Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 sierpnia 2004

Modyfikacja World War 2 dla Battlefield Vietnam
Modyfikacja World War 2 dla Battlefield Vietnam

Kull, 21 sierpnia 2004, 11:25

Zapowiadany już od pewnego czasu oficjalny mod do gry Battlefield Vietnam w końcu ujrzał światło dzienne i można go pobrać za darmo m.in. ze strony wydawcy programu Electronic Arts. Sama zaś modyfikacja do Battlefield Vietnam przenosi nas w okres drugiej wojny światowej i umożliwia zabawę na trzech mapach znanych z poprzedniej części serii - Battlefield 1942.

Baldur's Gate 3 w produkcji

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2004, 10:14

Zgodnie z obietnicami złożonymi przed miesiącem, w najnowszym numerze popularnego magazynu PC Gamer, znalazły się zapowiedzi gier Neverwinter Nights 2 i Baldur’s Gate 3. Jako, że pierwsza z nich została już oficjalnie zaanonsowana, większe emocje u fanów RPG budzi drugi program, o którym jednak – jak na razie – nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona druga)
Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona druga)

Kull, 21 sierpnia 2004, 09:59

Kontynuujemy publikację cyklu informacji poświęconych poszczególnym artystom polskim, których utwory zostały wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry Tony Hawk's Pro Skater 4. Przypomnę, że polska premiera tej pozycji będzie miała miejsce 26 sierpnia. Dziś przyjrzymy się dokładnie artyście Mezo.

Gra Heart of Empire: Rome oficjalnie zapowiedziana

Kull, 21 sierpnia 2004, 09:58

Międzynarodowy wydawca programów komputerowych Deep Silver i renomowany zespół programistów z Wielkiej Brytanii Deep Red (twórcy m.in. Beach Life i Monopoly Tycoon) oficjalnie ogłosili rozpoczęcie prac nad projektem nowej gry, której robocza nazwa brzmi Heart of Empire: Rome. Sama gra należeć będzie do gatunku z serii Tycoon, w której staniemy przed zadaniem budowy i zarządzania miastem w starożytnym Rzymie.

Krótki przegląd broni pancernej cz.6
Krótki przegląd broni pancernej cz.6

Wojak, 21 sierpnia 2004, 09:53

Radziecki IS-2 to już przedostatni z krótkiej kolekcji zaprezentowanych w tym tygodniu na stronach GRY-OnLine czołgów. Zarówno ten, jak i jeszcze wiele innych będzie już niedługo można spotkać w grze Codename Panzers Faza Pierwsza.

KOTOR 2: The Sith Lords na tegoroczną gwiazdkę
KOTOR 2: The Sith Lords na tegoroczną gwiazdkę

Kull, 21 sierpnia 2004, 09:25

Kilka dni temu informowaliśmy o problemach LucasArts i bardzo niejasnej przyszłości niezapowiedzianej co prawda jeszcze oficjalnie, trzeciej części Knights of the Old Republic. Dziś na szczęście mamy dobre wieści ze świata Gwiezdnych Wojen: LucasArts w oficjalnym oświadczeniu prasowym oznajmił, iż sequel gry Star Wars: KOTOR pojawi się na sklepowych półkach jeszcze tej zimy.

Pierwszy trailer Grand Theft Auto: San Andreas już dostępny!
Pierwszy trailer Grand Theft Auto: San Andreas już dostępny!

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2004, 08:30

Prezentując Wam we wtorek garść nowych szczegółów na temat Grand Theft Auto: San Andreas, wspomnieliśmy również o pierwszym trailerze, reklamującym ten wielce oczekiwany tytuł. Zgodnie z zapowiedziami, krótki film pojawił się już w sieci a wraz z nim kilkanaście nowych screenshotów.

Ujawniono datę premiery Miami Vice
Ujawniono datę premiery Miami Vice

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2004, 06:47

W dniu wczorajszym, firma Davilex Games podała do publicznej wiadomości oficjalną datę premiery gry Miami Vice, której fabułę oparto o serial kryminalny pod tym samym tytułem, swego czasu święcący tryumfy także i w naszym kraju.