Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 sierpnia 2004

Top 10 gier na PC w UK (31/08/04)

Krystian Smoszna, 31 sierpnia 2004, 19:47

Oto kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już trzydziestą piątą w tym roku i obejmuje tydzień od 22 do 28 sierpnia. Na czele stawki bez zmian, pod względem ilości sprzedanych kopii, trzeci tydzień z rzędy króluje Doom 3.

Zapraszamy Was na Piknik GOL-a 2004

Soulcatcher, 31 sierpnia 2004, 19:02

Jak co roku mam przyjemność zaprosić Was na Piknik GOL-a 2004. Impreza jest darmowa (to prezent dla Was, nasi drodzy czytelnicy) i przeznaczona dla wszystkich użytkowników naszego wortalu.

Zachodni falstart gry D-Day
Zachodni falstart gry D-Day

ComCo, 31 sierpnia 2004, 18:16

Wszystko szło zgodnie z planem. Ukończenie prac, powielanie i wysłanie ładnie zapakowanych pudełek do sklepów. Problemy z amerykańską wersją D-Day rozpoczęły się jednak w momencie, w którym któryś z graczy chciał zainstalować opisywaną strategię czasu rzeczywistego na swoim komputerze. Ów proces jest bowiem najczęściej niemożliwy do zrealizowania ze względu na nieustannie pojawiający się błąd, wynikający najpewniej ze słabo przeprowadzonych (lub w ogóle NIEprzeprowadzonych!) testów gotowych egzemplarzy produktu.

Splinter Cell: Chaos Theory z unikatowym soundtrackiem
Splinter Cell: Chaos Theory z unikatowym soundtrackiem

ComCo, 31 sierpnia 2004, 17:34

Korporacja Ubi Soft, chcąc przygotować graczy na nadejście kolejnej części „skradankowego” cyklu Splinter Cell o podtytule Chaos Theory, stopniowo publikuje kolejne materiały na temat omawianej pozycji. W niedziele zaprezentowaliśmy Wam zestaw nowych screenshotów, dzisiaj możemy zaś podać nazwisko człowieka odpowiedzialnego za ścieżkę dźwiękową w trzeciej odsłonie przygód Sama Fishera.

Mistrzostwa Polski w Colin McRae Rally!

Michał Bobrowski, 31 sierpnia 2004, 17:16

W dniach 17-19 września 2004 r. w warszawskim MULTIKINIE (Al. KEN 60) odbędą się oficjalne Mistrzostwa Polski w kultową grę komputerową "Colin McRae Rally". Miło nam poinformować, że GRY-OnLine objęło patronat medialny nad tą imprezą.

Todd Hollenshead o ekranizacji Dooma

Krystian Smoszna, 31 sierpnia 2004, 14:18

O realizacji filmu Doom wspominaliśmy na łamach naszego serwisu kilkakrotnie, głównie w kontekście plotek dotyczących obsady oraz scenariusza. Dzisiaj mamy kolejną okazję, aby powrócić do tego tematu a to dzięki magazynowi GameDaily, który postanowił wziąć w krzyżowy ogień pytań jednego ze współwłaścicieli id Software, Todda Hollensheada.

Gra Shade: Wrath of Angels ozłocona
Gra Shade: Wrath of Angels ozłocona

Speed, 31 sierpnia 2004, 11:15

Shade: Wrath of Angels, przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, dedykowana graczom o mocnych nerwach, uzyskała tzw. złoty status – poinformowali przedstawiciele światowego wydawcy, Cenega Publishing. Premiera tego ciekawie zwiastującego tytułu zapowiedziana została na 1 października, br.

Zapowiedziano specjaną edycję gry Shadow Ops: Red Mercury
Zapowiedziano specjaną edycję gry Shadow Ops: Red Mercury

Krystian Smoszna, 31 sierpnia 2004, 10:52

Koncern Atari nie rozpieszcza tych, którzy oczekują dużej ilości informacji na temat nowego FPS-a o nazwie Shadow Ops: Red Mercury. W sukurs graczom przychodzi jednak znany sklep EBGames, który ruszył z przedsprzedażą specjalnej edycji gry na krążku DVD, mającej trafić na półki sklepowe na przełomie września i października.

Neostrada z limitem przesyłania danych

Speed, 31 sierpnia 2004, 10:44

Potwierdziły się liczne spekulacje. Telekomunikacja Polska postanowiła zmienić dotychczasową ofertę usługi Neostrada TP. Już od jutra obowiązywać będzie nowa oferta – łącze zamówić można w standardzie 1024/256Kb, 512/128Kb oraz 128/64Kb. Abonament kolejno wynosi 149 zł, 99 zł oraz 59 zł na czas określony, oraz 189 zł, 139 zł i 99 zł dla umowy na czas nieokreślony.

Demo Evil Genius już jest
Demo Evil Genius już jest

Speed, 31 sierpnia 2004, 10:24

Zgodnie z zapowiedziami (vide news „Demo Evil Genius wypłynie w poniedziałek”) wersja demonstracyjna oryginalnej gry strategiczno-symulacyjnej, Evil Genius, pojawiła się wczoraj w sieci. Premiera najnowszej produkcji studia Elixir Studios ustalona została na 28 września, br.

Historia Duke Nukem Forever

Kull, 31 sierpnia 2004, 09:27

Już dość dawno nie pisaliśmy w naszym serwisie o grze Duke Nukem Forever, dziś z tym większą przyjemnością naprawiamy to niedociągnięcie. Niestety nie poinformujemy Was o kolejnej dacie premiery gry, nie obdarzymy także masą nowych informacji i screenów dotyczących tego projektu. Dziś zaglądniemy na forum 3D Realms, gdzie jeden z jej użytkowników podsumował i opisał historię developingu Duke Nukem Forever.

Nadciąga trzecia część serii Anno
Nadciąga trzecia część serii Anno

Kull, 31 sierpnia 2004, 08:58

Cykl popularnych gier strategicznych Anno (dotychczas ukazało się Anno 1602 i Anno 1503) już niedługo zostanie powiększony o kolejną pozycję, której roboczy tytuł brzmi „Anno 3”; nazwa spoglądając na poprzednie odsłony serii z pewnością jednak ulegnie jeszcze zmianie. Opublikowano już pierwsze screeny z nowego projektu, zdążono też pochwalić się czego to nie będzie w nadchodzącym hicie, a także podać przybliżoną datę premiery.