Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 sierpnia 2004

Premier Manager 2004/2005 zapowiedziany
Premier Manager 2004/2005 zapowiedziany

Speed, 15 sierpnia 2004, 22:15

Studio ZOO Digital Publishing, którego część pracowników pracowała niegdyś w firmie Gemlin Graphics, zaanonsowało kontynuację niedawno reaktywnej gry-legendy, „Premier Manager”. Wydanie 2004/2005, tak jak w przypadku poprzedniej wersji, dedykowane będzie trzem platformom: PC, PS2 oraz GBA.

Wersja demonstracyjna DOOM 3 najdalej za dwa tygodnie

Speed, 15 sierpnia 2004, 13:05

Sprzedaż DOOM 3 w pierwszych dniach jest wręcz rewelacyjna. Legalną kopię nowego dzieła id Software w samej Wielkiej Brytanii nabyło ponad trzysta tysięcy osób (vide wiadomość „DOOM 3 niczym ciepłe bułeczki”). Wydawca, firma Activision, jest przekonany, że ich nowa gra jest najchętniej kupowanym tytułem, dedykowanym „pecetom”, w całej historii branży gier komputerowych. Na tegorocznej imprezie fanów id Software, QuakeCon 2004 przedstawiciele producenta zdradzili kolejną garść wiadomości, związanych z trzecią częścią DOOMa. Najważniejszą z nich jest informacja, że wersja demonstracyjna omawianego programu pojawi się najdalej za dwa tygodnie.

Football Manager 2005 z nową stroną internetową
Football Manager 2005 z nową stroną internetową

Speed, 15 sierpnia 2004, 12:22

Ofensywa studia Sports Interactive i ich sztandarowej gry Football Manager 2005 trwa dalej. Wczoraj informowaliśmy o bardzo ciekawej akcji umieszczania samych graczy w przyszłej bazie danych (wraz z fotkami, etc.), natomiast dziś dowiedzieliśmy się o starcie oficjalnej witryny internetowej nowej gry stwórców serii Championship Manager.

Duke Nukem Forever powstanie na silniku DOOM 3?

Speed, 15 sierpnia 2004, 11:56

Mimo iż premiera trzeciej części DOOMa już za nami – o id Software i pracownikach tego studia nadal głośno. Najnowsze doniesienia sugerują jakoby Duke Nukem Forever, jedna z najdłużej tworzonych gier komputerowych w historii (proces developingu trwa już 7 rok – i końca nie widać), miało powstać na silniku DOOM 3. Co na to przedstawiciele 3D Realms, grupy odpowiedzialnej za nieśmiertelnego Duke’a? Oczywiście – milczą...

Summer Games 2004, czyli igrzyska w Atenach 2004 bez oficjalnej licencji

ComCo, 15 sierpnia 2004, 11:27

W Atenach trwa obecnie rywalizacja sportowców z całego świata o medalowe krążki, a patrząc na liczbę kibiców, których zmagania olimpijczyków przyciągają na stadiony i przed telewizory, tylko kwestią czasu pozostawało wydanie gry komputerowej związanej z tegorocznymi igrzyskami. Niestety, pozyskanie oficjalnej licencji okazało się być zbyt kosztowną inwestycją, dlatego Summer Games 2004 (od firmy Surfside Games Inc.) jest grą sportową, jaka która oferuje graczom kilka dyscyplin w ramach "jedynie" hipotetycznej olimpiady letniej.

Nowy poziom do taktycznej gry akcji Kuma War
Nowy poziom do taktycznej gry akcji Kuma War

ComCo, 15 sierpnia 2004, 10:59

Pracownicy firmy Kuma Reality Games opublikowali osiemnastą misję do swojej taktycznej gry akcji z widokiem FPP, zatytułowanej Kuma War. Jako, że kolejne scenariusze dotyczą aktualnych wydarzeń militarnych (na tym polega innowacyjność produkcji i za to jej twórcy są oskarżani o zarabianie na ludzkim nieszczęściu), nowy poziom odwzorowuje działania z 24 czerwca bieżącego roku.