Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2004, 12:34

autor: Speed

Cenega na targach European Games Network

Doskonale znany polskim graczom wydawca Cenega Publishing zapowiedział swoją obecność na tegorocznych targach European Games Network (EGN), odbywających się w Londynie w dniach 1-3 września, br. Na stanowisku 409 zaprezentowane zostaną nadchodzące pozycje naszego dystrybutora, prężnie działającego również poza granicami Polski (m.in. Wielka Brytania, Węgry, Czechy i Słowacja).

Doskonale znany polskim graczom wydawca Cenega Publishing zapowiedział swoją obecność na tegorocznych targach European Games Network (EGN), odbywających się w Londynie w dniach 1-3 września, br. nNa stanowisku 409 zaprezentowane zostaną nadchodzące pozycje naszego dystrybutora, prężnie działającego również poza granicami Polski (m.in. Wielka Brytania, Węgry, Czechy i Słowacja).

Oto gry, które zaprezentowane zostaną przez Cenegę:

Cenega na targach European Games Network  - ilustracja #1

Creature Conflict: The Clan Wars to gra łącząca w sobie rozrywkę taktyczną i strategię czasu rzeczywistego, wykonana w humorystycznym stylu znanym z filmów rysunkowych.

Cenega na targach European Games Network  - ilustracja #2

The Roots to gra inspirowana kulturą Dalekiego Wschodu. Gracz wciela się w rolę Yana, Opiekuna Drzewa Życia, zapewniającego pokój w krainie Lorath. Drzewo to jednak zamiera. Starożytna bitwa między dobrem i złem rozpoczyna się na nowo.

Cenega na targach European Games Network  - ilustracja #3

UFO: Aftershock to kontynuacja wydanej w 2003 roku gry UFO: Aftermath. Produkt ten łączy w sobie elementy znane z taktycznych misji z typową, strategiczną grą.

Cenega na targach European Games Network  - ilustracja #4

El Matador to nowa gra akcji studia Plastic Reality Technologies, w której główny bohater jest obserwowany z perspektywy trzeciej osoby (widok TPP). „El Matador” łączy elementy prostych gier taktycznych i popularnych „skradanek”. Bohater może pozostawać w ukryciu co znacząco ułatwi mu wykonanie niektórych zadań. W wielu miejscach jest to wręcz obowiązkowe i odkrycie swej pozycji zaowocuje zawaleniem całego zadania.

Cenega na targach European Games Network  - ilustracja #5

Shade: Wrath of Angels to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, dedykowana graczom o mocnych nerwach. Akcja toczy się w małym, prowincjonalnym europejskim miasteczku. Gracz przybywa tu jako wysłannik samego Watykanu w celu wyjaśnienia doniesień miejscowego księdza o rzekomym cudzie. Już w chwili, gdy wysiada z pociągu czuje, że coś wisi w powietrzu, coś w tym miejscu jest nie tak. Kałuża krwi ze śladami zębów na szyi wydaje się jego przeczucia potwierdzać.

Targi EGN organizowane są przez organizację ELSPA (Entertainment & Leisure Software Publishers Association), skupiającą wokół siebie producentów, dystrybutorów oraz samych użytkowników gier komputerowych. Więcej o imprezie – na oficjalnej witrynie internetowej, mieszczącej się pod adresem www.europeangamesnetwork.co.uk.