Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Shade: Wrath of Angels (PC)
OkładkaShade: Wrath of Angels (PC)

Shade: Gniew Aniołów PC

Shade: Wrath of Angels

Shade: Wrath of Angels to utrzymana w konwencji horroru gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby autorstwa studia Black Element Software. Gracze wysłani zostają do małego miasteczka w Europie, gdzie zaczynają dziać się nadnaturalne zjawiska.

Przygodowe | TPP | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shade: Gniew Aniołów Premiera PC

1października2004

pudełko PL

13października2004

producent: Black Element Software wydawca: 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Shade: Wrath of Angels to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, dedykowana graczom o mocnych nerwach. Akcja toczy się w małym, prowincjonalnym europejskim miasteczku. Gracz przybywa tu jako wysłannik samego Watykanu w celu wyjaśnienia doniesień miejscowego księdza o rzekomym cudzie. Już w chwili, gdy wysiada z pociągu czuje, że coś wisi w powietrzu, coś w tym miejscu jest nie tak. Niedługo, kiedy znajduje księdza, który zawiadomił o cudzie, w kałuży krwi ze śladami zębów na szyi, jego przeczucia wydają się całkowicie potwierdzać. Rzekomy cud okazuje się nie być dziełem sił dobra. W tym momencie zaczyna się właściwa rozgrywka, musimy odkryć starożytną zagadkę, którą kryje miasteczko i jego okolice. Shade to połączenie interesującej fabuły, dynamicznej walki oraz licznych zagadek. Do przejścia czeka ponad 50 poziomów, umiejscowionych m.in. w opuszczonej wiosce, bazie wojskowej i jej sekretnych laboratoriach, starym zamku templariuszy, diabelskiej wieży, przeklętej kopalni i wielu innych miejscach rodem z najstraszniejszego horroru. Przed nami liczni demoniczni przeciwnicy, a w naszych rękach szereg rzeczywistych broni oraz wiara, święcona woda i krucyfiks. Shade: Wrath of Angels posiada wyrafinowaną trójwymiarową oprawę graficzną, a całość przepełniona jest wszechobecnym klimatem grozy.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 656 głosów czytelników.

Shade: Gniew Aniołów cena w dniu premiery: 89,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Shade: Gniew Aniołów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Shade: Gniew Aniołów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 4 GB HDD