Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl sierpień 2004

Króliczek Playboya w grze Playboy: The Mansion

Speed, 27 sierpnia 2004, 13:33

Piękne panie w grach komputerowych, kuszące graczy swym urokiem i... niedostępnością, nie dziwią w dzisiejszych czasach nikogo. Tym bardziej, jeśli tytuł takiej gry to Playboy: The Mansion. Ubisoft, wydawca rzeczonego programu poinformował dziś, że zaangażował do akcji promocyjnej znaną w Wielkiej Brytanii modelkę, jednego z króliczków Playboya, Natalie Denning. Wszystko wskazuje też na to, że seksowną piękność ujrzymy również w samej grze.

Baldur's Gate 3 w produkcji

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2004, 10:14

Zgodnie z obietnicami złożonymi przed miesiącem, w najnowszym numerze popularnego magazynu PC Gamer, znalazły się zapowiedzi gier Neverwinter Nights 2 i Baldur’s Gate 3. Jako, że pierwsza z nich została już oficjalnie zaanonsowana, większe emocje u fanów RPG budzi drugi program, o którym jednak – jak na razie – nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

KOTOR 2: The Sith Lords na tegoroczną gwiazdkę
KOTOR 2: The Sith Lords na tegoroczną gwiazdkę

Kull, 21 sierpnia 2004, 09:25

Kilka dni temu informowaliśmy o problemach LucasArts i bardzo niejasnej przyszłości niezapowiedzianej co prawda jeszcze oficjalnie, trzeciej części Knights of the Old Republic. Dziś na szczęście mamy dobre wieści ze świata Gwiezdnych Wojen: LucasArts w oficjalnym oświadczeniu prasowym oznajmił, iż sequel gry Star Wars: KOTOR pojawi się na sklepowych półkach jeszcze tej zimy.

Poradnik: Thief 3: Deadly Shadow

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2004, 16:00

Poradnik do Thief 3: Deadly Shadow zawiera wszystkie informacje do przejścia gry, wraz z jej ukrytymi misjami oraz dokładnym opisem lokacji, charakterystykę zadań do wykonania dla każdej misji czy dnia oraz wiele informacji dodatkowych.

Pełna wersja Medal of Honor: Pacific Assault dopiero w listopadzie

Speed, 7 sierpnia 2004, 11:46

Mało optymistyczne wieści, po raz kolejny zresztą (wcześniej pisaliśmy o przesunięciu daty premiery wersji demonstracyjnej), mamy dziś dla fanów Medal of Honor: Pacific Assault. Na oficjalnej stronie internetowej tego tytułu pojawił się komunikat, mówiący o dwumiesięcznym opóźnieniu. Gry na sklepowych półkach należy wyczekiwać dopiero w listopadzie, a nie jak wcześniej planowano – już we wrześniu.

Kolejne szczegóły na temat GTA: San Andreas
Kolejne szczegóły na temat GTA: San Andreas

Kull, 17 sierpnia 2004, 14:39

Internet eksploduje ilością zwiastunów najnowszej części Grand Theft Auto, tymczasem Rockstar nadal zaskakuje graczy nowymi informacjami o tym czego możemy spodziewać się po nadchodzącym wielkimi krokami złodzieju samochodów z San Andreas. Najnowsze szczegóły dotyczą trzech tajemniczych słów: włamania, piłka, sklep.

Polanie 3 w produkcji
Polanie 3 w produkcji

Kull, 30 sierpnia 2004, 10:10

O kolejnej odsłonie kultowych Polan mówiło się z dużą dozą wątpliwości, jednak dziś, po ujawnieniu pierwszych screenów możemy być prawie pewni, iż polski zespół programistów Reality Pump pracuje pełną parą nad owym projektem. Gra zapowiadana jako „KnightShift 2: Curse of Souls” (tak brzmi nazwa gry poza granicami naszego kraju) według nieoficjalnych źródeł powinna ukazać się w sprzedaży pod koniec 2004 roku.

