Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 sierpnia 2004

Wersja PC Richard Burns Rally ozłocona
Wersja PC Richard Burns Rally ozłocona

Calypso, 23 sierpnia 2004, 18:39

Kilka tygodni po wypuszczeniu konsolowych wersji swojej najnowszej gry rajdowej – Richard Burns Rally – firma SCi Entertainment Group wydała oświadczenie prasowe, w którym dowiadujemy się o otrzymaniu przez pecetową wersję tegoż symulatora statusu Gold. Produkt trafi do sprzedaży detalicznej we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii już 3 września, zaś na pozostałych europejskich rynkach pojawi się kilka dni później.

10 najczęściej kupowanych gier w sieci Empik – tydzień 34

Michał Bobrowski, 23 sierpnia 2004, 17:18

Opublikowaliśmy już najnowszy ranking sprzedaży gier w Media Markt, czas zatem opublikować również dane ze sprzedaży z 57 salonów EMPIK za okres 16 sierpnia – 22 sierpnia 2004. Podobnie jak tydzień temu, w przypadku salonów EMPIK-u na czele wciąż króluje DOOM 3.

Gratka dla fanów MechWarrior 4

Elrond, 23 sierpnia 2004, 16:01

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie przez wydawcę informacji, krążących od jakiegoś czasu po sieci, fani gry MechWarrior 4 spodziewać się mogą całkiem fajnej kompilacji. Na stronie GameStop pojawiła się bowiem oferta MechWarrior 4: Compilation Pack, która jeśli wierzyć umieszczonej tam dacie, ukaże się 21 września tego roku.

10 najczęściej kupowanych gier w sieci Media Markt – tydzień 34

[email protected], 23 sierpnia 2004, 14:54

Rozpoczyna się kolejny tydzień, więc prezentujemy nowy ranking sprzedaży gier w Media Markt. W czołówkach najważniejszych list, PeCetowej i PlayStation 2, nie widać większych zmian. Na liście pojawił się w końcu Doom 3, który jako wyczekiwany gość mógł sobie pozwolić na drobne spóźnienie... Miejsce najnowszej gry id Software nie jest zbyt wysokie, ale może wynika to ze sporych wymagań sprzętowych i równie znacznej ceny?

Nemo i spółka na konsoli GBA

ComCo, 23 sierpnia 2004, 14:41

Malutka rybka Nemo trafi na przenośną konsolę Game Boy Advance. Finding Nemo: The Continuing Adventures (nazwa nadchodzącej gry) to w moim odczuciu tylko wyciąganie pieniędzy od graczy, jednak wielbiciele animowanego filmu zapewne poczują się jak u siebie.

Nowe promocje: Codename Panzers i Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Michał Bobrowski, 23 sierpnia 2004, 14:10

Codename Panzers: Faza Pierwsza - ta gra jeszcze przed swoją premierą na rynku polskim wywołała spore zainteresowanie mediów. Jeżeli chcesz się na własne oczy przekonać, jak wygląda najnowsze dzieło programistów z firmy Stormregion skorzystaj z okazji jaką jest możliwość zakupu gry w niezwykle atrakcyjnej cenie 89 PLN.

Koniec sportowej linii XSN Sports na Xboxa

Elrond, 23 sierpnia 2004, 14:05

Posiadacze konsoli Xbox a zarazem fani gier sportowych sygnowanych marką XSN Sports nie zagrają w kontynuacje takich tytułów jak NFL Fever, NBA Inside Drive oraz NHL Rivals. Firma Microsoft podjęła decyzję o zamknięciu studia odpowiedzialnego za te gry. Oznacza to również, iż pracę straci 76 pracowników firmy.

Ostateczne beta testy Saga of Ryzom zapowiedziane
Ostateczne beta testy Saga of Ryzom zapowiedziane

Calypso, 23 sierpnia 2004, 13:53

Na początku wakacji informowaliśmy, iż najnowszy MMORPG firmy Nevrax, Saga of Ryzom, wszedł w fazę zaawansowanych beta testów. Dzisiejszego dnia autorzy zapowiedzieli, iż w najbliższym czasie przyjmą dodatkowych beta testerów, którzy mieliby za zadanie odnaleźć możliwe jak największą ilość błędów występujących w obecnej wersji gry oraz pomóc w zrównoważeniu samej rozgrywki - premiera gry będzie miała bowiem miejsce już we wrześniu.

