Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPNDS
Okładka N+ (PSP)
OkładkaN+ (PSP)

N+

N+ to gra platformowa. Wcielamy się tu w ninję, którego jedynym celem jest kolekcjonowanie złota. Aby je zbierać musimy przedzierać się przez poziomy najeżone przeciwnikami.

Zręcznościowe | platformówki | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

N+ to gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Tytuł powstał na bazie darmowego N, które zdobyło uznanie w 2005 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest SilverBirch Studios.

Rozgrywka nie jest skomplikowana. W grze wcielamy się w ninję i musimy przeprowadzić go z jednego krańca etapu na drugi. Nasz bohater może ruszać się we wszystkie strony, skakać oraz oddziaływać na otoczenie. Po drodze natykamy na przeciwników, takich jak miny oraz wieżyczki obronne. Ponieważ nie dysponujemy żadnym rodzajem broni, jedynym wyjściem jest ominięcie wrogów. Warto dodać, że misje mają ogranicznik czasowy, który wymusza szybkie podejmowanie decyzji. Na szczęście w wielu miejscach rozmieszczone są złote monety, za których kolekcjonowanie rośnie ilość czasu, jaki mamy na wykonanie zadania. Scenariusz ukończymy pomyślnie gdy odnajdziemy i otworzymy specjalne drzwi. W miarę polepszania swoich wyników będziemy nagradzani odblokowywanymi levelami, różnokolorowymi strojami dla naszej postaci, a nawet utworami muzycznymi.

Gra oferuje na starcie 200 map dla jednego gracza, około 100 dla trybu kooperacji oraz 50 dla dwóch, rywalizujących zawodników. W dowolnej chwili możemy też ściągnąć kolejne plansze z Internetu. Jakby tego było mało, z uwagi na zaimplementowany w N+ edytor poziomów każdy może stworzyć własny etap i podzielić się nim z graczami z całego świata.

Grafika jest dwuwymiarowa. Otoczenie zostało zbudowane z prostych, kanciastych elementów. To samo można powiedzieć o modelu głównego bohatera, który stanowi po prostu zlepek kilku pikseli.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI N+

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

N+ Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
NDS
PSP