Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Nocturne (PC)
OkładkaNocturne (PC)

Nocturne PC

Nocturne to przygodowa gra akcji wyprodukowana przez studio deweloperskie Terminal Reality. Gracz wciela się w członka rządowej agencji Spookehouse, a jego zadaniem jest wyplenienie stworów ciemności zamieszkujących alternatywny świat, stylizowany na lata 30. ubiegłego wieku.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nocturne Premiera PC

28października1999

pudełko PL

29sierpnia2001

producent: Terminal Reality wydawca: Gathering of Developers wydawca PL: Play-It Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gracz wciela się w postać członka agencji rządowej Spookehouse. Dostaje on zadanie rozwiązania tajemnic ponadnaturalnych misteriów i wyeliminowania zła z alternatywnego świata utrzymanego w klimatach lat 30-tych. Rozgrywce towarzyszy niewyobrażalne napięcie, a emocje sięgają zenitu podczas pojawiania się chcących pochłonąć całe światło istot ciemności. Atmosfera horroru sprawia, że tytuł ten powinien znaleźć się w kolekcji każdego wielbiciela opowieści grozy.

Podczas gry spotykamy wiele różnorodnych stworów ciemności m.in.: wilkołaki, zombie i wampiry. Wszystkie obdarzone są doskonałą sztuczną inteligencją. Poznamy zróżnicowane środowisko gry: od górskich zamczysk do podziemnych świątyń, od pociągów pospiesznych do paryskich cmentarzy. Cała rozgrywka toczy się w pełni trójwymiarowym otoczeniu, które obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Mroczny klimat potęgowany jest efektami przestrzennego dźwięku wykorzystującego technologię KASE oraz Dolby Pro Logic.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 242 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Nocturne: 16+

Nocturne Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D