Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 sierpnia 2004

Szersza obsada BloodRayne ujawniona
Szersza obsada BloodRayne ujawniona

Calypso, 17 sierpnia 2004, 18:54

Aktorzy Michelle Rodriguez, Matt Davis i Michael Madsen wezmą udział w tworzeniu filmu BloodRayne. Dołączą oni do podanych już wcześniej: Kristianny Loken (gwiazda Terminatora 3) i Sir Bena Kingsleya (występował m.in. w Liście Schindlera).

Marine Heavy Gunner: Vietnam w sklepach

Elrond, 17 sierpnia 2004, 15:51

Jak poinformowała firma Groove Games, w drodze do sklepów znajduje się jej najnowsza pozycja, Marine Heavy Gunner: Vietnam. W grze tej zostaniemy przeniesieni na pola bitewne Wietnamu, gdzie naszym celem będzie wytropienie i zlikwidowanie bezwzględnego przywódcy wrogich oddziałów oraz uwolnienie wziętych do niewoli towarzyszy. Tłem akcji będą dżungle, okolice rzek, podziemne tunele czy silnie ufortyfikowane wzgórza.

Powrót do przeszłości, czyli RTS w dwóch wymiarach
Powrót do przeszłości, czyli RTS w dwóch wymiarach

ComCo, 17 sierpnia 2004, 14:40

Duet wydawniczy Cypron Studios - Crystal Interactive postanowił przypomnieć światu o istnieniu dwuwymiarowych strategii czasu rzeczywistego, w których bardziej od taktyki liczyła się liczba jednostek i ich siła ognia. W Sieci ukazało się bowiem grywalne demo gry wydanej w odległym, 2001 roku, tj. State of War: Warmonger.

Kolejne szczegóły na temat GTA: San Andreas
Kolejne szczegóły na temat GTA: San Andreas

Kull, 17 sierpnia 2004, 14:39

Internet eksploduje ilością zwiastunów najnowszej części Grand Theft Auto, tymczasem Rockstar nadal zaskakuje graczy nowymi informacjami o tym czego możemy spodziewać się po nadchodzącym wielkimi krokami złodzieju samochodów z San Andreas. Najnowsze szczegóły dotyczą trzech tajemniczych słów: włamania, piłka, sklep.

TA Spring – silnik stworzony przez graczy
TA Spring – silnik stworzony przez graczy

[email protected], 17 sierpnia 2004, 14:18

Total Annihilation to RTS, który, pomimo sporego już wieku (jego premiera miała miejsce w 1997 roku), szczyci się bardzo liczną i aktywną społecznością graczy. Jedną z perełek tej wspólnoty jest grupa Swedish Yankspankers, która wsławiła się stworzeniem naprawdę profesjonalnych dodatków i modyfikacji do swojej ulubionej gry. Obecnie wspomniany zespół pracuje nad autorskim, trójwymiarowym silnikiem o nazwie TA Spring, który ma mieć zastosowanie w tworzeniu gier z gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Kolejna gra w Wietnamie ukończona

[email protected], 17 sierpnia 2004, 14:12

Firma SCi Entertainment ogłosiła, że jej gra, Conflict: Vietnam, weszła w tzw. złoty status. Oznacza to ni mniej ni więcej, iż kolejna odsłona serii, która na całym świecie sprzedała się już w 3,5 miliona egzemplarzy, trafiła do tłoczni. W sklepach powinna się pojawić już 3 września bieżącego roku.

Zmiany na GRY-OnLine – Część pierwsza 17 Sierpnia 2004

Soulcatcher, 17 sierpnia 2004, 13:06

Witajcie Drodzy Czytelnicy. Jak co roku, pod koniec wakacji, przygotowaliśmy dla was porcję zmian w funkcjonalności wortalu www.gry-online.pl. Mamy nadzieję że modernizacja spodoba wam się, a teraz kilka słów objaśnienia.

Amerykanie do gry sieciowej preferują komputery klasy PC
Amerykanie do gry sieciowej preferują komputery klasy PC

Speed, 17 sierpnia 2004, 10:47

Organizacja NPD Group, na co dzień zajmująca się przygotowywaniem wszelkiej maści list popularności gier komputerowych w Stanach Zjednoczonych, przygotowała nowy raport. Sprawozdanie „Online Gaming: The Consumer Perspective for PC and Video Games”, jak sama nazwa wskazuje, mówi o grze sieciowej i wszelkich danych z nią związanych.

