Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 sierpnia 2004

Half-Life 2 - status GOLD już w ten poniedziałek?
Half-Life 2 - status GOLD już w ten poniedziałek?

Speed, 28 sierpnia 2004, 17:11

Według ostatnich doniesień, premiera długo oczekiwanej drugiej wersji Half-Life miałaby nastąpić dopiero 1 listopada. Na szczęście nie było to doniesienie oficjalne, a jedynie przypuszczenie sklepu EBGames. Tym razem, dla przeciwwagi, mamy dla Was bardziej pozytywne wieści. Gabe Newell, żyjąca legenda Valve Software, na łamach forum dyskusyjnego jednego z serwisów zdradził, że Half-Life 2 „w poniedziałek uzyska status gold”. Oczywiście nikt nie jest w stanie powiedzieć czy to wiadomość oficjalna, czy też zwyczajna plotka i atrapa (krążą głosy, jakoby autorem postu był jakiś dowcipniś). Zarówno producent jak i wydawca w tej sprawie oficjalnie milczą.

Ruszają otwarte beta testy Tribes: Vengeance
Ruszają otwarte beta testy Tribes: Vengeance

Speed, 28 sierpnia 2004, 16:34

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i spekulacjami (vide wiadomość „Otwarte beta-testy Tribes: Vengeance jeszcze w tym miesiącu?”), od dzisiaj ruszają otwarte beta testy Tribes: Vengeance, następnej odsłony cyklu trójwymiarowych gier wieloosobowych, zapoczątkowanych w 1998 roku. Jedynym wymogiem stawianym przez Irrational Games, producenta rzeczonej pozycji, jest zarejestrowanie się w serwisie FilePlanet – stąd bowiem można pobrać grywalną beta wersję.

Konsole > PeCety

ComCo, 28 sierpnia 2004, 13:22

Rynkowi analitycy spodziewali się takiego obrotu sprawy od dawna, główne pytanie brzmiało jednak: kiedy to nastąpi? "Odwieczna rywalizacja" na linii PeCet - konsole, jeżeli chodzi o kwestię gier i grania, wkroczyła w kolejny etap. Posiadaczy tych drugich urządzeń jest już bowiem więcej niż "growych" użytkowników komputerów - tak wynika z najnowszej ankiety przeprowadzonej w Stanach Zjednoczonych przez organizację Ziff Davis' Media's Game Group.

Demo Evil Genius „wypłynie” w poniedziałek
Demo Evil Genius „wypłynie” w poniedziałek

ComCo, 28 sierpnia 2004, 12:07

Koniec z ratowaniem świata, dobrymi uczynkami, pokojem na Ziemi i ogólnym szczęściem. Pora wcielić się w Geniusza Zła, którego jedynym celem jest dominacja nad naszym globem! Z takiego założenia wyszli programiści z zespołu Elixir Studios, którzy opracowali grę Evil Genius (premiera na dniach). Zanim jednak tytuł wyląduje na półkach sklepów, dostaniemy jego grywalną wersję demonstracyjną.

Forgotten Realms: Demon Stone - status GOLD na PS2

ComCo, 28 sierpnia 2004, 11:55

Korporacja wydawnicza Atari dumnie ogłosiła zakończenie prac (status "gold" i wysłanie płyty-matki do tłoczni) nad swoją najnowszą produkcją, której fabuła została osadzona w realiach systemu RPG Dungeons & Dragons, tj. Forgotten Realms: Demon Stone. Wersja gry dedykowana konsoli PlayStation 2 trafi do sprzedaży dokładnie 14 września, z kolei wydania PC oraz Xbox dostępne będą dopiero od listopada.