Kreatur” w wersjach 'free' oraz 'retail'.

Maxis poinformował, że w czerwcu, na trzy miesiące przed premierą gry Spore, w ręce graczy trafi tzw. „Kreator Kreatur” w wersjach 'free' oraz 'retail'.

Próbna wersja tej aplikacji będzie zawierała około 25% funkcji i części do składania stworów obecnych w wersji pełnej. Dostępna będzie już w czerwcu m.in. jako bonus do The SimCityBox (zestaw wszystkich gier z serii) czy też do ściągnięcia ze strony http://www.spore.com/.

Wersja pełna (pojawi się w tym samym czasie co 'trial') to oczywiście wszystkie możliwe opcje tworzenia stworów, które będą obecne w samym Spore. Gracz będzie mógł zbudować pupila i przetestować w specjalnym obszarze, gdzie da się zrobić screeny czy nagrać filmik. Swoimi dziełami będzie można się dzielić z innymi, a później importować do pełnej wersji gry.

Kreator stworów do Spore – w czerwcu - ilustracja #1

 

Zastanawia jedno – ile będzie trzeba zapłacić za możliwość tworzenia stworów przed premierą gry? Czy będzie to podobny zabieg jak z GT: Prologue? Kup część gry teraz, bo przecież nie możesz się już doczekać, a za jakiś czas dostaniesz to samo jako cześć pełnoprawnego produktu? Czas pokaże.

Przypominamy, że Spore to kolejne dzieło Willa Wrighta (twórcy m.in. SimCity) pozwalające przekonać się jak funkcjonuje ewolucja – zaczniemy małym organizmem w „pierwotnej zupie” a skończymy pobijając planety doskonale rozwiniętą cywilizacją. Premiera gry już 7 września, a więcej informacji tradycyjnie – w Encyklopedii.