Zamieszanie wokół Codename: Panzers - wyjaśnienie

ComCo, 23 sierpnia 2004, 12:56

Z Codename: Panzers wiąże się nie tylko pojęcie dobrej gry (średnia ocen 81% według serwisu GameRankings.com), ale także niedawna afera z historycznymi "przekłamaniami", o których szumnie donosiły polskie media (m.in. TVN 24, Wprost, Metro, Nasz Dziennik, Głos Szczeciński). Według autorów poszczególnych artykułów, to Polacy byli przedstawiani w opisywanym tytule jako główni winowajcy (wręcz prowokatorzy) wybuchu II wojny światowej. Sprawę wyjaśniła dzisiejsza publikacja w Gazecie Wyborczej.

Rome: Total War Demo
Rome: Total War Demo

Kull, 23 sierpnia 2004, 12:15

To właśnie dziś miała pojawić się demonstracyjna wersja gry Rome: Total War, o czym pisano w sieci z zapartym tchem od kilku dni. Nie nie, spokojnie, wcale nie chcę powiedzieć, że słowa nie dotrzymano :). Wręcz przeciwnie, demo jest już dostępne i biada temu kto odpuści sobie taką okazję na strategiczną ucztę.

Z mroków przeszłości - nieznane info na temat C&C2 i C&C:R2
Z mroków przeszłości - nieznane info na temat C&C2 i C&C:R2

Kull, 23 sierpnia 2004, 11:45

Nowe wieści dla miłośników serii C&C oczekujących kolejnej części ich ulubionej gry. W zakamarkach sieci odnaleziono stronę niejakiego Thomasa A. Szakolczay’a, z której dowiadujemy się o losie dwóch projektów: C&C2 i C&C:R2. Thomas jest uzdolnionym artystą, wykonującym oficjalne grafiki do gier komputerowych. Na jego koncie są już takie tytuły jak: Earth And Beyond, Trinty, Dune Emperor, Call of Duty, oraz Renegade, Renegade 2 i Command & Conquer 3.

Twilight War: After The Fall - hybryda gier z gatunku MMORPG i FPS

Speed, 23 sierpnia 2004, 11:16

Programiści ze studia Smiling Gator Productions zaanonsowali w dniu dzisiejszym nową grę, Twilight War: After The Fall. Jak sami autorzy twierdzą, będzie to gra z gatunku “Extreme Online Roleplaying Game”. Innymi słowy mówiąc: szykuje się nam hybryda MMORPG z FPS, skrótowo określana jako „XORG”. Równolegle wystartowała oficjalna witryna internetowa, na której zaprezentowane zostały pierwsze informacje o grze wraz z obrazami koncepcyjnymi.

Tribes: Vengeance wkrótce w wersji „gold”
Tribes: Vengeance wkrótce w wersji „gold”

Speed, 23 sierpnia 2004, 10:18

Studio Irrational Games na oficjalnej stronie internetowej nadchodzącej gry Tribes: Vengeance poinformowało, że faza developingu nad tym tytułem dobiega końca. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pod koniec tego tygodnia programistom uda się zaimplementować wszystkie zmiany, jakie zaplanowali. Oznacza to mniej więcej tyle, że w niedługim czasie program uzyska status gold i następnie trafi na sklepowe półki. Wcześniej jednak nastąpi kolejny etap testów.

UbiSoft na targach Game Stars Live
UbiSoft na targach Game Stars Live

Speed, 23 sierpnia 2004, 09:48

Jedna z czołowych, światowych korporacji wydawniczych, firma UbiSoft zapowiedziała swoją obecność na tegorocznych targach Game Stars Live (1-5 września w Londynie). Francuzi planują przedstawić gościom pięć swoich nadchodzących gier, w tym takie perełki jak Price of Persia 2 lub też Splinter Cell: Chaos Theory.

Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona czwarta)
Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona czwarta)

Kull, 23 sierpnia 2004, 09:44

26 sierpnia do sklepów w całej Polsce trafi wydanie specjalne gry Tony Hawk's Pro Skater 4. W związku z tym kilka dni temu rozpoczęliśmy publikację cyklu informacji poświęconych poszczególnym artystom polskim, jacy goszczą w polskiej wersji gry. Dziś w czwartej już odsłonie tego cyklu newsów przyjrzymy się dokładnie zespołowi Sweet Noise.