KOTOR 3 - "zmarł" zanim oficjalnie się urodził

Elrond, 16 sierpnia 2004, 15:55

Wielkich porządków i reorganizacji w firmie LucasArts ciąg dalszy. Tym razem na liście do "odstrzału" znalazło się 31 pracowników tego giganta przemysłu rozrywkowego. Oficjalnym powodem "odchudzenia" zespołu developerskiego jest chęć skupienia wszystkich sił na mniejszej liczbie projektów w myśl zasady "jakość przed ilością". Czy rzeczywiście tak będzie przekonamy się zapewne już niedługo, jednak wiadomość o zwolnieniach może okazać się niekorzystna dla wszystkich fanów KOTOR.

BloodRayne i spółka w październikowym Playboy'u - c.d.
BloodRayne i spółka w październikowym Playboy'u - c.d.

ComCo, 29 sierpnia 2004, 10:08

Rayne wyrasta na prawdziwą gwiazdę branży elektroniczno-rozrywkowej. Owa dhampirzyca (pół człowiek, pół wampir) wystąpi niedługo w drugiej części gry, kinowym filmie (zagra ją Kristanna Loken), a także w teledysku zespołu Evanescence oraz październikowej, amerykańskiej edycji magazynu Playboy (patrz news z 20 sierpnia 2004). I właśnie na tym ostatnim "periodyku z króliczkiem" pragnę zatrzymać się dłużej, gdyż oprócz Rayne pojawią się w nim także inne, równie ponętne przedstawicielki gier video.

Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona piąta)
Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona piąta)

Kull, 24 sierpnia 2004, 10:00

26 sierpnia do sklepów w całej Polsce trafi wydanie specjalne gry Tony Hawk's Pro Skater 4. W związku z tym kilka dni temu rozpoczęliśmy publikację cyklu informacji poświęconych poszczególnym artystom polskim, jacy goszczą w polskiej wersji gry. Dziś spotykamy się już w piątej odsłonie tego cyklu newsów. Tym razem przyjrzymy się bliżej wokaliście TeDe.

DOOM 3 - dwa nowe mody dostępne

Speed, 9 sierpnia 2004, 09:24

Ciepłe przyjęcie trzeciego DOOMa za granicą a także w naszym kraju (vide wiadomość „Pierwsza recenzja w Polsce”) zaowocowało odżyciem ogólnie pojętej sceny. Liczni fani zaczęli tworzyć własne dodatki i modyfikacje – dziś dwie z nich można pobrać z sieci.

Half-Life 2 - najbardziej realistyczny First Person Shooter, jaki kiedykolwiek pojawi się na rynku?
Half-Life 2 - najbardziej realistyczny First Person Shooter, jaki kiedykolwiek pojawi się na rynku?

ComCo, 16 sierpnia 2004, 11:02

Według wielu graczy, największym plusem trzeciej części cyklu Doom są rewelacyjne efekty graficzne. Sam, po zapoznaniu się z 20 nowymi screenshotami prezentującymi grę Half-Life 2 w akcji, śmiem jednak stwierdzić, iż Doom 3 zbyt długo nie nacieszy się palmą pierwszeństwa w tym aspekcie. Half-Life 2 wygląda po prostu imponująco i wszystko wskazuje na to, iż będzie najbardziej realistyczną grą akcji/FPS, jaka kiedykolwiek ukazała się na rynku!

Hot Rod: Garage to Glory wkrótce w sprzedaży, demo już jest
Hot Rod: Garage to Glory wkrótce w sprzedaży, demo już jest

Speed, 10 sierpnia 2004, 09:56

Następca Hot Rod American Street Drag, gry niewielkiego studia Conopy Games i znanego wydawcy niskobudżetowych produkcji ValuSoft, gra Hot Rod: Garage to Glory wkrótce pojawi się w sprzedaży – poinformowali przedstawiciele tej drugiej firmy. Wraz z tą informacją opublikowane zostało od razu grywalne demo, ograniczone jedynie limitem czasowym.

