Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2004, 09:36

autor: Speed

Top 10 gier w US (20/08/04)

Przedstawiamy kolejne notowanie listy popularności gier komputerowych. Najczęściej kupowanym programem przez Amerykanów w dniach 31 lipca - 7 sierpnia okazał się, zgodnie z przewidywaniami, Doom 3, długo oczekiwany produkt studia id Software. W dalszym ciągu lista zdominowana jest przez tytuły korporacji Microsoft (aż 5. pozycji) oraz Electronic Arts (3. pozycje). Na dziesiątym miejscu ponownie uplasował się program Ubisoftu, znana gra akcji Far Cry.

Przedstawiamy kolejne notowanie listy popularności gier komputerowych. Najczęściej kupowanym programem przez Amerykanów w dniach 31 lipca – 7 sierpnia okazał się, zgodnie z przewidywaniami, Doom 3, długo oczekiwany produkt studia id Software. W dalszym ciągu lista zdominowana jest przez tytuły korporacji Microsoft (aż 5. pozycji) oraz Electronic Arts (3. pozycje). Na dziesiątym miejscu ponownie uplasował się program Ubisoftu, znana gra akcji Far Cry.

Dziesięć najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych  - ilustracja #1

 

Oto pełne zestawienie: tytuł - wydawca danego tytułu:

1. Doom 3 - Activision

2. The Sims Deluxe - Electronic Arts

3. Rise Of Nations - Microsoft

4. Zoo Tycoon: Complete Collection - Microsoft

5. The Sims Mega Deluxe - Electronic Arts

6. Age Of Mythology - Microsoft

7. The Sims: Superstar Expansion Pack - Electronic Arts

8. Flight Simulator 2004: Century Of Flight - Microsoft

9. Halo: Combat Evolved - Microsoft

10. Far Cry - Ubisoft

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.