Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2004

PlayStation 3 w ofercie sklepu Amazon

[email protected], 25 sierpnia 2004, 13:58

Między producentami konsol, firmami Sony, Nintendo i Microsoft, trwa walka o klientów. Głównym orężem w tym boju są aktualnie konsole nowej generacji. Sporego kroku w stosunku do konkurencji dokonał pierwszy ze wspomnianych koncernów, którego urządzenie jako pierwsze trafiło na listę asortymentu pewnego sklepu. Szczęśliwcem tym został japoński oddział giganta sieciowego handlu, spółki Amazon, dla którego zdobycie najnowszego dziecka Sony stanowi kolejny etap walki m.in. z eBay.

PlayStation 2 - nowe zestawy w promocyjnych cenach
PlayStation 2 - nowe zestawy w promocyjnych cenach

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2004, 13:12

Jak z pewnością większość z Was już wie, 18 sierpnia uległa zmianie cena PlayStation 2 z 199 Euro na 149 Euro. W Polsce od 19 sierpnia obowiązuje nowa cena na PlayStation 2 - 699 złotych.

Age of Mythology także dostanie
Age of Mythology także dostanie "złotą edycję"

ComCo, 25 sierpnia 2004, 12:38

Moda na specjalne zestawy gier wciąż trwa. Po zapowiadanych jakiś czas temu Neverwinter Nights Platinium, Civilization III: Complete oraz (przed chwilą) Rise of Nations Gold Edition, na rynek elektroniczno-rozrywkowy trafi kolejny pack, tym razem poświęcony bestsellerowej w Stanach Zjednoczonych serii Age of Mythology.

Złota edycja Rise of Nations na jesień
Złota edycja Rise of Nations na jesień

Calypso, 25 sierpnia 2004, 12:08

Microsoft na swojej stronie internetowej zapowiedział wydanie złotej edycji swojej sztandarowej strategii Rise of Nations. Owa specjalna edycja składać się będzie z oryginalnego Rise of Nations i z oficjalnego dodatku Thrones and Patriots. Przyszli amatorzy RoN: Gold Edition będą mogli stanąć na czele jednego z 24 narodów, z czego każdy odznacza się unikatowymi cechami oraz posiada specjalne jednostki. Oprócz tego gra oferuje 5 pełnych kampanii, ponad 130 pojedynczych scenariuszy (w tym mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej) oraz niemal 250 różnych jednostek.

Nowe informacje i konkurs Stargate SG-1

Kull, 25 sierpnia 2004, 11:20

Firma JoWood już dawno temu zapisała na swoim planie wydawniczym grę Stargate SG-1, program którego inspiracją jest serial znany w Polsce pod nazwą „Gwiezdne Wrota”. Dziś przyszła pora na kolejne szczegóły na temat tego projektu, oraz konkurs, w którym możemy wygrać zaimportowanie naszej podobizny do tejże właśnie gry.

Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona szósta)
Polski Hip-Hop w Tony Hawk's Pro Skater 4 (odsłona szósta)

Kull, 25 sierpnia 2004, 10:48

Kontynuując publikację cyklu informacji poświęconych poszczególnym artystom polskim, jacy goszczą w polskiej wersji gry Tony Hawk's Pro Skater 4, dziś przyjrzymy się fenomenalnemu MC z Wrocławia - Tymonowi. Przypominamy również, że sama gra trafi do sklepów już jutro.

Championship Manager 5 wraz z Adidasem; premiera w październiku
Championship Manager 5 wraz z Adidasem; premiera w październiku

Speed, 25 sierpnia 2004, 10:43

Kampanii marketingowej Eidosu ciąg dalszy. Wydawcy piątej części Championship Managera ogłosili dziś światu, że nawiązali współpracę z firmą Adidas. Dzięki niej na pudełku CM5 pojawi się znana z minionych Mistrzostw Europy w Portugalii piłka Roteiro. Z kolei w samej grze użytkownicy odnajdą przeróżne elementy związane z popularnym producentem „trój paskowych” dresów, czy też butów...

LMA Manager 2005 w drugiej połowie października
LMA Manager 2005 w drugiej połowie października

Speed, 25 sierpnia 2004, 10:14

Programiści ze studia Codemasters ogłosili dziś europejską datę wydania najnowszej gry na konsole PS2 oraz Xbox, LMA Manager 2005. Finalna wersja programu trafi na sklepowe półki 22 października, równocześnie z edycją specjalną rzeczonej gry, nazwanej dość jednoznacznie: Manchester United Manager 2005.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - otwarte beta testy za około dwa miesiące
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - otwarte beta testy za około dwa miesiące

Speed, 25 sierpnia 2004, 09:31

Choć tegoroczne targi Games Convention w Lipsku są już za nami (zapraszamy do lektury pierwszej relacji z tej imprezy), to tak naprawdę dopiero teraz rozpoczną się liczne doniesienia na temat różnych gier. W dniu dzisiejszym twórcy niemieckojęzycznego serwisu PlanetStalker poinformowali o dacie rozpoczęcia otwartych beta testów S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wystartują one za około dwa miesiące. Skąd ta pewność? Otóż redaktorom wspomnianej strony udało się porozmawiać z jednym z członków GCS Game World, grupy odpowiedzialnej za proces developingu rzeczonej gry.

Totalna Do(o)minacja

Krystian Smoszna, 25 sierpnia 2004, 09:21

Przeciek pełnej wersji gry Doom 3 do Internetu nie przeszkodził najnowszemu produktowi firmy id Software zdeklasować konkurencję pod względem sprzedaży, o czym w dniu wczorajszym z dumą poinformował koncern Activision. Według zbieranych pieczołowicie danych, trzecia odsłona kultowej gry okazała się absolutnym sukcesem komercyjnym i w wielu krajach znajduje się na szczycie tego typu rankingów.

Star Wars Episode 7, 8 oraz 9 w przygotowaniu?!

ComCo, 25 sierpnia 2004, 08:58

Przed wielbicielami (a raczej maniakami) gwiezdnej sagi Star Wars nie da się nic ukryć. O ile trzeci epizod wejdzie do kin za kilkanaście miesięcy, o tyle wszyscy pytają George'a Lucasa co będzie dalej z cyklem, czy może umrze śmiercią naturalną? Jak na razie, reżyser sprytnie wymiguje się od odpowiedzi, ale fanowski serwis Theforce.net odkrył interesujące poszlaki w sprawie kolejnych części Star Wars.

Stronghold 2 w produkcji!
Stronghold 2 w produkcji!

Krystian Smoszna, 25 sierpnia 2004, 08:42

Firma Global Star Software (jeden z pododdziałów koncernu Take 2 Interactive) oraz studio Firefly, zapowiedziały rozpoczęcie prac nad oficjalną kontynuacją gier Stronghold oraz Stronghold: Crusader, wydanych odpowiednio w 2001 i 2002 roku.

Fable w
Fable w "złotym" statusie

ComCo, 25 sierpnia 2004, 08:34

Programiści z zespołu LionHead Studios, nie czekając na Microsoft (wydawca) i oficjalne informacje prasowe, postanowili pochwalić się światu ukończeniem prac nad grą Fable. Ów tytuł rozmachem ma przebijać wszystkie wcześniejsze produkcje role-playing na konsolę Xbox (m.in. The Elder Scrolls III: Morrowind czy Star Wars: Knights of the Old Republic), zaś pudełko z omawianą pozycją powinno trafić na półki zachodnich sklepów w połowie września br.