Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2008, 10:34

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 sierpnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: co na Games Convention pokażą firmy Schantz International Consultants i Play Ten Interactive, premiery N+, Exit, Mashroom Men i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: co na Games Convention pokażą firmy Schantz International Consultants i Play Ten Interactive, premiery N+, Exit, Mashroom Men i inne. Zapraszamy do lektury.

SIC

Games Convention tuż tuż, więc kolejna firma dzieli się informacjami o swojej ofercie, jaką zamierza zaprezentować na targach. Schanz International Consultants w dniach 20-24 sierpnia pokażą przygodówkę akcji Witches (PC/360/PS3) oraz wyścigi Toon Racing (PC/360/PS3/PSP/Wii/DS/IPod/Iphone).

Play Ten Interactive

Swoje plany na GC przedstawiła również firma Play Ten Interactive. Będą to gry White Gold, Precursors, Battle of Atlantis i The Wall.

Mushroom Men

Grupa medialna Gamecock na 14 października zapowiedziała premierę gry Mushroon Men: Rise of the Fungi (DS) i 11 listopada Mushroom Men: The Spore Wars (Wii). W obu tych produkcjach gracz będzie miał okazję wcielić się w kilkucentymetrowego grzybka.

Pirates vs. Ninjas Dodgeball

I znowu Gamecock. Firma poinformowała, że 3 września w usłudze Xbox Live Arcade pojawi się gra Pirates vs. Ninjas Dodgeball. Program umożliwi zabawę nawet ośmiu graczom w trybie multi i czterem jednocześnie w trybie kooperacji

N+

N+, sequel flashowej gry N trafi na półki sklepowe 28 sierpnia tego roku w wersjach na handheldy NDS i PSP. Za program odpowiedzialna jest firma SilverBirch Studios. Przypomnijmy, że N+ od jakiegoś czasu dostępna jest w usłudze Xbox Live Arcade.

Exit

Exit trafi w październiku do posiadaczy Nintendo DS – poinformował koncern Ubisoft. Jest to konwersja gry logiczno-zręcznościowej, której pierwowzór ukazał się na PlayStation Portable. Więcej na jej temat znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Blizzard Entertainment

Impreza Blizzcon coraz bliżej (10-11 października), a więc najwyższy czas, aby wystartowała również jej oficjalna strona. Zainteresowani znajdą ją pod tym adresem.

Viva Pinata 2

Wygląda na to, że w Viva Pinata 2 w trybie kooperacji będzie mogło zagrać aż czterech graczy. Wskazuje na to ujawniony achievement o nazwie Full House. Poniżej znajdziecie stosowny obrazek.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 sierpnia 2008) - ilustracja #1

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Shaun White Snowboarding

Resistance: Retribution

The Chronicles of Spellborn

Armored Core: for Answer

Night Watcher

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Runes of Magic

Damnation

Bionic Commando Rearmed - kulisy produkcji #3

American McGee’s Grimm - Epizod 2

Mushroom Men: The Spore Wars - oprawa dźwiękowa

Home - E3 2008

Bioshock

gry