Poradnik: Soldiers: Ludzie Honoru

Redakcja GRYOnline.pl, 10 sierpnia 2004, 19:54

Poradnik do strategicznej gry Soldiers: Ludzie Honoru. Opisane w nim rozwiązania i pomysły na ukończenie kolejnych misji, są tylko jednym z kilku możliwych wariantów (choć najczęściej tym najwłaściwszym).

Pierwszy trailer Grand Theft Auto: San Andreas już dostępny!
Pierwszy trailer Grand Theft Auto: San Andreas już dostępny!

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2004, 08:30

Prezentując Wam we wtorek garść nowych szczegółów na temat Grand Theft Auto: San Andreas, wspomnieliśmy również o pierwszym trailerze, reklamującym ten wielce oczekiwany tytuł. Zgodnie z zapowiedziami, krótki film pojawił się już w sieci a wraz z nim kilkanaście nowych screenshotów.

Poradnik: Joanna d’Arc

Redakcja GRYOnline.pl, 2 sierpnia 2004, 20:20

Poradnik do historycznej gry Joanna d’Arc, opowiadającej o walce francuskiej bohaterki narodowej o wolność z angielskim najeźdźcą. Rozegranie gry wymaga ukończenia ośmiu misji, których sposób przejścia znajdziecie w środku.

Codename: Panzers blisko – historycy biją na alarm
Codename: Panzers blisko – historycy biją na alarm

[email protected], 10 sierpnia 2004, 14:57

Wczoraj i dziś, w polskich mediach, nawet tych niezwiązanych z grami komputerowymi (np. TVN 24, Wprost), pojawił się najnowszy tytuł z oferty firmy Cenega Poland. Polski dystrybutor nie zdecydował się jednak na agresywną kampanię reklamową gry Codename: Panzers – Faza Pierwsza, a do telewizji trafił za sprawą interwencji historyków, którzy zarzucają jej przekłamania historii.

NFS: Underground 2 i Burnout 3: Takedown - partnerskie dema
NFS: Underground 2 i Burnout 3: Takedown - partnerskie dema

Speed, 27 sierpnia 2004, 10:27

Konsorcjum wydawnicze Electronic Arts ogłosiło w dniu dzisiejszym, że na płytce z Need For Speed: Underground 2, obok pełnej wersji tej gry dostępna będzie również grywalna wersja demonstracyjna innego programu spod szyldu EA, Burnout 3: Takedown – i vice versa. Premiera najnowszego NFS’a planowana jest na listopad (PC, PS2, Xbox, GameCube i GBA), natomiast trzecia część Burnout trafi do rąk graczy już kilkanaście dni, 8 września (wyłącznie na konsole PS2 oraz Xbox).

Krótki przegląd broni pancernej cz.1
Krótki przegląd broni pancernej cz.1

Wojak, 16 sierpnia 2004, 06:39

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy krótki przegląd broni pancernej, z którą gracze będą mieli okazję spotkać się w trakcie rozgrywki w Codename Panzers – Faza Pierwsza. Przez najbliższe dni przedstawimy Wam krótkie monografie na temat kilku z dość licznej grupy czołgów występujących w tej grze.

Doom 3 w Internecie - jak duże straty ponieśli id Software i Activision?

Krystian Smoszna, 3 sierpnia 2004, 09:37

Mimo, że Doom 3 jest od dzisiaj w oficjalnej sprzedaży, zachodnie serwisy informacyjne zdominowały doniesienia o przecieku pełnej wersji gry do sieci. O pirackich upodobaniach graczy pisze między innymi słynny w Wielkiej Brytanii koncern BBC, który podjął się nawet próby oszacowania ewentualnych strat, poniesionych przez firmy id Software oraz Activision.