Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 sierpnia 2004, 16:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Thief 3: Deadly Shadow

Poradnik do Thief 3: Deadly Shadow zawiera wszystkie informacje do przejścia gry, wraz z jej ukrytymi misjami oraz dokładnym opisem lokacji, charakterystykę zadań do wykonania dla każdej misji czy dnia oraz wiele informacji dodatkowych.

Thief: Deadly Shadows to kontynuacja popularnych gier Thief: The Dark Project oraz Thief II: The Metal Age. Jako złodziej poruszający się po średniowiecznym świecie, musisz rozwiązać problem nadchodzącej Ery Ciemności. Tym razem poza wykonywaniem standardowych misji, możesz również udać się na wędrówkę po mieście. [...]

Nowy Thief jest jedną z najlepszych ostatnio wydanych gier, spełnia stawiane przed nim oczekiwania dobrej kontynuacji i zapewnia wiele długich godzin zabawy. Po szczegóły zapraszam do recenzji, w tym poradniku natomiast zajmę się już udzielaniem konkretnych porad oraz opisem przejścia gry.”. - „Zodiac” & „Madzia”

Thief 3: Deadly Shadow - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Thief 3: Deadly Shadow w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.