Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2004

Far Cry SDK (Software Development Kit) już jutro?

Speed, 1 sierpnia 2004, 20:18

SDK (software development kit), czyli innymi słowy mówiąc doskonałe narzędzie dla wszelkiej maści moderów, które pozwoli im na stworzenie w szybki i przyjemny sposób własnych modyfikacji Far Cry, docelowo planowane było na 14 czerwca 2004 roku. Panowie programiści z Crytek Studios niestety odwlekali niejednokrotnie premierę, aż... do jutra! Według serwisu internetowego Far Cry HQ, tworzonego przez fanów produkcji, SDK należy spodziewać się właśnie w poniedziałek, 2 sierpnia.

Nowe logo nowego Championship Managera

Speed, 1 sierpnia 2004, 19:53

Nie tak dawno mieliście okazją przeczytać wywiad z Davidem Rutterem, członkiem Beautiful Game Studios - firmy odpowiedzialnej za najnowszą, piątą część słynnej serii Championship Manager (przez ostatnie dziesięć lat markę tę budowali panowie ze studia Sports Interactive, obecnie pracujący nad nowym Football Manager 2005). Dowiedzieliśmy się wówczas, że gra na sklepowych półkach pojawi się tej jesieni, natomiast już we wrześniu dane nam będzie zagrać w pierwszą wersję demonstracyjną. Dziś natomiast wydawca, Eidos, zaprezentował światu nowe logo oraz kilka świeżych obrazków z samej gry.

Ściągnij i przetestuj przez krótki okres czasu pełną wersję RoboCopa

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2004, 13:34

Firma Titus Interactive postanowiła udostępnić w wersji „trial” swoje ostatnie i jeszcze świeżutkie (premiera 24 lipca 2004 roku) dzieło, zatytułowane RoboCop. Jak to zwykle w przypadku tego typu inicjatyw bywa, użytkownik może ściągnąć na dysk pełną wersję programu i przez krótki czas korzystać z wszystkich dobrodziejstw gry.

Zatrzymać Uwe Bolla!
Zatrzymać Uwe Bolla!

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2004, 09:37

Choć stwierdzenie zawarte w tytule może komuś wydawać się mocno przesadzone, od takich słów właśnie rozpoczyna się większość dyskusji na temat Uwe Bolla i tworzonych przez niego filmów, opartych o znane tytuły ze świata gier komputerowych. Niemiecki reżyser wyraźnie zalazł za skórę entuzjastom elektronicznej rozrywki obrazem House of the Dead, który okazał się kompletną klapą. Już wkrótce na ekrany wybranych kin w Stanach Zjednoczonych trafi inny wielki tytuł: Alone in the Dark i zdaniem wielu pesymistów, podzieli los wymienionego wyżej filmu. Ale to nie wszystko, co ma do zaproponowania Uwe Boll w najbliższych latach. Postanowiliśmy zebrać do kupy informacje o jego aktualnych i przyszłych projektach.

Xbox 2 nie prędzej niż w 2006 roku

Speed, 1 sierpnia 2004, 00:43

Informacje na temat konsol nowej generacji zawsze wywołują wśród graczy duże zainteresowanie. Tym razem mamy jednak niezbyt optymistyczną nowinę. Steve Ballmer, CEO firmy Microsoft zdradził, że rynkowego debiutu Xbox 2, wielkiego następcy pierwszego Xboxa, należy spodziewać się nie prędzej niż w 2006 roku.