Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2004

Kiedy premiera Half-Life 2?
Kiedy premiera Half-Life 2?

[email protected], 27 sierpnia 2004, 15:53

EBgames to jeden z największych na świecie sklepów sprzedających gry komputerowe. Pozycja taka sprawia, że często dysponuje on informacjami o terminach pojawienia się gier na rynku, jeszcze przed przeniknięciem ich do mediów. Po wydaniu Doom 3, wszyscy najbardziej łakomie oczekują wszelkich informacji o grze Half-Life 2. I choć o premierze tego tytułu powiedziano już wiele, nawet za wiele, to informacja podesłana przez sklep EBgames spowodowała wiele szumu.

Rusza kampania promocyjna PlayStation 2...
Rusza kampania promocyjna PlayStation 2...

[email protected], 27 sierpnia 2004, 14:52

...choć może odpowiedniejsze byłoby stwierdzenie: nadjeżdża. Wszystko dlatego, że specjaliści od marketingu w Sony Poland uznali, że dobrym pomysłem na reklamę ich konsoli będzie wykorzystanie środków komunikacji miejskiej. Dzięki temu, od dziś, w siedmiu wybranych miastach Polski pojawią się autobusy i tramwaje z planszami reklamowymi „PlayStation 2 - teraz 699 zł”.

Króliczek Playboya w grze Playboy: The Mansion

Speed, 27 sierpnia 2004, 13:33

Piękne panie w grach komputerowych, kuszące graczy swym urokiem i... niedostępnością, nie dziwią w dzisiejszych czasach nikogo. Tym bardziej, jeśli tytuł takiej gry to Playboy: The Mansion. Ubisoft, wydawca rzeczonego programu poinformował dziś, że zaangażował do akcji promocyjnej znaną w Wielkiej Brytanii modelkę, jednego z króliczków Playboya, Natalie Denning. Wszystko wskazuje też na to, że seksowną piękność ujrzymy również w samej grze.

Starcraft w 3D!

[email protected], 27 sierpnia 2004, 13:26

Mody stworzone przez graczy-fanatyków mogą być cudowne, na ogół są jednak po prostu przeciętne. Z pewnością brawa należą się jednak ekipie odpowiedzialnej za Project Revolution. Grupa ta pracuje nad projektem, który wykorzystując silnik Warcraft III, przeniesie płaską grafikę słynnego Starcraft: Brood War w trzeci wymiar.

Rewelacyjne odkrycia dotyczące dema ROME: Total War
Rewelacyjne odkrycia dotyczące dema ROME: Total War

Kull, 27 sierpnia 2004, 11:55

Po premierze demonstracyjnej wersji ROME: Total War w świecie miłośników tej serii zawrzało. Kolejne mody do grywalnego dema powstają jak grzyby po deszczu, co więcej dociekliwi gracze odkryli w plikach dema informacje dotyczące nadchodzącej wielkimi krokami pełnej wersji ROME. To jednak dopiero początek dobrych wieści.

Rynkowy debiut Wish dopiero w drugim kwartale 2005 roku
Rynkowy debiut Wish dopiero w drugim kwartale 2005 roku

ComCo, 27 sierpnia 2004, 11:12

Do worka gier z etykietką "opóźnione" trafił kolejny tytuł. Tym razem padło na produkcję MMOcRPG, tworzoną w debiutującym na rynku studiu developerskim Mutable Realms oraz zatytułowaną Wish. Komercyjny start programu przesunięto bowiem z pierwszego na drugi kwartał 2005 roku.

Top 10 gier w US (27/08/04)

Krystian Smoszna, 27 sierpnia 2004, 10:52

Przedstawiamy Wam kolejne notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD (tydzień od 8 do 14 sierpnia). Na pierwszym miejscu, podobnie jak poprzednio, Doom 3 – co zresztą nie powinno nikogo dziwić. Taki stan utrzyma się zapewne do czasu debiutu rynkowego Half-Life 2 lub drugiej odsłony The Sims.

NFS: Underground 2 i Burnout 3: Takedown - partnerskie dema
NFS: Underground 2 i Burnout 3: Takedown - partnerskie dema

Speed, 27 sierpnia 2004, 10:27

Konsorcjum wydawnicze Electronic Arts ogłosiło w dniu dzisiejszym, że na płytce z Need For Speed: Underground 2, obok pełnej wersji tej gry dostępna będzie również grywalna wersja demonstracyjna innego programu spod szyldu EA, Burnout 3: Takedown – i vice versa. Premiera najnowszego NFS’a planowana jest na listopad (PC, PS2, Xbox, GameCube i GBA), natomiast trzecia część Burnout trafi do rąk graczy już kilkanaście dni, 8 września (wyłącznie na konsole PS2 oraz Xbox).

Atari rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń na beta-testy Sid Meier's Pirates!

Krystian Smoszna, 27 sierpnia 2004, 10:20

Koncern Atari poinformował w dniu wczorajszym, że rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń od wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w oficjalnych beta-testach najnowszej wersji klasycznego hitu o nazwie Sid Meier’s Pirates! Jeśli marzysz o tym by mieć wpływ na ostateczny kształt tej gry, musisz oczywiście wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

S.T.A.L.K.E.R. jednak bez trybu cooperative?

ComCo, 27 sierpnia 2004, 10:15

W ostatnim newsie dotyczącym gry akcji/FPS, pt. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, padło zdanie o tym, że tryb kooperacji (rozgrywka multiplayer) będzie najpewniej dołączony do jednej z poprawek systemowych gry. Owa informacja została oparta na wypowiedzi anonimowego członka zespołu GCS Game World i - jak to zwykle z anonimowymi wypowiedziami bywa - nijak ma się do rzeczywistości.

Hity lipca 2004 wg GameSpot

Speed, 27 sierpnia 2004, 10:04

Prezentujemy ranking najlepszych gier w miesiącu lipiec według zagranicznego serwisu branżowego, GameSpot. W porównaniu z poprzednią edycją, zaszło kilka istotnych zmian. Na pierwszym miejscu w kategorii PC co prawda nadal pozostaje City of Heroes, jednak jest to jedyny spójny element z wydaniem czerwcowym.

Powstanie kolejny produkt z serii Soldiers
Powstanie kolejny produkt z serii Soldiers

Kull, 27 sierpnia 2004, 09:10

Fani Soldiers: Ludzie Honoru mogą spodziewać się w najbliższym czasie kolejnego produktu z tytułem ich ulubionej gry. Niewiadomo jednak czy będzie to dodatek rozszerzający podstawową wersję programu, czy też sequel Soldiers. Co jednak najważniejsze, każdy może w bardzo prosty sposób wpłynąć na wygląd i kształt kolejnego produktu od Best Way.

Codename Panzers Faza Pierwsza - polska premiera...
Codename Panzers Faza Pierwsza - polska premiera...

Michał Bobrowski, 27 sierpnia 2004, 00:00

27 sierpnia 2004 roku, czyli właśnie dzisiaj, na rodzime półki sklepowe trafi gra Codename Panzers Faza Pierwsza. Dla wielu będzie to w końcu znakomita okazja, aby osobiście przekonać się, czy najgłośniejsza tego roku medialna wrzawa, jaka wybuchła wokół tego tytułu ma swoje głębokie uzasadnienie czy też jest raczej typowym efektem „sezonu ogórkowego w pełni”.