Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 sierpnia 2004

BloodRayne 2 - bonus w zamówieniu przedpremierowym
BloodRayne 2 - bonus w zamówieniu przedpremierowym

ComCo, 22 sierpnia 2004, 19:08

Miłośnicy rudowłosej Rayne z dużą niecierpliwością wypatrują drugiej części jej wirtualnych przygód, kinowego filmu z Kristanną Loken w roli głównej oraz przygotowywanego komiksu. Tymczasem, firma Majesco postanowiła pokazać, dlaczego przedpremierowe zamówienia nadchodzących pozycji opłacają się bardziej, niż kupowanie gry po jej rynkowym debiucie.

Midway na targach Game Stars Live 2004
Midway na targach Game Stars Live 2004

ComCo, 22 sierpnia 2004, 18:34

Korporacja wydawnicza Midway oficjalnie potwierdziła swoje uczestnictwo w imprezie o nazwie Game Stars Live 2004 - zupełnie nowej ekspozycji w branży elektroniczno-rozrywkowej, która odbędzie się w dniach 1-5 września bieżącego roku, w hali wystawowej ExCeL w Londynie. Na stoisku firmy, graczom zaprezentowane zostaną trzy tytuły.

Doom 3 - Tryb kooperacji pułapką dla naiwnych

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2004, 14:55

W ubiegły piątek minął tydzień odkąd Doom 3 dostępny jest na polskim rynku. Zapewne wielu z Was może pochwalić się już ukończeniem gry, być może nawet na ostatnim poziomie trudności. Co w takim wypadku robić dalej? Odstawić grę na półkę, spróbować swoich sił w trybie Multiplayer a może skorzystać z licznych modyfikacji? Jeśli myślisz o tym ostatnim, warto dobrze rozeznać się w sytuacji, gdyż rzekome „ulepszenie” programu, w wielu przypadkach kończy się utratą numeru seryjnego.

Klasyczna przygodówka Future Boy! oficjalnie zapowiedziana

Kull, 22 sierpnia 2004, 12:40

The General Coffee Company (firma z Toronto zajmująca się kinematografią i wspomagająca nowoczesne projekty filmowe) ogłosiła trwanie zaawansowanych prac nad grą przygodową o nazwie Future Boy!. Niezwykłość gry ma polegać na odwołaniu się jej twórców do samych korzeni tego gatunku i wydanie programu na kilka nietypowych platform.

Pierwsze testy wydajności Half-Life 2
Pierwsze testy wydajności Half-Life 2

Kull, 22 sierpnia 2004, 11:20

Redakcja serwisu Virtual-Zone opublikowała testy wydajności dziewięciu kart graficznych w środowisku gry Half-Life 2, czyli Source Engine. Próbie zostały poddane karty ATI i NVIDIA z wyższego i średniego przedziału cenowego. Zamieszczone wyniki zostały stworzone na podstawie Half-Life 2 Stress Test, jakim nazwano timedemo Half-Life 2, które można było oglądać na E3 z 2003 roku. Demo to charakteryzuje się dużą ilością efektów specjalnych silnika Source, włączając w to bump-mapping, sub-divided surfaces i light blooming.

Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona trzecia)
Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona trzecia)

Kull, 22 sierpnia 2004, 10:44

Na polski rynek już za kilka dni trafi specjalne wydanie gry Tony Hawk's Pro Skater 4, które swoją niezwykłość zawdzięcza ścieżce dźwiękowej stworzonej przez brzmienia De La Soul, Run DMC, N.W.A, Offspring, System of a Down oraz utwory wykonawców polskich: Tede, Mezo, O.S.T.R, Fisz, Wujek Samo Zło i Człowiek Nowej Ery, Tymon i Sweet Noise. Dziś przyjrzymy się dokładnie osobnikowi który przybrał pseudonim artystyczny Fisz.

Krótki przegląd broni pancernej cz.7
Krótki przegląd broni pancernej cz.7

Wojak, 22 sierpnia 2004, 10:37

Przedstawieniem informacji na temat jednego z najbardziej znanym niemieckich czołgów II Wojny Światowej - Tygrysa kończymy krótki przegląd typów uzbrojenia, z którymi już wkrótce będziemy mieli możliwość zmierzyć się (lub też przejąć nad nimi kontrolę...) w grze Codename Panzers – Faza Pierwsza.