Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 maja 2005, 15:59

LEGO Star Wars: Revenge of the Brick!

Od wielu lat duńska firma LEGO oferuje specjalną serię zabawek sygnowanych nazwą Star Wars. Entuzjaści elektronicznej rozrywki od niedawna mogą zresztą zobaczyć ten świat z klocków – a to za sprawą gry o nazwie LEGO Star Wars. To jednak jeszcze nie koniec ofensywy duńskiego potentata, który przygotował właśnie film promujący najnowszą edycję swoich wyrobów – klocków z III Epizodu Gwiezdnych Wojen.

Od wielu lat duńska firma LEGO oferuje specjalną serię zabawek sygnowanych nazwą Star Wars, która – jak nietrudno się domyślić – nawiązuje do słynnego cyklu filmów George’a Lucasa. Entuzjaści elektronicznej rozrywki od niedawna mogą zresztą zobaczyć ten świat z klocków na ekranach monitorów i telewizorów – a to za sprawą gry o nazwie LEGO Star Wars. To jednak jeszcze nie koniec ofensywy duńskiego potentata, który przygotował właśnie film promujący najnowszą edycję swoich wyrobów – klocków z III Epizodu Gwiezdnych Wojen.

LEGO Star Wars: Revenge of the Brick! - ilustracja #1

Revenge of the Brick to krótki film animowany, który z przymrużeniem oka pokazuje to, co już wędruje na półki sklepów z zabawkami, czyli nowe zestawy klocków. Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Yoda wylądują na planecie Kashyyyk, gdzie stawią czoła najeźdźcy i wyzwolą spod widma zagłady rasę istot, znanych jako Wookie. Mimo wielu „efektów specjalnych”, na pierwszy plan wysuwają się wspomniane wyżej klocki, a także ludziki przedstawiające najważniejsze postaci filmu. Film można zobaczyć na oficjalnej stronie firmy LEGO.

LEGO Star Wars: Revenge of the Brick! - ilustracja #2
LEGO Star Wars: Revenge of the Brick! - ilustracja #3
LEGO Star Wars: Revenge of the Brick! - ilustracja #4