Strona The Fall: Last Days of Gaia odświeżona
Strona The Fall: Last Days of Gaia odświeżona

Speed, 17 sierpnia 2004, 10:11

Berlińska grupa developerska Silver Style Entertainment, odpowiedzialna za tworzenie innowacyjnej gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia, poinformowała właśnie o odświeżeniu oficjalnej strony internetowej tego tytułu. Na nowej-starej witrynie znaleźć można przede wszystkim garść nowych obrazków z tej bardzo ciekawie zapowiadającej się gry.

GoldenEye: Rogue Agent - dobry DJ tutaj gra!

eLKaeR, 17 sierpnia 2004, 10:10

Akronim DJ przed pseudonimem lub rzadziej imieniem i nazwiskiem dość często sprawia, iż konkretny człowiek za pośrednictwem odpowiedniego zmieniania płyt z muzyką zyskuje niezwykłą władzę np. nad tłumem spoconych mężczyzn w białych rękawiczkach i cokolwiek wyzywająco ubranych kobiet. Jednakże żaden DJ [email protected] z prowincjonalnej tancbudy nie posiada nawet elementarnej cząstki klasy, reprezentowanej przez DJ’a Paula Oakenfolda. Ten światowej sławy artysta stworzył w przeszłości m.in. przebojowy remix piosenki Elvisa Presley’a pt. Rubberneckin’, jak również ścieżkę dźwiękową do filmu The Bourne Identity (Tożsamość Bourne’a), Austin Powers in Goldmember (Austin Powers i Złoty Członek) i The Matrix Reloaded (Matrix Reaktywacja). Natomiast teraz rzeczony osobnik zamierza odcisnąć swoje piętno na nowych grach wirtualnych ze stajni Electronic Arts.

Krótki przegląd broni pancernej cz.2
Krótki przegląd broni pancernej cz.2

Wojak, 17 sierpnia 2004, 09:12

Dzisiaj przedstawiamy Wam garść informacji na temat kolejnego czołgu, z którym niejednokrotnie będziemy mogli się zetknąć w grze Codename Panzers. Tym razem parę słów o jednym z najsłynniejszych czołgów radzieckich...

Ghosthunter także na PC?
Ghosthunter także na PC?

ComCo, 17 sierpnia 2004, 07:49

Europejska premiera konsolowej wersji (wyłącznie Sony PlayStation 2) gry Ghosthunter miała miejsce jakiś czas temu, natomiast dzisiaj na światło dzienne wypłynęły pierwsze informacje dotyczące wydania opisywanego tytułu na platformie PC. O ile jednak producent programu, firma Namco, milczy w tej sprawie, o tyle Entertainment Software Ratings Board (ESRB) - organizacja zajmująca się przydzielaniem odpowiednich ograniczeń wiekowych dla gier - wyraźnie zaznacza przyszłą obecność edycji PeCetowej.

Dwayne Johnson nie zagra głównej roli w filmie Doom

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2004, 07:04

Podczas konferencji prasowej, podsumowującej zakończoną właśnie, kolejną edycję turnieju Quakecon, włodarze firmy id Software oficjalnie potwierdzili, że Dwayne „The Rock” Johnson nie wcieli się w rolę Johna Grimma, głównego bohatera filmu Doom.

Kolejny przeciek - scenariusz Half-Life 2 w pakiecie z Counter-Strike Source?

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2004, 06:45

Wszystko wskazuje na to, że firma Valve Software dopuściła się fatalnej pomyłki. Według serwisu HL2 World, wytypowani subskrybenci programu Cyber Cafe, którzy otrzymali do testów najnowszą odsłonę Counter-Strike’a o nazwie Source, zupełnie nieświadomie stali się również posiadaczami skryptu, ujawniającego szczegóły warstwy fabularnej Half-Life 2.

Top 10 gier na PC w UK (17/08/04)

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2004, 06:10

Oto przed Wami kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już trzydziestą trzecią w tym roku i obejmuje tydzień od 8 do 14 sierpnia. Na pierwszym miejscu Doom 3 – tego można było się spodziewać.