Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 sierpnia 2004

Poradnik: Soldiers: Ludzie Honoru

Redakcja GRYOnline.pl, 10 sierpnia 2004, 19:54

Poradnik do strategicznej gry Soldiers: Ludzie Honoru. Opisane w nim rozwiązania i pomysły na ukończenie kolejnych misji, są tylko jednym z kilku możliwych wariantów (choć najczęściej tym najwłaściwszym).

Pontony odpływają!
Pontony odpływają!

Redakcja GRYOnline.pl, 10 sierpnia 2004, 19:27

Jutro, 11 sierpnia upływa termin zgłaszania się chętnych do wzięcia udziału w trzeciej imprezie GOL Adventure – spływie wieloosobowymi pontonami Przełomem Dunajca.

Digital Jesters zapowiada swój udział na imprezach Game Stars Live i EGN

Krystian Smoszna, 10 sierpnia 2004, 19:20

Firma Digital Jesters potwierdziła w dniu dzisiejszym swój udział w dwóch imprezach, które pomiędzy pierwszym i piątym września odbędą się w londyńskim Centrum ExCeL: Game Stars Live i The European Games Network.

Anarchy Online: Alien Invasion w "złocie"

Krystian Smoszna, 10 sierpnia 2004, 18:49

Firma Funcom poinformowała w dniu dzisiejszym o formalnym zakończeniu prac nad nowym dodatkiem do gry Anarchy Online, zatytułowanym Alien Invasion. Program osiągnąwszy „złoty” status powędrował do tłoczni, co formalnie oznacza jego rychłe pojawienie się na rynku.

Codename: Panzers blisko – historycy biją na alarm
Codename: Panzers blisko – historycy biją na alarm

[email protected], 10 sierpnia 2004, 14:57

Wczoraj i dziś, w polskich mediach, nawet tych niezwiązanych z grami komputerowymi (np. TVN 24, Wprost), pojawił się najnowszy tytuł z oferty firmy Cenega Poland. Polski dystrybutor nie zdecydował się jednak na agresywną kampanię reklamową gry Codename: Panzers – Faza Pierwsza, a do telewizji trafił za sprawą interwencji historyków, którzy zarzucają jej przekłamania historii.

Twórca serii Final Fantasy pracuje nad dwoma nowymi grami
Twórca serii Final Fantasy pracuje nad dwoma nowymi grami

Speed, 10 sierpnia 2004, 13:59

Hironobu Sakaguchi, były szef produkcji studia Square Soft (odpowiedzialnego za popełnienie legendarnej serii gier Final Fantasy) zdradził na łamach japońskiego serwisu branżowego, że wraz z nowopowstałą małą grupą Mist Walker pracuje nad dwoma grami z gatunku RPG. Szczegóły tychże produkcji, począwszy od tytułów, skończywszy na docelowych platformach jak dotąd nie są znane.

Demo Myst IV: Revelation czeka na właścicieli

Speed, 10 sierpnia 2004, 13:05

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (o których pisaliśmy w poprzednią sobotę) Ubisoft opublikował wersję demonstracyjną gry Myst IV: Revelation. Wraz z demem podane zostały wymagania sprzętowe – spokojnie, są one stosunkowo niewielkie.

Do czego potrzebujemy kodów?

[email protected], 10 sierpnia 2004, 12:39

Choć o wychowaniu i dobrym zachowaniu mówi się nam od maleńkości, to problem moralności poruszany jest na poważnie dopiero w liceach. Temat podnoszony jest podczas spotkania z Zenonem z Kition i jego stoikami, dla których najważniejsza jest cnota wyrażona m.in. moralnie poprawnym zachowaniem. Nie wiedzieć czemu, w szkołach nikt nie zauważa sprawy oszukiwania w grach komputerowych ;-).

Co Zuxxez pokaże na Games Convention 2004?
Co Zuxxez pokaże na Games Convention 2004?

[email protected], 10 sierpnia 2004, 12:39

Niemiecka firma Zuxxez, powiązana z polską grupą developerską Reality Pump, postanowiła skupić się w trakcie wystawy Games Convention 2004 w Lipsku na produktach stworzonych przez naszych rodaków. Informowaliśmy już, że targi rozrywki u naszych zachodnich sąsiadów będą pierwszą okazją do obejrzenia gry KnightShift 2: Curse of Souls, teraz znamy więcej szczegółów.

