Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2009, 10:10

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Snoop Dogg w Rock Band, darmowe Xbox Live dla fanów GTA IV, nowości w PlayStation Home, 3 on 3 NHL Arcade w sprzedaży i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Snoop Dogg w Rock Band, darmowe Xbox Live dla fanów GTA IV, nowości w PlayStation Home, 3 on 3 NHL Arcade w sprzedaży i inne. Zapraszamy do lektury.

Rock Band

Najpopularniejsze utwory Snoop Dogga trafią już niedługo do Rock Band w postaci płatnych dodatków. Stało się to możliwe dzięki współpracy, jaką popularny raper nawiązał z grupą MTV. Jednym z jej przejawów będzie ponadto start nowego talk-show Dogg After Dark.

GTA IV: The Lost and Damned

Od 17 do 22 lutego potrwa promocja Xbox Live związana ze zbliżającą się premierą pierwszego dużego dodatku do GTA IV. W tych dniach rozgrywka sieciowa w The Lost and Damned oraz podstawowej wersji gry będzie w pełni darmowa (czyli nie będzie wymagać posiadania złotego abonamentu XBL).

MySims Party

Już w przyszłym miesiącu dojdzie do światowej premiery zestawu kilkudziesięciu mini-gier, ukrywających się pod tytułem MySims Party. Produkcja jest nastawiona na rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Dzieło The Sims Studio trafi na rynek w dwóch wersjach – na Nintendo Wii i DS-a.

PlayStation Home

W ostatnim czasie przestrzeń Home wzbogaciła się o kilka nowości. Spośród nich warto wymienić rankingi najlepszych bywalców pokoju Red Bulla, stroje ze Street Fighter IV (większość będzie do odblokowania z poziomu gry), Gamer’s Lounge, a już jutro dołączą do nich kostiumy ninja (13 lutego wystartuje z kolei konkurs I Love Ninja, polegający na zebraniu jak największej liczby osób przebranych za japońskich wojowników w Gamer’s Lounge). W niedalekiej przyszłości udostępnione z kolei pokoje poświęcone grom Resident Evil 5, Warhawk oraz SOCOM.

New Xbox Experience

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami Microsoft zdecydował się na udostępnienie wszystkim użytkownikom New Xbox Experience drobnego prezentu. Są nim dwa darmowe kostiumy dla awatarów – gustowny garnitur dla panów i seksowna, czerwona sukienka dla pań.

3 on 3 NHL Arcade

3 on 3 NHL Arcade – hokej na lodzie z przymrużeniem oka – jest produkcją, która wzbogaciła dzisiaj ofertę serwisu Xbox Live Arcade. Dzieło Electronic Arts kosztuje 800 punktów MS. Posiadacze PlayStation 3 testują je od zeszłego czwartku.

Tales of Vesperia

Tales of Vesperia, jRPG autorstwa Namco Bandai wydany na konsolę Xboxa 360, trafi na wielki ekran. Japońska premiera filmu animowanego, nad którym główną pieczę sprawować będzie Kanta Kamei, odbędzie się jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

DC Universe Online

Dead Rising 2

The House of the Dead: Overkill

Transformers: Revenge of the Fallen

X-Blades

Sabotage

Marvel: Ultimate Alliance 2 - Fusion

InFamous

Burnout Paradise

FIFA 09

Gyrostarr

League of Legends: Clash of Fates

The Continuum

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Dead Rising 2

My Pet Shop

The King of Fighters '98: Ultimate Match

3 on 3 NHL Arcade

WWE Legends of WrestleMania

InFamous

gry