Cenega na targach European Games Network

Speed, 10 sierpnia 2004, 12:34

Doskonale znany polskim graczom wydawca Cenega Publishing zapowiedział swoją obecność na tegorocznych targach European Games Network (EGN), odbywających się w Londynie w dniach 1-3 września, br. Na stanowisku 409 zaprezentowane zostaną nadchodzące pozycje naszego dystrybutora, prężnie działającego również poza granicami Polski (m.in. Wielka Brytania, Węgry, Czechy i Słowacja).

Pierwsze informacje i obrazki z gry Wings of War
Pierwsze informacje i obrazki z gry Wings of War

Speed, 10 sierpnia 2004, 11:44

Sympatycznie zapowiadająca się podniebna strzelanina Wings of War firmy Gathering, zadebiutuje w naszym kraju już niedługo, bo 17 sierpnia. Dziś natomiast przygotowaliśmy dla Was garść informacji wraz z pierwszymi obrazkami z tej gry, opublikowanymi przez producenta.

Guild Wars - beta testy w październiku

Speed, 10 sierpnia 2004, 11:07

Nowy MMOcRPG znanego zespołu ArenaNet, składającego się z ludzi pracujących w przeszłości nad takimi grami jak Diablo, Warcraft czy Starcraft, wejdzie w fazę beta testów w październiku, br. Wcześniej informowaliśmy o oficjalnym przesunięciu daty premiery na drugą połowę 2005 roku (vide news „Wyniki finansowe NCsoft za Q2 2004”).

Pierwsze beta testy Counter-Strike Source ruszają już jutro

Speed, 10 sierpnia 2004, 10:22

Wszyscy subskrybenci programu Cyber Cafe firmy Valve Software już jutro rozpoczną pierwsze beta testy Counter-Strike Source, wielkiego następcy legendarnego CS’a. W założeniu wszystko miało ruszyć już piątego sierpnia, jednakże Valve postanowiło przesunąć datę rozpoczęcia testów, właśnie do jutra.

Hot Rod: Garage to Glory wkrótce w sprzedaży, demo już jest
Hot Rod: Garage to Glory wkrótce w sprzedaży, demo już jest

Speed, 10 sierpnia 2004, 09:56

Następca Hot Rod American Street Drag, gry niewielkiego studia Conopy Games i znanego wydawcy niskobudżetowych produkcji ValuSoft, gra Hot Rod: Garage to Glory wkrótce pojawi się w sprzedaży – poinformowali przedstawiciele tej drugiej firmy. Wraz z tą informacją opublikowane zostało od razu grywalne demo, ograniczone jedynie limitem czasowym.

Drugi dodatek do Hidden And Dangerous 2?

ComCo, 10 sierpnia 2004, 08:41

Wygląda na to, że Sabre Squadron nie jest jedynym rozszerzeniem taktycznej gry akcji Hidden And Dangerous 2, które zamierza wydać korporacja Take 2 Interactive. Oficjalnych informacji nt. drugiego dodatku jeszcze nie ujawniono, chociaż w planie wydawniczym holenderskiego dystrybutora gier, firmy Micromedia, można znaleźć garść poszlak w tej sprawie.

Gra Starship Troopers (2005) doczekała się swojego miejsca w Sieci
Gra Starship Troopers (2005) doczekała się swojego miejsca w Sieci

ComCo, 10 sierpnia 2004, 08:04

Wojna pomiędzy ludźmi, a okrutną rasą robali - Arachnidów była głównym tematem książki Roberta A. Heinleina, zaś następnie dała podłoże do dwóch filmów kinowych oraz gry komputerowej. Firma Empire Interactive nie zamierza jedynak rezygnować z eksploatacji rzeczonego tytułu, czego dowodem jest nadchodząca taktyczna gra akcji, zatytułowana (po prostu) Starship Troopers.

QuakeCon 2004: czy nVidia pokaże światu nową kartę graficzną?

ComCo, 10 sierpnia 2004, 07:36

Pomimo tego, że tegoroczny QuakeCon nie będzie obfitował w premierowy pokaz żadnej nowej gry First Person Shooter, to nie zabraknie na nim innych, równie atrakcyjnych niespodzianek. Uczestnicy mogą spodziewać się m.in. rozbudowanego turnieju Doom III oraz specjalnego pokazu nowych produktów korporacji nVidia.

Top 10 gier na PC w UK (10/08/04)

Krystian Smoszna, 10 sierpnia 2004, 00:18

Oto kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już trzydziestą drugą w tym roku i obejmuje tydzień od 1 do 7 sierpnia. W porównaniu z poprzednim zestawieniem, wyniki nie uległym większym zmianom. Trzy gry, które uplasowały się ostatnio na podium, obroniły swoje pozycje.